Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Людина в суспільстві

Людина в суспільстві

Назва:
Людина в суспільстві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,58 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.2


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
План:
Вступ
Місце людини в суспільстві
Спілкуваня
Групи людей та нації
3). Глобалізація суспільства
Висновок.
Список використаної літератури.
 
Вступ
Всі ми живемо в суспільстві. Все життя ми шукаємо своє місце. Деякі, отримують задоволення від своєї спеціальності, гроші ідуть як хвіст комети. Але для того, щоб знайти своє місце, потрібно залишити в спокої самонавіяність, сісти на березі річки, і заглибившись в себе, віднайти саме своє призначення. Якщо це вдається, ти на коні, якщо ні – ти страждаєш, не відчуваєш самореалізації.
Метою роботи ставлю показати основні тенденції співжиття людей у групі, сім’ї , суспільстві...
1.) Місце людини в суспільстві
Кожна людина живе серед людей, вона пов'язана з ни-ми тисячами різноманітних зв'язків. Універсальною фор-мою взаємозв'язку між людьми є спілкування. Саме зав-дяки йому людина стає людиною, може узгоджувати свої дії з діями інших людей, пізнавати їх й саме у цьому во-на може найповніше виражати свій внутрішній світ, свою сутність. Разом з тим спілкування — це надзвичайно складна царина людського життя. Тому, щоб воно прино-сило не тільки користь, а й радість, робило людей більш щасливими, кожна людина повинна вчитися спілкуван-ню, оволодівати його культурою й мистецтвом.
1.1) Спілкуваня
Серед відносин, що складаються поміж людьми в про-цесі їхньої спільної діяльності й спілкування, особливе значення для людини мають міжособистісні стосунки. В них найповніше розкриваються всі аспекти людського єства, можуть бути передані найтонші відтінки людських настроїв, почуттів, думок. Саме вступаючи в них, ми мо-жемо повною мірою відчути магічну силу й тепло люд-ських взаємовідносин, які особливо яскраво виявляються у таких здобутках людської культури, як товаришування, дружба, любов.
Однією з найвищих цінностей у людському житті є сім'я. Вона є тією ланкою, завдяки якій здійснюється без-посередній зв'язок генерацій, забезпечуються послідовність та єдність розвитку родини, нарбду, людства. У сім'ї насамперед людина знаходить підтримку й розуміння, вчиться вимовляти своє перше святе слово «мамо», яке відкриває їй шлях до всього найціннішого, що є в люд-ському житті, пізнає незрівнянну радість подружньої й батьківської любові. Тому від того, якою буде наша сім'я, величезною мірою залежить щастя або нещастя не тільки наше, але й найближчих і найдорожчих нам людей.
Кожне суспільство складається з великої кількості різноманітних об'єднань і груп. І кожна людина, завдяки багатогранності своєї життєдіяльності, включена водночас у багато з них. Належність до тієї чи тієї групи певною мірою накладає свій відбиток на особистість, її власти-вості. Але ще більше значення має те, що належно під відносин, які існують у групі, до якої наложить людини, мо-же складатися її життя. Тому кожен а нас повинен праг-нути того, щоб не тільки розуміти й аналізувати групові відносини, але й уміти змінювати та вдосконалювати їх.
2.) Групи людей та нації
До великих людських груп належать нації. Склавши-ся на підґрунті етнічних об'єднань, що сягають своїм ко-рінням сивої давнини, вони акумулюють і зберігають у собі найцінніші досягнення багатьох генерацій наших предків. Упродовж багатьох тисячоліть вироблялися різ-ні соціальні культури, звичаї, формувалися національні типи й національні характери. Й сьогодні вони — це жи-ва історія, або історія нашого народу, яка живе у кожно-му з нас, навіть якщо ми цього й не помічаємо. Втратити свою національну пам'ять — це значить зрадити своїх предків, позбутися своєї національної честі й гордості, за-крити собі шлях у майбутнє, стати манкуртами. Ми по-винні бути безмежно вдячні тим, хто навіть у найважчі часи оберігав нашу національну мову й культуру. Але ра-зом з тим ми повинні пам'ятати, що наше завдання сьо-годні полягає не тільки в тому, щоб відродити й зберегти, але й у тому, щоб збагатити наші національні надбання новими досягненнями у різних царинах життя. А крім того, ми повинні ще й розуміти, що не тільки ми, але й усі інші люди мають незаперечне право пишатися своєю національною історією та культурою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Людина в суспільстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок