Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Релiгiя древнiх слов’ян

Релiгiя древнiх слов’ян

Назва:
Релiгiя древнiх слов’ян
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,85 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
4 Рун-в1ра – найдавн1ша ар1йська рел1г1я, заснована на рунах, тайних письменах,зм1ст яких –“нетутешне”, тобто дане шляхом Божого откровення,зна
ння


Чернівецька середня школа№8
Реферат
тема
“Релiгiя древнiх слов’ян”
роботу виконав учень
7 - В класу
Терьохiн Василь
Васильович
Чернівці 2002
Арiйцi
В iудаiзмi , в усiх эврейських джерелах Каббалi Бiблiі Талмудi – про арiiв начебто нi слова.. Арiй - кожний, хто прагне Iстини., Свiтла, бореться за благо людства, веде його до поступу.
Арії ставали поводирями, вчителями, царями мiсцевих мисливцiв напiвдиких эбирачiв дарiв природи.Розвиненiшi iнтелектуально технологiчно вони навчали творчої працi, - хлiборобству, рiльництву.
Лише хлiборобство 4-7 рокiв тому забезпечувало перехiд до осiлої цивiлiзацiі. Тому іх називали орiями орачами, людьми творчої працi, вчителями посланцями богiв, людьми нетутешнiх знань. Арiі протилежнi до эвреів якi нiколи не асiмiлювали з iншими народами. Вони склали духовну основу багатьох народiв.
Що до ведичної, лiтератури, а також тибетських, iндiйських, перських джерел, то вних арiй (арья, арьян, дарiй ) – одне з основних понять. Це не випалково.
У такий спосiб арiеозванi народи вказують на своїх вчителiв, котрi прийшли з пiвночi з загадкової та прекрасної краіни Арктиди.
Якщо звести воэдино, що вних сказано, то матимемо приблизно таке –Арiй спрямована душа,кожний ,хто прагне,шляхетних справ, хто робить велику роботу, хто просувае людей до блаженства,добра й шляхетна людина, борець, той хто прагне до Бога i звеличуе його вiн воїн свiтла, що йде до Iстини, людина чия мета в життi – духовна досконалiсть, послiдовник величної культури.
Цей народ почав формуватися близько 20 тисяч роркiв тому. Це були фiзично мiцнi стiйкi, до рiзноманiтних негараздiв, iнтелектуально розвиненi люди. Сучасного эвропейського типу, бiлошкiрi, круглоголовi, довгоносi, На чолi з аватарою Рамою вони прийшли на береги Борисфена (Днiпра). іхнi предстаники й духовно заплiдненi ними народи скiфи, кiмри, таври энову прийшли в Пiвнiчну Припондiю, створивши тут велику Трипiльську Культуру.


ТРИЗУБ
знак сили святого духа.
ТРИЗУБ – складнiший та загадковiший знак , нiж хрест та зiрка Давида. Це – арiйський знак сили Святого Духа Це не ознака iнтелекту це знак духовної сили Цей знак був був державним гербом Киівської Руцсi Потрiбно сказати що соцiально полiтичне життя Киівської Русi з часiв Володимира а згодом Украіни йшло пiд знакком тризуба, в реальному планi.
До основних семiтичних знакiв вiдноситься зiрка Давида (шестикутна) Зiрка Cоломона (Пятикутна).Таким чином арiі, семаiти , iудеі мають рiзнi знаковi системи, що символiзують два наскрiзних начала свiтової iсторiі.
Самих народiв давно вже нема. Вони розчинилися.
Залишилася велика арiйська iдея, яка пройшла скiфську,словьянську,давньокивську стадiі. а нинi виявляеться в прагненнi народiв Схiдної Эвропи i серединного серед них народiв – украінцiв.
 


РУН - ВІРА
Рун-віра – найдавніша арійська релігія, заснована на рунах, тайних письменах,зміст яких –“нетутешне”, тобто дане шляхом Божого откровення,знання.Вона від друідів,прадавніх европейських сонцешанувальників,одним з яких спочатку був Рама.Рама благородив друідські культи,але “сонячний”зміст ціеі релігії зберіг.
Це не тривіальне язичництво, не “народна” віра ,заснована на примітивному обожненні сил природи,а “висока” релігія,закон,даний “згори” (як наприклад,закон Мойсея,канони Будди чи заповіді Магомета).Релігійні откровення завжди складні, засновані на глибоких філософських принципах і нетривіальному розумінні дійсності.
Тому вони вимагають “книжкового” вчення,і звідси разом з релігійними канонами “згори” даеться й писемність.Друідам спочатку були дані таемні (руничні) письмена,зрозумілі лише жерцям,потім --- ведичний санскрит і шрифт девангарі.
На землі Украіни арії принесли “сонячну” віру – мітраізм.і він тут швидко прижився, став державною вірою Аратти.Була в Аратті Свята Трійця – Тримкрті –Дажбог,Велес,Стрибог.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Релiгiя древнiх слов’ян

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок