Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Як уникнути внутрішньо особистісного конфлікту

Як уникнути внутрішньо особистісного конфлікту

Назва:
Як уникнути внутрішньо особистісного конфлікту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,01 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Як уникнути внутрішньо особистісного конфлікту


Шукати й знаходити ідеї
Ідеї приходять не так часто, як би нам хотілося. Тому ідеї необхідно шукати систематично. Однак важливо не тільки мати ідеї, а й уміти їх "пробивати". Більшість ідей натрапляють на своєму шляху на численні перешкоди. Тому бажано частіше запитувати себе: "Як зробити так, щоб ідею зреалізувати практично?" З ідеями треба поводитися, як із великою цінністю.
Успіх і невдача
Управлінець зазнає більше невдач, ніж успіхів.
Невдачі слід навчитися переживати, бо інакше особистість не розвиватиметься. Бо ж кажуть: хто вміє використовувати уроки минулого і вчитися на власному досвіді, той має шанси на успіх. Невдачі не випадкові, їх причини варто шукати в собі, і таких причин завжди багато, це процес нескінченний. Проте важливо уміти здійснювати глибокий аналіз того, що маємо зараз, прогнозувати ситуацію, сформувати сильну мотивацію і тоді — "через терни до зірок"! Управлінець повинен продумати заздалегідь реакцію на невдачу, підготувати до цього людей, колектив. Реакції можуть бути конструктивними та деструктивними, раціональними й емоційними, нормальними і патологічними. Тут управлінець повинен консультуватися із психоаналітиком. Це теж шлях до певного рівня управлінської культури.
Чому успіх супроводжує творчу особистість?
Бо вона шукає шляхів розв'язання проблем, вона мислить. Якщо займається певною справою, то із зацікавленням і задоволенням її виконує.
Як мотивувати себе до корисних справ?
Пізнай свої сили й здібності, прагни з найбільшою віддачею реалізувати свою ініціативу, примножуй свої власні знання та вміння щогодини, щодня. Ось такі мотиваційні завдання повинна ставити перед собою мисляча особистість. До останніх днів життя особистість має перебувати у пошуку себе і в русі.
Як мотивувати інших до корисних справ?
Мотивацію інших людей найкраще пояснити, уявивши себе на їхньому місці. Вміти побачити їхні реальні можливості, переконати в необхідності невтомно вершити справу протягом усього життя.
"Незамінний" чи потрібний?
Інколи у керівника складається думка, що в колективі є особистість, яка домінує над усіма. Тоді з'являється спокуса саме цьому службовцеві доручити виконання всіх важливих справ. Зможе він чи ні, але на нього покладаються всі надії. Життя бере своє, лідер скоро втомлюється, перевантажений, не встигає, нервується. В колективі створюється нездорова атмосфера. "Незамінний" постійно намагається робити так, щоб хтось інший не став так само поінформованим й обізнаним, як він. "Незамінний" хворобливо любить славу, продовжує послуговуватися своїми колишніми методами, які уже застаріли (а час плинний — потребує нового), це може негативно впливати на ефективність роботи, виробничі показники та на мікроклімат у колективі. Керівник повинен піклуватися про стабільність, пошук нових лідерів-професіоналів. "Незамінному" бажано пам'ятати, що нічого вічного немає, все перебуває в русі, змінюються потреби й можливості. Бути лідером можна лише певний період, тому важливо вміти вчасно "зійти зі сцени", давши дорогу іншим, яких потребують інновації суспільного розвитку.
Ризик — шлях до успіху
Ризик відіграє суттєву роль в управлінні та процесі прийняття рішень, захищає управлінця від консерватизму. Проте необгрунтований ризик призводить до поразки. Управлінець, який боїться ризику, втрачає свій шанс. Думаймо —ризикуймо!
В якому співвідношенні мають перебувати душа і тіло особистості?
У здоровому тілі здоровий дух — так говорили наші пращури. Ми ж повинні знати: щоб почуватися фізично і психічно здоровими, треба навести порядок у своєму житті. Як саме? Позбутися шкідливих звичок, поліпшити фінансовий стан, налагодити особисте життя, відмовитися від непотрібних контактів, регулярно оцінювати свої успіхи та невдачі, думати про нові цілі й шляхи їх досягнення, виробляти в собі громадянську позицію, змагатися за розв'язання проблем державотворення в Україні.
Як розвивати розум ?
Дійте так:*
тренуйте розум, удосконалюйте пам'ять;*
будьте постійно уважні;*
не тільки ставте собі запитання (що? де? коли? чому?), а й прагніть відповідати на них;*
навчіться зосереджуватися, концентрувати увагу;*
будьте самокритичними щодо власних здібностей;*
не переоцінюйте свої знання, постійно їх поповнюйте.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Як уникнути внутрішньо особистісного конфлікту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок