Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків

Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків

Назва:
Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,46 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків


Виготовлення з метою збуту, збут або використання завідомо підроблених знаків поштової оплати, марко-ваної продукції, міжнародних купонів для відповіді, посвідчень особи для міжнародного поштового обміну, відбитків маркувальних машин, а також квитків заліз-ничного, водного, повітряного або автомобільного транс-порту та інших проїзних документів і документів на перевезення вантажу —
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.


1. Об'єкт злочину — порядок оплати внутрішніх і міжнародних поштових і транспортних послуг, який забезпечує фінансові інтереси держави, інших перевізників, права і законні інтереси споживачів.
2. Предметом злочину є: 1) знаки поштової оплати; 2) маркована продукція; 3) міжнародні купони для відповіді; 4) посвідчення особи для міжнародного поштового обміну; 5) відбитки маркувальних машин; 6) квитки залізничного, водного, повітряного або автомобільного транспорту, інші проїзні документи і документи на перевезення вантажу.
Знаки поштової оплати — це реквізити поштових відправлень, які підтверджують оплату послуг поштового зв'язку (листи, поштові картки, бандеролі, посилки, прямі поштові контейнери тощо). Як знаки поштової оплати в Україні використовуються поштові марки, міжнародні купони для відповіді, відбитки кліше маркувальних машин, відбитки спеціального штемпеля.
Під маркованою продукцією потрібно розуміти виготовлені типографським способом поштові відправлення (марковані конверти і марковані поштові картки) із надрукованим на них зображенням поштових марок (віньєтки) — державних знаків, які є засобом оплати послуг поштового зв'язку, виготовлені друкарським способом, з художнім зображенням та зазначенням їх номінальної вартості. Поштові марки, блоки, марковані конверти і картки друкуються на поліграфічних підприємствах, що мають ліцензію МФ на право виготовлення знаків поштової оплати.
Міжнародний купок для відповіді — це спеціальний знак Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу, віддрукований на папері з водяними знаками, яким можна замінити поштові марки з розрахунку оплати одного простого міжнародного листа вагою до 20 грамів, що пересилається авіатранспортом. На лицьовому боці міжнародних купонів для відповіді, які використовуються ддя оплати міжнародної кореспонденції, повинен міститись відбиток календарного штемпеля зарубіжної поштової установи, яка продала купон.
Посвідчення особа для міжнародного поштового обміну — це посвідчення, які видаються поштовими органами країн — учасниць Всесвітнього поштового союзу і посвідчують право особи на одержання поштової кореспонденції, що надсилається їй чи на абонентську скриньку.
Предметом злочину є також відбитки маркувальних машин. Маркувальна машина — це пристрій, призначений для нанесення на письмову кореспонденцію відбитка державного знака, що підтверджує оплату послуг поштового зв'язку, дату приймання та іншу інформацію. Відбитки маркувальних машин (у документах Всесвітнього поштового союзу ці машини називаються франкувальними) підтверджують оплату послуг поштового зв'язку, а також фіксують дату і місце приймання кореспонденції.
Під проїзними документами слід розуміти документи, які надають право на проїзд залізничним, водним, повітряним і автомобільним транспортом (квитки вказаних видів транспорту (разові, місячні, квартальні, річні), у т.ч. талони або жетони, службові та пільгові проїзні документи тощо). До документів на перевезення вантажу слід відносити, наприклад, вантажні квитанції, дорожні відомості.
3. З об'єктивної сторони злочин може виражатись в одній з таких трьох дій: 1) виготовлення з метою збуту завідомо підроблених предметів, зазначених у диспозиції ст. 215; 2) їхній збут; 3) використання вказаних предметів.
За своїм наповненням поняття виготовлення підроблених документів, їх збут та використання аналогічні діям, які становлять об'єктивну сторону підроблення документів, передбаченого ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок