Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Вплив маркетингових комунікацій та реклами на соціально-економічне життя суспільства

Вплив маркетингових комунікацій та реклами на соціально-економічне життя суспільства

Назва:
Вплив маркетингових комунікацій та реклами на соціально-економічне життя суспільства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,66 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Вплив маркетингових комунікацій та реклами на соціально-економічне життя суспільства


В останні роки свого розвитку реклама в Україні досягла якіс-но нового рівня. Досвід українських фахівців дається в знаки. Стратегічно вивірені рекламно-комунікативні кампанії з високим рівнем креативу стали не тільки помітні на тлі вулиць, але й у зміні стилю життя громадян. Наразі можна констатувати існування цілої індустрії, яка спеціалізується на маніпуляції споживчою поведінкою, використовуючи при цьому ЗМІ. Для того щоб така маніпуляція не чинила зло, а несла в собі добро, людяність, доброзичливість, викликала позитивні емоції, виховувала смаки і підкрес-лювала певні моральні здобутки, що віками формувалися в суспільстві, варто особливу увагу приділяти рек-ламному креативу - діяльності, яка поєднує у собі творчі і прагматичні засади побудови реклами.
Креативність нас оточує всюди: креативне читання лекцій, креативне проведення конференцій. У рекламі креативністю називають пошук принци-пово нових ідей, рішень, спрямованих на досягнення комерційного успіху.
Справа у тому, що поведінка лю-дини зумовлена передусім емоціями та нераціональними рішеннями. Лю-ди бажають, щоб їх розважали, підво-дили до чогось, а не насаджували нав'язливу рекламу. У комуніка-тивній діяльності в першу чергу потрібно прислухатися не до мозку людини, а до її серця. Потрібно бути дуже емоційним, щоб примусити людину що-небудь зробити. Тепер емоції виступа-ють на перший план. І основними з них є базові: острах, подив, радість, гнів. Добре спрацьовують секс та гумор.
У зв'язку з цим вирішено було про-аналізувати, у якому напрямку роз-вивається рекламний креатив в Україні.
Предметом дослідження обрано креативні спрямування в оформленні рек-ламних звернень.
Результати проведеного аналізу висвітлили тенденцію до значного пе-реходу від подання рекламних повідомлень за раціональним спря-муванням до подання повідомлень за емоційним спрямуванням. Виходячи з цього, вже можна гово-рити про те, що рекламний ринок Ук-раїни розвивається за тими тен-денціями, за якими розвивається європейський ринок.
Кожна реклама є корисною для товаровиробника тому, що забезпечує зростання обсягів збуту продукції, а одже і прибутку. Але є й інша сторона. Спостерігаються негативні наслідки реклами, особливо у соціальній сфері. Найбільшу шкоду суспільству, на мою думку, приносить активна реклама алкоголю. Тому метою дослідження я обрала вивчення рекламного впливу на споживчу поведінку дітей та підлітків різних соціодемографічних груп. Оскільки саме ця категорія потенційних споживачів є найбільш вразливою до впливу реклами.
В процесі роботи переді мною постало два питання:
визначити, які методи та інструменти використовують рекламодавці для посилення впливу реклами;
визначити ступінь впливу реклами алкоголю на поведінку підлітків.
1.Одним із таких інструментів маніпуляції є використання різних стильових форм для більш вдалого впливу на визначену групу споживачів. Тобто відбувається підкреслення відповідності товару певному стилю життя споживача. З метою ефективного охоплення ринку для кожного сегменту розробляється не тільки товар, а й окреме рекламне звернення. Наприклад:
Для цільової аудиторії споживачів з не високим рівнем доходів, пересічних українців на ринку запропоновано горілку під товарною маркою «Біленька». В даному рекламному зверненні використовуються елементи традиційного відпочинку з фантастичним забарвленням. Салоган – «якість вища за ціну».
Другий варіант стильового рішення простежується в рекламі горілки «Прайм», яка призначена для споживачів які ведуть елітний стиль життя. Ідея –люди, які добилися успіху та знають, що їм необхідно визначилися у своєму виборі на користь горілки «Прайм».
2.Наступний методом впливу є використання різних соціально-комунікативних технологій. Ми бачимо, що у рекламі в Україні значними темпами розвивається використання технологій гуморизації. Все ж таки українці дуже веселий народ. Це ми можемо побачити в рекламі пива «Рогань».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вплив маркетингових комунікацій та реклами на соціально-економічне життя суспільства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок