Головна Головна -> Реферати українською -> Психологія -> реферат: ПСИХОЛОГІЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ.

ПСИХОЛОГІЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ. / сторінка 2

Назва:
ПСИХОЛОГІЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,27 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 

Основна роль у формуванні суддівського переконання належить державному обвинувачу, оскільки саме він повинен доказувати пред’явлене обвинувачення і підтримувати його, а суддя, вивчаючи докази, спрямовує свою діяльність на усунення сумнівів, які можуть виникнути.
3. Формування суддівського переконання – це не тільки результат впливу на свідомість суддів певної сукупності доказів, перевіреної в ході судового розгляду. Воно завжди складається на основі раціонального пізнання причинно-наслідкових та інших зв’язків між фактами об’єктивної дійсності, ціннісного до них підходу, їх співвідношення із заборонами кримінального права, чуттєвого переживання одержаних по кримінальній справі результатів.
В психологічному аспекті істотним для процесу формування суддівського переконання є переростання сумніву в переконання судді, яке характеризує достовірність одержаних знань і готовність діяти у відповідності до них.
Як організатор процесу суддя повинен володіти високим рівнем організованості, ціленаправленістю, зібраністю та іншими вольовими якостями. Головуючий в судовому процесі повинен мати високі організаторські здібності, які реалізуються в складних умовах змагальності між сторонами кримінального процесу.
Виховний вплив суду закладений вже в специфічній формі його діяльності: повному, об’єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи. Ефективність виховного спливу суду полягає у достатній конкретності, наглядності при сприйнятті фактів всіма присутніми незалежно від того, позитивні чи негативні емоції збуджує той чи інший факт.
Великий виховний вплив має оголошення вироку. Для цього необхідно, щоб вирок був справедливим, відповідав вимогам закону про відповідність покарання тяжкості скоєного злочину і особи підсудного, а також достатньо чітким, конкретним, зрозумілим для всіх присутніх в залі судового засідання.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок