Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Ісус Христос

Ісус Христос

Назва:
Ісус Христос
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Ісус Христос
Ісус Христос ( йщет, скор. йще, Єшуа Мошіях, ?зуп?т Чсйуфьт; Ісус з Назарету) ( — або ) — одна з центральних фігур у , син : за вченням загальновизнаного християнства, одна з трьох осіб , Спаситель або Відкупитель людства з ярма гріха. в розумінні. називає Його . Ім'я Ісус походить з грецької мови Іесоус, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської Єшуа, або Йошуа, або ще Єгошуа і означає " є спасінням".
[] Пророцтва
Про Його народження, прихід та розп'яття пророкували та заповідали Мойсей та старозавітні пророки. У Старому Заповіті є близько 300 пророцтв про перше пришестя Христа і яких із 500 про другий прихід — всі написані сотні років до . П'ята книга (), авторство якої традиційно приписуєтся що жив і творив між 1500 і 1300 рр. до народження Христа, містить далекосяжне пророцтво про Христа Месію:
Поставлю Пророка для них з-поміж їхніх братів, Такого, як ти, і дам Я слова Свої в уста Його, і Він їм говоритиме все, що Я накажу. І станеться, кожен, хто не слухатиме слів Моїх, що Той Пророк говоритиме Моїм Ім'ям, Я покараю того.
. Пізніш із кінцем 8 ст. до народження Христа, за царювання пророк знову провіщав про Нього:
Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив...А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!
. Потім , що жив і пророкував в Єрусалимі у 520 - 518 до Різдва Христового, за царювання , теж предвіщав про розп'яття Христа:
І будуть дивитись на Мене, Кого прокололи, і будуть за Ним голосити, як голоситься за одинцем, і гірко заплачуть за Ним, як плачуть за первенцем.
.
[] Різдво у Віфлеємі
Ісус народився від , яка не знала чоловіка, із . З Марією одружився з царського роду Давида. Виявивши, що вона вагітна, хотів таємно відпустити (по закону блуд карався побиттям камінням), але вночі йому явився ангел і сказав "... не бійся прийняти Марію, дружину твою, бо Народившийся в ній є від Духa Святого". Йосип послухався. Месія Ісус народився в яслах у , в , як предвіщав , за часів правління юдейського царя і римського імператора що правив у - . Малюка назвали Ісусом, як заповідав ангел. Ісус до 30 років був на послуху батьків і жив разом з ними в у , чому Його часто називають Ісус Назарянин.
Мати Ісуса Христа, по непорочному зачатті і народженні Ісуса, народила з Йосипом , Симона, Йосипа та Юду (які згадуются в ). Один з них відомий як Яків Праведний, був першим Єрусалимським єпископом і вважаєтся автором в . Інший ймовірно є автором короткого новозавітнього .
"Воскресіння Лазаря",
[] Служіння, учні, дивовижні діла та Нагорна Проповідь
З цього часу почалося Його служіння. Він прийняв водне хрещення від Іоана Хрестителя і оселився в на березі , що у північній частині сучасної держави . Відбув 40 днів у пості в пустелі, де був спокушуваний від диявола, але устояв. Зібрав 12 учнів (Cимон і його брат , та його брат , і , й митник , , , , та , що й видав Його і котрого замінив ). В Об'явленні Івана говорится що 12 учнів Христа судитимуть 12 племен Ізраїля. Ці ж 12 апостолів розповсюдили Благу вість про Христа по землі (один з них проповідував в Скифії (теренах України). Ісус Христос учив народ, на горі , зціляв хворих, виганяв бісів, воскресив .
Нагорна Проповідь Христа, , 19те cт.
Ісуса Христа заклала основи християнського вчення з його двома найбільш важливими постановами: любові Бога — і любові ближнього як самого себе. У Нагорній Проповіді Ісус закликав до прощення і ворогів:
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує.
. У Нагорній Проповіді Ісус теж промовив знамениті 9 . Він також застерігав проти всякої та лицемірства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Ісус Христос

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок