Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> реферат на тему: Психокорекційна робота психолога з вчителями

Психокорекційна робота психолога з вчителями / сторінка 3

Назва:
Психокорекційна робота психолога з вчителями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,18 KB
Завантажень:
108
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

      Спосіб активізувати “пасивних “ : “Акваріум” 
      У внутр. колі говорять про те, як почувають себе в групі, в чому полягають труднощі при включенні в контакт з іншими, які тривоги, страхи при цьому відчуваються, яким чином хотіли б змінити свою поведінку.
      Потім члени”зовнішньої” групи міняються з “внутрішніми” місцями і реагують на те, що вони чули. Таким чином вся група є залученою в обговорення питання про “участь-неучасть”.

      Може зупиняти страх відкрити перед іншими свої негативні сторони. Тому важливо забезпечити всім учасникам можливість відкрити в собі позитивні сторони.
      Робота відбувається з опорою на позитивний потенціал особистості.

      Один з специфічних факторів процесу спілкування і розвитку кожного є конфронтація вміння йти на зіткнення (бояться йти на конфронтацію через страх образити,( удару у відповідь).Є така поведінка , коли прагнуть атакувати, критикувати інших.Така поведінка повинна блокуватися.
      Уникати навішування ярликів, оцінок, кидати виклик тільки тій поведінці, яка повинна бути досліджена(напр.демонстративн а поведінка).
      Метою конфронтації є розвиток суб”єкта, а не розкриття його недоліків.

      Вміння ставити запитання. Питання можуть бути формою відволікання від власних переживань і заважають переживанням інших членів групи.
      Можуть заважати розвитку групового процесу. Така поведінка може бути продиктована бажанням сховатися за іншим.
           Підтримка.Вміння надати підтримку полягає в тому, щоб визначити, коли вона умісна-тільки тоді цей фактор матиме навчальний ефект.Заг.помилкою є надання підтримки до того ,як учасник який її потребує, встигне пережити внутр.конфлікт чи негативну емоцію.
      Підтримка умісна у випадку кризових станів чи коли учасники рішаються на ризикований крок.

      Дане навчання  відрізняється від традиційного своїм емоційним аспектом. Але в результаті цього підходу можуть залишитися в тіні важливі, пізнавальні аспекти, які забезпечуються через мислення , розвиток здібності до аналізу, синтезу і прийняттю рішення.
      Важливо не тільки переживати, відчувати певні емоції, але й розуміти один одного. Цьому допомагають інтерпретації-пояснення поведінки,
      міні-лекції
      вміння підводити підсумок (узагальнювати проблему); 
      оцінювати те, що відбувається в групі.
      Результат роботи в тренінгу:
      Вміння брати на себе відповідальність самостійно вирішувати проблеми.
      Формування навичок прийняття людини такою, якою вона є.
      Так як самооцінка є похідною від оцінок інших людей, тому наслідком          прийняття людини групою буде збільшення адекватності самооцінки.
      Важливо не випускати з виду , що даний досвід може бути перенесений учасниками в повсякденне життя , професійну діяльність. Тренеру потрібно бути уважним до ситуацій, які дозволяють “перекидати місток” в педагогічну практику. Тому важливо підкреслювати, що тут немає вчителя, авторитету, а з іншого боку що з тренера не знімається відповідальність за перенесення отриманого в групі досвіду в професійно-педагогічну діяльність.
      Організаційні аспекти створення групи АСПН

      Оптимальна кількість –12 чоловік.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Психокорекційна робота психолога з вчителями

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок