Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Порядок складання ухвали та вироку (постанови) апеляційного суду і їх оголошення.

Порядок складання ухвали та вироку (постанови) апеляційного суду і їх оголошення.

Назва:
Порядок складання ухвали та вироку (постанови) апеляційного суду і їх оголошення.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,11 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Порядок складання ухвали та вироку (постанови) апеляційного суду і їх оголошення.

 


Ухвала апеляційного суду складається одним із суддів. Після складання ухвали і підписання її всіма суддями суд повертається до залу судового засідання, де ухвалу ого-лошує один із суддів.
Якщо складання ухвали вимагає значного часу, суд має право обмежитись складанням і оголошенням лише резолютивної її частини, яку підписують всі судді. Повний текст ухвали повинен бути складений не пізніше п'яти діб з дня оголошення резолютивної частини і оголошений учасникам судового розгляду. Про час оголошення повного тексту ухвали має бути зазначено у раніше складеній її резолютивній частині.
Вирок і постанова апеляційного суду складаються і підписуються з додержанням вимог, передбачених стат-тями 332 і 339 цього Кодексу.
Вирок проголошується, а постанова оголошується за правилами статті 341 КПК України.
Суддя апеляційного суду, залишившись при постановленні вироку, винесенні ухвали чи постанови при окремій думці, має право викласти її письмово в нарадчій кімнаті. Цей документ не підлягає оголошенню, але приєднується до справи.
Ухвала, постанова, вирок апеляційного суду постановля-ються в нарадчій кімнаті.
Вони складаються одним із суддів і підписуються всіма суддями, що беруть участь у розгляді справи.
Після складання і підписання судового рішення суд повер-тається в зал судового засідання й один із суддів оголошує його.
Якщо складання повного тексту ухвали вимагає значного часу (у великих багатоепізодних справах, з великою кількістю засуджених та ін.), суд вправі скласти й оголосити тільки її резолютивну частину, яку підписують усі судді. У цьому випадку в резолютивній частині вказується дата і час оголошення повного тексту ухвали.
Повний текст ухвали повинен бути складений, підписа-ний і оголошений учасникам судового розгляду не пізніше ніж через п'ять діб із дня оголошення резолютивної частини.
Резолютивна частина повного тексту ухвали повинна від-повідати резолютивній частині, що була оголошена раніше.
Вирок і постанова апеляційного суду складаються в нарадчій кімнаті в повному обсязі і підписуються всім складом суду.
Вирок апеляційного суду складається з трьох частин — вступ-ної, мотивувальної і резолютивної. Вимоги до форми та змісту вироку встановлені статтями 332-335 КПК.
У вступній частині вироку вказується, що він постановлений ім'ям України, зазначається назва апеляційного суду, який виносить вирок, місце і час постановлення вироку, склад суду, секретар, учасники судового розгляду, перекладач, якщо він брав участь у судовому засіданні, прізвище, ім'я і по батькові ідсудного, рік, місяць і день його народження, місце народження і місце проживання, заняття, освіта, сімейний стан та інші відомості про особу підсудного, що мають значення для справи, і кримінальний закон, що передбачає злочин, у вчиненні якого обвинувачується підсудний.
Мотивувальна частина обвинувального вироку повинна містити формулювання обвинувачення, визнаного судом доведеним, з зазначенням місця, часу, способу вчинення та наслідків злочину, форми вини і мотивів злочину. В цій частині вироку наводяться обставини, які визначають ступінь тяжкості вчиненого злочину, та докази, на яких грунтується висновок суду щодо кожного підсудного, з зазначенням мотивів, з яких суд відкидає інші докази; обставини, що пом'якшують або обтяжують покарання; мотиви зміни обвинувачення; у разі визнання частини обвинувачення необгрунтованою — підстави для цього.
Апеляційний суд зобов'язаний також мотивувати призначення покарання у виді позбавлення волі, якщо санкція кримінального закону передбачає й інші покарання, не зв'язані з позбавленням волі; звільнення від відбування покарання з випробуванням; призначення покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті Особливої частини Кримінального кодексу України, або перехід до іншого більш м'якого основного виду покарання, не зазначеного в санкції статті за цей злочин; звільнення від відбування покарання з випробуванням вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років, та у зв'язку з закінченням строків давності виконання обвинувального вироку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Порядок складання ухвали та вироку (постанови) апеляційного суду і їх оголошення.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок