Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Функції недержавних служб охорони

Загрузка...

Функції недержавних служб охорони

Назва:
Функції недержавних служб охорони
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,71 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ПЛАН
Введення
Функції недержавних служб охорони
2. Служба безпеки фірми
3. Функції державних (служб) підрозділів охорони
3.1. Підрозділи міліції охорони Державної служби охорони
при МВС України.
3.2. Спеціальний підрозділ міліції охорони «Титан».
3.3. Спеціальний підрозділ судової міліції «Грифон»
Введення
Ринкове середовище, в якому доводиться діяти структурам, що забезпечують економічну безпеку, у тому числі і державним спецслужбам, вимагає сьогодні не тільки нових форм і методів, але і нової ідеології, тобто формування інших правових, організаційних і етичних підходів. Викликана до життя об'єктивними обставинами, недержавна система охорони показує, що вона не тільки здатна захистити корпоративні інтереси підприємців, але і бере на себе ту частину важкої роботи, яку правоохоронні органи поки зробити не в змозі.
Закономірності розвитку ринкових відносин викликали до життя і затвердили на ринку численні приватні підприємства охоронно-детективного плану. Склався ринок послуг у сфері недержавної безпеки. І не дивно, що на цьому ринку першими виявилися злочинні елементи. Кримінальні структури просто так свої позиції не здають. Твердження на ринку законних охоронних структур відбувається в жорсткому протистоянні із злочинним миром. У цьому недержавна система безпеки виступає союзником держави.
Злочинний світ став вельми небезпечним, особливо у вигляді організованих формувань, що чітко взаємодіють між собою не тільки в національних межах, але і у світовому масштабі. Такий розмах злочинної діяльності вельми ускладнює роботу і державних, і приватних служб, якщо вони діють окремо. Світовий досвід показує, що взаємодія державних і недержавних структур значно ускладнює життя злочинцям. Як і на якій основі слід здійснювати таку взаємодію в наших умовах?
В даний час в Україні вже складається недержавна система забезпечення безпеки підприємництва, власності, особи і в цілому безпеки суспільства. Її формування відбувається непросто і супроводжується рядом негативних явищ, зв'язаних, перш за все з проникненням кримінальних і мафіозних структур на ринок безпеки.
Таким чином, в системі забезпечення підприємництва в даний час діють три групи суб'єктів:
- держава, що здійснює функції в цій області через органи законодавчої, виконавчої, судової влади, правоохоронні органи і спецслужби;
- недержавні організації в особі приватних охоронних підприємств, служб безпеки, охоронно-детективних агентств, інформаційних, науково-прикладних, учбових фірм і шкіл підготовки співробітників, фондів, центрів, зайнятих у сфері забезпечення безпеки;
- кримінальні структури, що створюють «дахи» для тих, що борються за розділ сфер впливу і власність мафіозних кругів.
У зв'язку з таким угрупуванням сил на ринку виробництва і забезпечення державної безпеки і підприємницької діяльності доцільно розглянути таке питання - які функції державних і недержавних служб безпеки?
Саме життя підказує необхідність об'єднання зусиль приватних охоронних і державних структур для посиленої боротьби з організованою злочинністю. Цього ніхто не стане заперечувати.
Функції недержавних служб охорони
У процесі побудови правової держави особливо гостро постає питання про надійний захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб. Держава гарантує рівноправність усім громадянам і захист власності та не допускає ніяких обмежень чи переваг для окремих її форм. Отже, безпека кожної форми власності повинна забезпечуватися однаковою мірою. На практиці ж державну та колективну власність захищають, як правило, державні установи, а що стосується приватного підприємця - він залишається один на один зі своїми проблемами. Саме це обумовило необхідність участі недержавних охоронних структур у здійсненні загальнонаціональної політики забезпечення охорони власності.
Офіційний статус приватна охоронна діяльність в Україні набула 28 лютого 1994 р. з моменту видачі МВС України наказу № 112, яким затверджено інструкції «Про умови і правила здійснення підприємницької діяльності з надання послуг по охороні колективної і приватної власності, а також охороні громадян, монтажу, ремонту і профілактичному обслуговуванню засобів охоронної сигналізації та контроль за їх дотриманням» та «Про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності ліцензій на надання послуг по охороні колективної і приватної власності, а також охороні громадян, монтажу, ремонту і профілактичному обслуговуванню засобів охоронної сигналізації».
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Функції недержавних служб охорони

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок