Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Обмеження на створення і діяльність об’єднання громадян

Обмеження на створення і діяльність об’єднання громадян

Назва:
Обмеження на створення і діяльність об’єднання громадян
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,67 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
НА ТЕМУ:
“Обмеження на створення і діяльність об’єднання громадян”


План
1. Обмеження легалізації деяких видів громадських об’єднань
2. Головні положення оформлення громадських об’єднань та заборона їх діяльності
3. Стягнення за порушення законодавства об’єднаннями громадян, підстави закриття діяльності об’єднання громадян
Використана література:


1. Обмеження легалізації деяких видів громадських об’єднань
Право громадян на свободу об'єднання є невід'ємним правом людини, закріпленим Загальною декларацією прав людини, і гарантується Конституцією ( 888-09 ) та законодавством України. Держава сприяє розвитку політичної та громадської активності, творчої ініціативи громадян і створює рівні умови для діяльності їх об'єднань.
Однак згідно статті 4 Закону України “Про громадські обєднання” Не підлягають легалізації, а діяльність легалізованих об'єднань громадян забороняється у судовому порядку, коли їх метою є: зміна шляхом насильства конституційного ладу і в будь-якій протизаконній формі територіальної цілісності держави; підрив безпеки держави у формі ведення діяльності на користь іноземних держав; пропаганда війни, насильства чи жорстокості, фашизму та неофашизму; розпалювання національної та релігійної ворожнечі; створення незаконних воєнізованих формувань; обмеження загальновизнаних прав людини.
Забороняється створення і діяльність політичних партій, керівні органи чи структурні осередки яких знаходяться за межами України, а також будь-яких структурних осередків політичних партій в органах виконавчої та судової влади, у Збройних Силах та Прикордонних військах, на державних підприємствах, в установах і організаціях, державних навчальних закладах. Обмеження діяльності об'єднань громадян може встановлюватись тільки Конституцією ( 888-09 ) та законами України.
Всі основні питання діяльності об'єднань громадян повинні вирішуватись на зборах всіх членів або представників членів об'єднання. Об'єднання громадян повинно регулярно обнародувати свої основні документи, склад керівництва, дані про джерела фінансування та витрати.
Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян. Належність чи неналежність до об'єднання громадян не може бути підставою для обмеження прав і свобод або для надання державою будь-яких пільг і переваг.
Вимога про зазначення в офіційних документах щодо членства (участі) у тому чи іншому об'єднанні громадян не допускається, крім випадків, передбачених законами України.
Забороняється відмова у прийнятті або виключення з політичної партії особи в зв'язку з її статтю або національною належністю. Обмеження щодо перебування у політичних партіях окремих категорій громадян встановлюються Конституцією та законами України. На працівників апарату об'єднань громадян поширюється законодавство про працю, соціальне забезпечення і соціальне страхування. Обмеження щодо одержання коштів та іншого майна політичними партіями, їх установами та організаціями
Політичним партіям, їх установам та організаціям забороняється прямо або опосередковано одержувати кошти та інше майно від: іноземних держав та організацій, міжнародних організацій, іноземних громадян та осіб без громадянства; державних органів, державних підприємств, установ та організацій, крім випадків, передбачених законами України; підприємств, створених на основі змішаної форми власності, якщо участь держави або іноземного учасника в них перевищує 20 відсотків; нелегалізованих об'єднань громадян; анонімних пожертвувачів.
Політичні партії не мають права одержувати доходи від акцій та інших цінних паперів, їм забороняється мати рахунки в іноземних банках та зберігати в них коштовності.Політичні партії зобов'язані щороку публікувати свої бюджети для загального відома.


2. Головні положення оформлення громадських обєднань
та заборона їх діяльності
Об'єднанням громадян є добровільне громадське формування, створене на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами своїх прав і свобод.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Обмеження на створення і діяльність об’єднання громадян

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок