Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> СУТЬ І ПРИНЦИПИ СПРАВИ АДВОКАТУРА

Загрузка...

СУТЬ І ПРИНЦИПИ СПРАВИ АДВОКАТУРА

Назва:
СУТЬ І ПРИНЦИПИ СПРАВИ АДВОКАТУРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,56 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
СУТЬ І ПРИНЦИПИ
СПРАВИ
АДВОКАТУРА


Зміст
Вступ
Розділ І Організація сучасної адвокатури
Принципи і гарантії адвокатської діяльності.
Організаційні форми діяльності адвокатури.
Фахові і соціальні права адвоката, його обов'язки.
Дисциплінарна відповідальність адвоката.
РОЗДІЛ II Адвокат у кримінальному процесі.
Адвокат - захисник підозрюваного, обвинувачуваного, підсудного.
Адвокат - представник потерпілого, цивільного позивача і цивільного відповідача.
РОЗДІЛ III Представництво адвоката в цивільному
процесі
Адвокат як правозахисник і представник у цивільному процесі.
Процесуально-правові положення адвоката при веденні цивільних справ у суді першої інстанції.
Діяльність адвоката як процес представника в стадіях касаційного і наглядового виробництва і перегляду судових рішень у зв'язку з нововиявленими обставинами.
Процесуальне представництво адвоката в стадії судового виконання.
Висновки.
Список літератури та джерел.
Додатки.


ВСТУП
“Це був самотній борець. В ньому на перше місце
більшою частиною виступала думка,
що праведне слово саме пробє собі шлях”..
Альберт Швейцер
Світовий досвід адвокатської практики був узагальнений у підсумковому документі VIII Конгресу 00Н із запобігання злочинам, який відбувся у серпні 1990 року. В "Основних положеннях про роль адвокатів" на основі принципових засад Статуту 00Н, Загальної декларації прав людини, Міжнародних пактів про громадянські, політичні, економічні, соціальні і культурні права, ряд інших загальновизнаних документів детально висвітлено всі сторони діяльності адвокатів, їх права, обов'язки, а також зобов'язання урядів, судових та адміністративних органів щодо забезпечення ефективної роботи адвокатів з консультування та надання допомоги всім, хто її потребує в судах, трибуналах та адміністративних органах.
Законодавчі акти України враховують міжнародний досвід. Так у статті 129 Конституції України до основних засад судочинства віднесені ряд положень, які сприяють діяльності адвокатури і перш за все це пункт, згідно з яким звинувачуваному забезпечується право на захист. Міжнародний пакт про громадянські та політичні права у статті 14 проголошує право кожної людини в разі її звинувачення у вчиненні протиправної дії захищати себе особисто або через посередництво обраного нею захисника. Це ж положення закріплене і в статті 59 Конституції України. Варто вказати, що адвокатура представлена і у Вищій раді юстиції трьома представниками, рекомендованими з'їздом адвокатів України.
Безпосередня діяльність адвокатури в Україні регламентується Законом України "Про адвокатуру" від 9 грудня 1992 року, перша стаття якого дає визначення адвокатури як добровільного професійного громадського об'єднання, покликаного згідно з Конституцією України сприяти захисту прав, свобод й представляти законні інтереси громадян України та інших країн, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.
Діяльність адвокатури регулюється Конституцією України, зазначеним та іншими законами України, статутами об'єднань адвокатів і здійснюється на принципах верховенства закону, незалежності, демократизму, гуманізму і конфіденційності.
РОЗДІЛ I
Організація сучасної адвокатури України.
Принципи і гарантії адвокатської діяльності.
Відповідно до Закону України “про Адвокатуру України” адвокатура є добровільним фаховим суспільним об'єднанням, покликаним сприяти захисту прав, свобод та захищати законні інтереси громадян України, іноземців, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм різноманітну юридичну допомогу.
Адвокатура України здійснює свою діяльність на принципах верховенства закону, незалежності, демократизму, гуманізму і конфіденційність.
Закон про адвокатуру окремо закріплює норми, котрі стосуються гарантій адвокатської діяльності. Їй встановлено, що професійні права, честь і гідність адвоката охороняються законом; забороняється будь-яке втручання в адвокатську діяльність, вимога від адвоката відомостей, котрі складають адвокатську таємницю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: СУТЬ І ПРИНЦИПИ СПРАВИ АДВОКАТУРА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок