Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Молитва жінці, жінка в молитві

Молитва жінці, жінка в молитві

Назва:
Молитва жінці, жінка в молитві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,71 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему:
Молитва жінці, жінка в молитві


Так чи інакше, але більшість журналістів і вчених-гуманітаріїв пишуть, керуючись, очевидно, правилом: все і про все вже сказано, але не мною. Успіх у подібних випадках залежить від індивідуальності автора, його точки зору. А об’єктивність – від щирості, здатності враховувати судження інших про предмет дослідження. Чи не в цьому причина успіху телевізійного „Жіночого погляду” на Її та Його стосунки? А „погляд”, як відомо, передбачає об’ємність зображення. Ця публікація – з числа таких спроб.
1
Творять молитву жінці зазвичай поети і музиканти. А не відзначені винятковим обдаруванням чоловіки висловлюються лаконічніше. В стилі В. Брюсова. Пам’ятаєте? “Ты — женщина, и этим ты права”. При бажанні поетичну формулу можна зрозуміти й так: „Чим би дитя не тішилося, аби не плакало”. Так що не завжди жінка себе в молитві впізнати захоче.
“Чому ви в житті так погано ставитеся до жінок, а в поезії хвалебні оди їм співаєте?” Байрон відповів, схоже, цілком щиро: “Я як живописець: хочу бачити те, чого немає в житті”. “Якби жінки були і справді такі досконалі, то в чоловіків зникла б потреба їх оспівувати”. Такої думки сучасний художник О. Шилов.
“Жінка від самого створення світу вважається істотою шкідливою і злоякісною”. Якщо брати до уваги нинішнє, єдине, мабуть, значення прикметника “злоякісний”, то стає якось не по собі! Однак зовсім молодий Антоша Чехонте і тут залишається послідовним. Ну хіба можна про такі серйозні речі міркувати без іронії! Прекрасна половина роду людського справді не заслуговує, щоб про неї говорили нудно або з ні до чого не зобов’язуючим пафосом. Тому М. Жванецький розділив її на дві категорії: “Жах яка дурна!” і “Чудо яка дурненька!”
Та повернемося до мініатюри А. Чехова “Про жінок”. Її початок ми вже навели. Далі — більше. Жінка “стоїть на такому низькому рівні фізичного, морального та розумового розвитку, що судити її і кепкувати з її вад вважає за потрібне будь-який, навіть позбавлений усіх прав пройдисвіт і дурник, що сякається в чужі носовички. Анатомічна будова її нижче будь-якої критики... Розум жіночий нікуди не годиться. У неї волосся довге, але розум короткий; у чоловіка ж навпаки...
Творчих талантів у неї — жодної краплини. Не тільки велике й геніальне, але навіть вульгарне і шантажне пишеться чоловіками, їй же дана від природи тільки здатність загортати у творіння чоловіків пиріжки та робити з них папільотки. Вона порочна й аморальна. Від неї починається всіляке зло. Згадаєте, що через Бель Єлен вибухнула Троянська війна, Мессалина спокусила з шляху істини не одного доброчесника... Гоголь говорить, що чиновники беруть хабарі тільки тому, що до цього їх спонукають дружини. Вітчизні жінка не приносить жодної користі. Вона не ходить на війну, не переписує паперів, не будує залізниць; замикаючи від чоловіка карафку з горілкою, сприяє зменшенню акцизних зборів.
Коротше, вона лукава, балакуча, суєтна, брехлива, лицемірна, корислива, бездарна, легковажна, зла… Тільки одне і симпатичне в ній, а саме те, що вона приводить у світ таких милих, граціозних і жахливо розумних душок, як чоловіки… За цю чесноту вибачимо їй усі її гріхи.”
А якщо серйозно, то всі ми починаємо своє життя дівчатками, оскільки базова матриця людського тіла — жіноча.
Нині чоловіки або жінки, що не відбулися, живуть вже аж ніяк не під гаслом: блакитні мрії крізь рожеві окуляри. Жінки повсюдно носять штани, курять, заробляють більше багатьох чоловіків, але не завжди впевнені, що подобатися потрібно саме їм, а не подругам. Зате чоловіки працюють манекенниками, охоче клопочуться у хатньому господарстві. Зростає перелік сексуальних відхилень: інтимні послуги вже надаються по телефону, факсу, пейджеру, комп’ютеру.
Нещодавно підприємцем року серед бізнесвумен Львівщини стала Наталя Писарчук. Вона мала цілком забезпечену родину, певний час опікувалася тільки дітьми. Розпочати власну справу її змусила ”внутрішня потреба розраховувати на власні сили”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Молитва жінці, жінка в молитві

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок