Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Алкогольна політика

Алкогольна політика

Назва:
Алкогольна політика
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,94 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Алкогольна політика


Алкогольна політика України і зарубіжних країн. Закони України, які регулюють ринок алкоголю.
Наслідки (не) “алкогольної політики” на виховання і розвиток особистості.
(Націоналізм). Національне забезпечення “антиалкогольної “політики”.
Статистичні дані.


Алкогольна політика – це комплекс заходів, які спрямовані на контроль пропозиції, яка впливає на попит на алкогольні напої серед населення, включаючи освітні та лікувальні програми контроль над алкоголем стратегії зниження шкоди алкоголю.
На мою думку – це бутафорія, це визначення фікція.
Журнал “ПІК” подає факти, що лишень через Одеський порт за 2000 р. було вивезено контрабандного алкоголю на 1,2 млрд. Доларів через це бюджет України недоотримав близько 200 млн. гривень. Але це з точки зору матеріалізму, але скільки забрав життів контрабандний зелений змій. Скільки підлітків стали на шлях “Зеленого змія”. Але на жаль держава переймається лише матеріальним аспектом, а розвинути боротьбу з можливими наслідками цих контрабандного проникнення цього небезпечного товару.
А що робиться на ринку вітчизняних виробників, часом товар, який не відповідає не лишень європейським міркам, а й Українським заполонює вітчизняний ринок завдяки просто чудовому маркетингу товару.
В Європейських країнах алкогольна політика базується на таких основних положеннях:
Регулювання цін.
Регулювання маркетингу алкоголю.
Регулювання роздрібного продажу алкоголю.
Регулювання виробництва.
Заходи спрямовані на споживача.
І саме головне, що в розвинутих країнах не проводиться алкогольна політика, а антиалкогольна політика, разом з рекламою алкоголю проводяться профілактичні заходи, щодо алкоголю, як цілісного Явища.
Алкоголь розглядається не як спосіб збільшення місцевого бюджету, а як зло, якщо не правильно розуміти сутність цього явища.
В Україні ситуація наприкінці 80 років кожен 6 карбованець до скарбниці держави доклала державна монополія на алкогольні вироби. Але водночас в часи перебудови діяв, як бездумний антиалкогольний закон, який приніс знищення сотні тисяч гектарів виноградників, а населення лишень вдосконалило засіб кустарного виробництва алкоголю.
Монополія у галузі “алкогольної політики” тривала до 1991 р. Після здобуття незалежності відбувається перерозподіл ринку алкоголю, але податкові перепетії призвели до того, що більшість виробників бажали повністю розрахуватися з державою або просто ховалися у “тінь”. За 1996 р. державний бюджет не доотримав близько 600-700 млн.грн..
1996 р. “Про внесення змін у деякі закони України які стосуються виробництва та реалізації алкогольних напоїв”. Цей закон мав на меті врегулювання ринку алкоголю внаслідок проникнення іноземного товару. У цей же рік створюється закон України “Про засоби регулювання реалізації спирту етилового і алкогольних напоїв” – це дало змогу покласти законодавчу базу для профілактики негативних впливів алкоголю.
У цьому ж році було прийнято закон “Про особливості приватизації власності лікеро-горілчаних закладів”, цим кроком законодавчий намагався утримати хаотичний рух приватизації державних підприємств, бо склалася ситуація перерозподілу акцій великих заводів, і це на жаль стало причиною кримінальних “розбірок” і впливу Російських кримінальних структур.
Наслідки “алкогольної політики вплив на виховання”. Аналізуючи монографію (внуки) “Діти алкоголіків”.
Перш за все це низька самооцінка. Не можливо виховуючись в ситуації емоціонального перенапруження бути впевненим у своїх силах.
Прояви низької самооцінки залежить яку роль грали діти у цій сім’ї. Є 4 типи.
Герой сім’ї – постійне активне намагання показати себе з кращої сторони, а якщо виникають проблеми можна пізнати глибоко розчаровану особистість.
Цапи відбувайли – проявляючи низьку самооцінку деструктивну поведінку, так званий захист від керівництва. В своїй думі вони створюють внутрішні конфлікти. Не дивлячись на бажання бути іншим, вони стають подібними до своїх родичів.
“Загублені Діти” – страждають від постійного почуття неадекватне порівняння з іншими, загубленості у цьому світі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Алкогольна політика

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок