Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”

Проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”

Назва:
Проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,08 KB
Завантажень:
89
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
В рамках першого інформаційного тижня (проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”) мені було доручено розмістити оголошення про Молодіжну організацію “Кадети” в Гімназії №1, ІФНТУНГ і ЗОШ №13.
Я отримали завдання відвідати одну Івано-Франківську загальноосвітню школу і попросити в них інформацію про кризові сім’ї. У ЗОШ №13 я звернулась до соціального педагога - Мельника Ігоря Михайловича з проханням надати мені список дітей з кризових сімей.
Я відвідала кризову сім’ю на вул. Береговій 32/92, яка складається з: мати – Соколова Наталія В’ячеславівна, бабуся – Демидова Аліна Тимофіївна, дідуся –Демидов Віталій, внука – Соколов Віталій 9років. Мати не працює. Розлучена, отримує аліменти на сина. Віталік часто хворіє. Дом.тел.4-11-82.
Також я відвідала кризову сім’ю на вул. Українській 8/46, яка складається з: мати – Кузик Тетяна, бабуся – Баласова Юстина, внука – Володя 20 років і 2-х внучків Тетяна 16років і Надія 2 роки. Мати на даний момент знаходиться в декретній відпустці. Дом.тел.4-98-75.
В рамках другого організаційного тижня (проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”) я разом з іншими студентами-практикантами відвідали Притулок для неповнолітніх на вул. Набережній, провела профілактичний тренінг по ВІЛ/СНІДу. Дітям дуже сподобався тренінг, а на закінчення кожний написав чи намалював свої побажання, щоб ми могли зробити як майбутні соціальні працівники, щоб не збільшувалась кількість людей з ВІЛ/СНІДом. Діти намалювали дуже красиві малюночки.
Разом з працівником Благодійного Християнського Фонду “Солідарність” відвідала Черніївську ЗОШ та провели бесіду про ВІЛ/СНІД. На уроці діти були дуже активні, дуже багато інформації знали про ВІЛ СНІД, задавали багато питань.
Голова Благодійно Християнського Фонду “Солідарність” ? Микитин Андрій Миколайович розповідав про Програму зменшення шкоди, яку вони організовують у фонді, про карту послуг Фонду. Також ми вчились комплектувати шпріци для наркоманів. Ми відвідали наркодиспансер, та ознайомилися з їхньою роботою.
Ми відвідали Коломийську Виправну колонію №41 з бесідою на тему “ВІЛ/СНІД”. Учасники бесіди були дуже активні, задавали багато запитань.
В рамках третього структурного тижня (проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”) Микитин Андрій Миколайович ознайомив нас із правильністю ведення діловодства, з програмою інпаурмент, яка діє в Фонді, з екологічною моделлю в соціальній роботі. Також ми спілкувались з клієнтами Фонду. Складали їхню екомапу, визначали причини стресу. Також ми упаковували продукти для кризових сімей.
В рамках четвертого структурного тижня (проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”) Андрій Миколайович провів ознайомлюючи лекцію про ролі соціального працівника і про функції соціальної роботи.
Ми організували розважальний тренінг для клієнтів Фонду. Тренінг містив такі вправи: “Іграшка”, “Фантазія”, “Дзеркало”, “Відчуй свого партнера”, “Розмова через скло”. Під час тренінгу всі учасники активно брали участь.
В рамках п’ятого фонд райзінгового тижня нас ознайомили із Організацією Денного Центру, програмою “Фонд райзінг”, яка діє у Фонді, програмою “10 кроків”, яку хочуть започаткувати у Фонді.
Я спілкувалась з клієнтами Фонду, визначала причини їх стресу, проводила різноманітні методики, а саме “Соціометрія”, тест “Ваш темперамент”, “Діагностика агресивності Басса-Дарки” .
В рамках шостого фонд райзінгового тижня я спілкувалась з клієнтами Фонду, визначала причини їх стресу. За результатами пройденої роботи написала звіт про проходження практики в Благодійно Християнському Фонді “Солідарність”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Проходження практики у Благодійному Християнському Фонді “Солідарність”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок