Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті

Загрузка...

Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті

Назва:
Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,12 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті


1. Самовільний проїзд у вантажних поїздах, посадка і висадка під час руху поїзда, проїзд на підніжках і дахах вагонів, самовільне без потреби зупинення поїзда, а також підкладання на залізничні колії предметів, які можуть спричинити порушення руху поїздів, -
тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
2. Пошкодження залізничної колії, захисних лісонасаджень, снігозахисних загороджень та інших колійних об'єктів, споруд і пристроїв сигналізації та зв'язку - тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
3. Викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів поїздів, прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
4. Порушення правил проїзду гужовим транспортом і прогону худоби через залізничні колії, випасання худоби поблизу залізничних колій
- тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб -від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
5. Недодержання встановлених габаритів при навантаженні і вивантаженні вантажів -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Законом України «Про залізничний транспорт» від 4 липня 1996 р., Правилами безпеки громадян на залізничному транспорті, затвердженими Наказом Міністерства транспорту України № 54 від 19.02.98, іншими нормативно-правовими актами і технічними нормами регулюється громадська безпека на об'єктах залізничного транспорту. Громадська безпека, як родовий об'єкт адміністративно-правових проступків, являє собою комплекс опосередкованих джерелами підвищеної небезпеки відносин, врегульований адміністративними й адміністративно-технічними нормами з метою запобігання й усунення загрози життю і здоров'ю людей, матеріальним цінностям і навколишньому середовищу.
Окремі проступки, зазіхають і на інші об'єкти (державну власність, суспільний порядок і ін.), проте, деякою мірою їх вчинення впливає на стан суспільної безпеки, оскільки вони відбуваються на об'єктах підвищеної небезпеки.
Під залізничним транспортом у ст. 1 Закону України “Про залізничний транспорт” розуміють виробничо-технологічний комплекс організацій і підприємств залізничного транспорту загального користування, призначений для забезпечення потреб суспільного виробництва і населення країни в перевезеннях у внутрішньому і міжнародному сполученнях та надання інших транспортних послуг усім споживачам без обмежень за ознаками форми власності та видів діяльності тощо. До залізничного транспорту належать рейкові магістральні і під’їздні шляхи і належне до них обладнання (переїзди, шлагбауми), рухомий склад (локомотиви та вагони, дрезини), засоби управління, сигналізації та зв’язку. При цьому не мають значення відомча належність об’єктів транспорту та форми власності на них.
2. Об'єктом проступків, перерахованих у ст. 109, є порядок (правила) безпеки руху на залізничному транспорті.
3. Об'єктивна сторона включає порушення правил по охороні порядку безпеки руху на залізничному транспорті (чч. 1, 3, 4, 5 ст. 109, а також вчинення дій, в результаті яких були ушкоджені об'єкти, перераховані в ч. 2 згаданої статті. Об'єктивна сторона передбачає широке коло діянь, які полягають в порушенні комплексу різноманітних правил, що забезпечують порядок і безпеку руху на залізничному транспорті (правил проїзду гужового транспорту, не дотримання встановлених габаритів при навантаженні і вивантаженні вантажів, прогону худоби через переїзди залізниць і т.д.).
Проступки, перераховані в чч.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок