Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Скачати безкоштовно: Сексуальне виховання у дзеркалі раннього дитинства

Сексуальне виховання у дзеркалі раннього дитинства / сторінка 7

Назва:
Сексуальне виховання у дзеркалі раннього дитинства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,30 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Дівчинка займалась маструбацією протягом двох років. Переказує свої відчуття вона таким чином: "я лягаю спати і кладу ручки на ковдру, потім вже починаю засинати і щось там (показує на статеві органи) відчуваю, і ручка сама йде, так натискує, і так тре, і натискує. Я зовсім не хочу чіпати це місце, але ручка сама… Я казала мамі - заший мені трусики". Таким чином, причиною відхилень у сексуальному розвитку особистості можуть бути штучно стимульовані переживання в дитячому віці. Серед факторів що сприяють правильному статевому вихованню, на першому місці в дошкільному віці стоїть приклад батьків. Перші уроки статевої поведінки одержують хлопчики та дівчатка у грі. Ніде педагогічне значення дружби з батьками не виступає з такою очевидністю, як у профілактиці сексуальних збочень і подоланні шкідливих звичок.
Що повинен знати дошкільник?
Назви статевих органів - пеніс, яєчка, мошонка, задній прохід, вульва, полові губі, піхва, клітор, матка, яєчники.
Що зачаття відбувається тоді, коли сперма чоловіка з'єднується з яйцеклітиною жінки в результаті статевого акту.
Що дитина росте в матці.
Що дитина народжується через піхву.
Основні відомості про менструації та нічні полюції як про чисті та здорові процеси.
Що не можна піднімати презервативи.
Для чого їм необхідно все це знати
Сором'язливість батьків у питаннях статі - це досвід принесений з їхнього власного дитинства. Але подумайте про це з наукової точки зору. Немає нічого поганого в тому, як у нас народжуються діти. Ми дорослі, повинні примусити себе і все наше суспільство морально підрости. Щоб допомогти нашим дітям, ми самі повинні стати біль зрілими в сексуальному плані. Звичайно дуже важко стати більш зрілими, ніж були наші батьки, але від нас залежить майбутнє наших дітей.
Пам'ятайте також, що знання - це захист. Чи знаєте ви, що злочинні, які скоїли сексуальні злочини, дуже вміло вибирають дітей - саме тих, хто виявляються уразливими. І Злочинці знають, що якщо дитина знає наукові терміни сексуальними, то це означає що з ними їх познайомив хтось із дорослих, швидше за все батьки, і що при навчанні дорослий напевно сказав: "Це цілком підходяща тема для розмови, адже тобі можна і навіть треба знати все про своє тіло". Оскільки такі діти знають, що з мамою або татом можна обговорювати статеві питання, то вони швидше за все розкажуть батькам, якщо хтось спробує приставати до них.
Ось чому люди, які зазіхають на дітей, майже завжди обирають жертву серед тих, хто майже нічого не знає, які не зможіть нічого розповісти. Мовчання зі сторони батьків служить для них твердим переконанням, що про це розмовляти не можна.
Так що, будь-ласка не робіть своїх дітей мішенями для сексуальних нападів. Невинна, тобто неінформована дитина погано захищена і знаходиться у небезпеці.
І нарешті, коли ми говоримо дітям, що зачаття наступає в результаті статевого акту, то це не означає, що ми вчимо дітей займатися сексом. Ми також не говоримо їм, що вони вже можуть це робити. Статеві стосунки - це заняття лише для дорослих. І більшість дітей раді почути, що вони не повинні ще цим займатися і відповідають: "Я ніколи не буду цього робити".
Ми знайомимо дітей лише з фізіологією, з наукою про тіло. Може бути, вони ніколи не матимуть статевих стосунків, але тіло, про яке необхідно дбати, буде у них завжди, а статева гігієна нічим не гірша за гігієну харчування…

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Сексуальне виховання у дзеркалі раннього дитинства

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок