Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> Вплив рівня домагань на рівень задоволеності відносинами з протилежним статтю

Вплив рівня домагань на рівень задоволеності відносинами з протилежним статтю

Назва:
Вплив рівня домагань на рівень задоволеності відносинами з протилежним статтю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,95 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Вплив рівня домагань на рівень задоволеності відносинами з протилежним статтю


План
Вступ …………………………………………………………………...… 3
Частина І. Сексуальність людини………………………………………….. 5
поняття сексуальності…………………………………………….. 5
психосексуальний розвиток……………………………………… 8
Частина ІІ: Вплив внутрішнього ідеального образу чоловіка на сексуальні відносини жінки і рівень задоволення ними………………... 14
2.1. внутрішній ідеальний образ чоловіка………………………………. 14
2.2. динаміка і відносність сексуальної норми…………………………. 17
2.3. сексуальна патологія………………………………………………… 19
2.3.1. види порушень психосексуального розвитку ………………….. 20
2.3.1.1. порушення психосексуальних орієнтацій за об'єктом (що заміщує нормальний об'єкт)…………………………………………. 21
2.3.1.2. порушення психосексуальних орієнтацій за віком об'єкта.. 23
2.3.1.3 порушення психосексуальних орієнтацій за способом реалізації сексуальних дій…………………………………………… 24
Частина ІІІ: Емпіричне дослідження……………………………………… 26
3.1. предмет та гіпотеза дослідження…………………………………… 26
3.2. методика дослідження………………………………………………. 26
3.3. результати дослідження……………………………………………... 27
3.4 аналіз результатів…………………………………………………….. 29
3.5. висновок……………………………………………………………… 29
Закінчення ………………………………………………………………. 30
Список літератури………………………………………………………. 31


ВСТУП
Однією з найбільш актуальних проблем, в силу її маловивченності в сучасній психології і суміжних галузях, а також у силу її значимості в міжособистісних і, головне, у сімейних відносинах є сексуальність людини.
Відношення суспільства до сексуальних проблем, із часом значно змінилося. Усі більш терпимим стає відношення до дошлюбних зв'язків і позашлюбних вагітностей, до пізнього вступу в шлюб і холостяків; а також до індивідуальних особливостей сексуальності людини. На наш погляд, змінилися і поняття жіночності та мужності: якщо 100-200 років тому жінка повинна була бути м'якої, ніжної, замкнутої на сім'ї і дітях, залежної від чоловіка, то в наш час рівноправності обох статей вона набуває чоловічих рис поводження і характеру – енергійність, підприємливість, орієнтованість на суспільну діяльність та ін. Зі свого боку, "ідеальний чоловік", не загубивши такі традиційні риси, як сила, різкість, біологічність у підході до жінки, достатня грубість почуттів і поводження, включає і більш зм'якшені прояви, деяку фемінізацію. Для успішного виконання суспільних обов'язків більш, ніж сила і спритність, необхідно уміння уживатися з навколишніми, знаходити спільну мову, словом – співробітництво, а не агресивність.
Погляди та ідеали змінюються.
Але в той самий час, на наш погляд, за останні роки різко зросла кількість розлучень, з яких більш ніж в 30 % випадків мотивами розлучень є “статева незадоволеність”, що на наш погляд, є саме результатом невідповідності реального партнера внутрішньому ідеальному образу.
Інтимні відношення – частина загальних відношень, і в них, як у лінзі, фокусуються всі плюси і мінуси взаємовідносин партнерів.
Статева незадоволеність, скарги на яку пред'являє усе більше число людей, може приводити до розвитку застійних і запальних явищ у статевих органах, безплідності, росту міоми матки і ендометриозу, неврозам (біля 60% у структурі неврозів у жінок і чоловіків), прояву схованих психічних захворювань, розладам ерекції і сім'явивергання в чоловіків, зрідшанню оргазму в жінок.
Саме тому ми вважаємо дуже важливим і актуальним дослідження сексуальності людини та визначення характеру впливу внутрішнього ідеального образу сексуального партнера на розвиток і формування сексуальних відносин. Розуміння сутності внутрішнього ідеального образу і виявлення його місця в сексуальності та впливу на сексуальну поведінку може служити профілактичним цілям по запобіганню сексуальний дизгамій.
Предмет дослідження: вплив внутрішнього ідеального образу чоловіка на сексуальні відносини жінки і рівень задоволення ними.
Об'єкт дослідження: сексуальність людини.
Мета:
довести що вплив внутрішнього ідеального образу чоловіка на сексуальні відносини жінки і рівень задоволення ними залежить від рівня домагань особистості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Вплив рівня домагань на рівень задоволеності відносинами з протилежним статтю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок