Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Діти - індиго

Діти - індиго

Назва:
Діти - індиго
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,63 KB
Завантажень:
564
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат
Діти - індиго
План
Вступ
1. Діти - індиго, як феномен сучасного суспільства.
2. Особливості навчання дітей - індиго.
3. Типологія дітей - індиго та моделі їх поведінки.
4. Психологічний аспект виховання дітей - індиго.
Висновок
Література
Вступ
В повсякденному житті ми говоримо про виховання дітей, маючи на увазі вплив батьків, родичів, вчителів та інших дорослих. Ці впливи виявляються не ефективними, то зачинають шукати винних: поганих товаришів, “шкідливі” кінофільми і телепередачі, некваліфікованих вчителів. Нерідко говорять і про погану спадковість. І все це цілком справедливо.
Дитина, з'явившись на світ, володіє певними задатками . Причому довгий час багато вчених стверджували, що і те і інше завжди має знак плюс і лише від виховання залежить, розвинуться вони чи ні. Тепер наука надала нам серйозних підстав бути значно менш оптимістичними. Отримані переконливі дані про те, наприклад, що частка людей народжується схильними до наркоманії, алкоголізму, навіть протилежній поведінці. Інша справа, що така схильність не фатальна. Стане людина, наприклад, наркоманом чи ні, залежить від того, як складеться його життя, починаючи вже з дитинства.
Залежить це і від виховання, тобто цілеспрямованого впливу на дитяти, підлітка, хлопцеві. Але значною мірою те, якою стане людина, які його задатки і схильності розвинуться, яких особових якостей він набуде, залежить від багаточисельних обставин його життя. Від того, які люди зустрінуться на його шляху і як складуться його стосунки з ними. Від того, в якому географічному, природному, соціальному середовищі він буде рости, як з ним взаємодіятиме. Від того, наскільки активно сама людина прагне збудувати свою взаємодію з навколишнім світом, взаємини з людьми. Тобто від того, як йтиме його розвиток -- фізичне, психічне, емоційне, інтелектуальне, соціальне.
Саме батьки і педагоги повинні керуватися цим твердженням. Хочеться щоб кожна дитина розвивалася всебічно, і якщо в ній «дрімає» якийсь талант, то треба, щоб він розвивався на користь їй та іншим. Адже видатний педагог В. Сухомлинський мудро підкреслив, що виряджаючи дитину до школи, кожна мати вірить у те, що справжній учитель побачить у її дитині щось таке, чого не бачить вона, і буде розвивати помічені здібності.
1. Діти-індиго, як феномен сучасного суспільства
Однією з причин кризи сучасної освіти є поява у нашому житті дітей, поведінка яких докорінним чином відрізняється від стандартизованої, прийнятої у педагогіці типової поведінки дитини-дошкільника чи першокласника. Проблема взаємостосунків дитини і таких соціальних інституцій, як дошкільний навчальний заклад чи початкова школа, є настільки важливою, що вирішення її може стати наріжним каменем у побудові нової системи освіти. Проте для цього необхідно з'ясувати, які особистісні риси характеризують сучасних дітей і на яких засадах має будуватись навчальна взаємодія дорослого з малюком.
В педагогічному обігу нещодавно з'явився новий термін: „діти-індіго”. В українській педагогічній науці він широко не використовується. Хоча на заході ряд вчених у галузі психології, педагогіки, філософії та мистецтва серйозно розглядають проблему взаємодії з дітьми-індіго на різних рівнях: побутового спілкування, навчання, розвитку мистецьких здібностей тощо.
Діти індиго - це люди, які від народження мають особливі здібності, наприклад, можуть бачити енергетичне поле людини, так звану ауру, володіють даром передбачення, їм дуже легко даються іноземні мови, вони надзвичайно талановиті -- співають, малюють, пишуть вірші, танцюють, підбирають мелодії на музичних інструментах та багато всього іншого. Більше того, люди, які вірять у те, що діти індиго справді існують, а не є новітнім міфом сучасного світу, кажуть, що в деяких з цих дітей змінено генний код. При цьому діти зі зміненим кодом мають імунітет проти раку, СНІДу та інших важких та практично невиліковних на сьогодні хвороб.
За даними досліджень іноземних спеціалістів, людей зі зміненим генетичним кодом зараз є близько одного відсотка від усього населення землі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Діти - індиго

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок