Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.

301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.

Назва:
301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,26 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ПЛАН
Стор.
Вступ...................................................................................................3
Об’єктивні критерії злочину....................................................4
Суб’єктивні критерії злочину..................................................6
Кваліфіковані види злочину....................................................7
Використана література.................................................................8


Вступ
Останнім часом в Україні розвиваються негативні процеси в духовній сфері, деформуються моральні засади суспільства. Цьому сприяють пропаганда порнографії, жорстокості, бездуховності, насильства, послаблення виховної роботи з боку органів виконавчої влади, закладів освіти і культури.
З метою утвердження конституційних положень про те, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю, розвитку зазначених негативних явищ слід покласти край.
Діяльність органів виконавчої влади, громадських і релігійних організацій, навчальних, культурно-просвітницьких закладів у даній сфері повинна бути зосереджена на таких напрямах як запобігання негативному впливу на свідомість громадян інформації, яка містить елементи порнографії, жорстокості, насильства, пропагує наркоманію, пияцтво, алкоголізм та тютюнопаління, випадкам девіантної та антисоціальної поведінки.
Розбудова суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави потребує активізації зусиль органів виконавчої влади, громадських і релігійних організацій, спрямованих на розвиток духовності, виховання патріотизму та поваги до історичної спадщини українського народу, укорінення в суспільній свідомості загальнолюдських моральних цінностей, виховання соціального оптимізму та впевненості кожного громадянина у своєму майбутньому, формування здорового способу життя.
 


Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.
1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, перевезення чи ін-ше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх ство-ренні —
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.
2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукцїї, ком-п'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру,—
караються штрафом від ста до, трьохсот неоподаткову-ваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк, до п'яти років, або позбавленням волі на той са-мий строк, з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, а також примушування неповноліт-ніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру,—
караються позбавленням волі на строк від трьох до се-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відео-продукції, комп'ютерних програм, засобів їх виготовлен-ня, розповсюдження і демонстрування.
1.Об’єктивні критерії
Женевська Міжнародна конвенція про боротьбу з обігом порнографічних видань і торгівлею ними (1923 р.), до якої СРСР приєднався у 1935 р., визнає злочинами, зокрема, виготовлення зберігання порнографічних видань з метою їх продажу, поширення або публічного виконання; ввезення, перевезення виве-зення таких видань з цією ж метою, оголошення шляхів через які ці видання можна отримати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок