Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Незаконне перевезення на повітряному суди; вибухових або легкозаймистих речовин. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки

Незаконне перевезення на повітряному суди; вибухових або легкозаймистих речовин. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки

Назва:
Незаконне перевезення на повітряному суди; вибухових або легкозаймистих речовин. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,66 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Незаконне перевезення на повітряному суди; вибухових або легкозаймистих речовин. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки


1. Незаконне перевезення на повітряному судні вибухових або легкозаймистих речовин —
карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.
2. Ті самі дії, що спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки,—караються позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.
1. Об’єктом злочину є громадська безпека в частині безпечної експлуатації повітряних суден. Вибух чи загоряння вибухових або легкозаймистих речовин па повітряних суднах здатні спричинити велику шкоду як для екіпажу і пасажирів цих суден, так І для не визначеного кола інших осіб, матеріальну та іншу шкоду.
2 Предметом злочину є: і) вибухові речовини; 2) легкозаймисті, речовини. Про їх поняття див, коментар до ст. ст 267, 419.
3. Об’єктивна сторона злочину включає як обов’язкові ознаки діяння — незаконне перевезення зазначених речовин — та місце вчинення злочину — повітряне судно.
Під перевезенням, слід розуміти дії, внаслідок яких вибухові або легкозаймисті речовини переміщаються в повітряному судні від.мо менту закривання його дверей перед початком польоту до їх відкривання після завершення польоту. При цьому не має значення. де саме знаходяться відповідні речовини — в одязі особи, яка перебуває на борту повітряного судна, в її ручній поклажі чи багажі, Незаконним, перевезення буде тоді, коли воно здійснене: щодо вибухових або легкозаймистих речовин, які взагалі заборонені для перевезення повітряними судами; з порушенням вимог щодо кількості, упаковки речовин, які дозволені для перевезення; без отримання спеціального дозволу, який передбачений для перевезення певних видів вибухонебезпечних або легкозаймистих речовин.
Повітряне судно — це літальний апарат, що тримається в атмосфері за рахунок його взаємодії в повітрям, відмінної від взаємодії з повітрям, відбитим від земної поверхні, і здатний маневрувати в тривимірному просторі. До повітряних суден належать як ті, що важчі за повітря (літаки, геліокоптери, планери), так і легші (дирижаблі). Водночас не є повітряними суднами апарати, які підтримуються в повітрі близько до поверхні води чи землі за рахунок тиску повітря, відбитого від поверхні,— судна, човни, всюдиходи на повітряній подушці.
Склад злочину, передбачений ч. 1 ст, 269, формальний. Злочин вважається закінченим з моменту початку вказаного перевезення.
4. Суб’єкт злочину загальний.
5. Суб’єктивна сторона злочину характеризується умисним або необережним ставленням винного до незаконного перевезення зазначених у ч. 1 ст. 269 предметів і необережним ставленням до наслідків, передбачених ч. 2 ст. 269.
6. Кваліфікуючими ознаками злочину є спричинення ним: 1) загибелі людей; 2) інших тяжких наслідків. Зміст вказаних наслідків такий само, як і щодо інших злочинів проти громадської безпеки (див., зокрема, ст. ст. 265, 266).
Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки
1. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі,—
карається штрафом від п’ятдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або Інші тяжкі наслідки,—
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Примітка Майнова шкода вважається заподіядаю у великих розмірах, якщо прямі збитки становлять суму, яка а триста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а в особливо великих розмірах - якщо прямі збитки становлять суму, яка в тисячу І більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Незаконне перевезення на повітряному суди; вибухових або легкозаймистих речовин. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок