Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> реферат: Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

Загрузка...

Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови / сторінка 2

Назва:
Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,20 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Багато немовлят можуть витримувати дуже низький вміст гемоглобіну без жодних очевидних перешкод» (Pediatrik Clinic of North America [Педіатричні клініки Північної Америки], з лютого 1986).
З такої інформації не слід доходити до висновку, що непотрібно підвищувати вміст гемоглобіну в крові, коли людина загубить багато крові під час аварії або хірургії. Якщо людина скоро загубить багато крові, то мйже впадати в шок. Обов'язко треба припинити кровотечу й відновити масу кровоносної системи. Це запобігатиме шокові й сприятиме циркуляції зростаючих червонокрівців та інших компонентів крові.
Об'єм рідини циркулюючої системи можна поповнити без крові або плазми*. Різні некровні рідини дуже гарно поповнюють об'єм кровоносної системи. Найпростіший кровозамінник є фізіологічний розчин (сольовий, розчин близький до плазми крові), некоштовний й сумісний з нашою кров'ю. Є також інші розчини з спеціальними властивостями, як-от декстрина, Гемаціли, (Haemaccel), і лактаційний Рінгера розчин. «Гетакрохмальний» розчин (Hetastarch HES) є найновітніший кровозамінник, який поповнює об'єм кровоносної системи, і «його можна безпечно запропонувати при [опіках] тим пацієнтам, які відмовляються приймати кровні продукти» (Journal of Burn care @ Rehabilitation [Журнал лікування опіків і реабілітації] з січня/лютого 1989). Такі препарати мають точні користі. «Кристалоїдні [сольовий розчин і лактаційний Рінгера розчин], декстрина, і гетакрохмальний (НЕS) є нетоксичні й некоштовні, їх легко дістати, вони зберігаються під нормальною температурою, не вимагають аналізу, щоб вста-новлювати сумісність донора з реципієнтом, і в них риску передавання хвороб, так як переливанням крові, немає» (Blood Transfusion Therapy – A Physician’s Handbook [Лікування переливанням крові — довідник лікаря], 1989).
Але ви мабуть питаєте: «Чому некровні рідинні замінники добре діють, беручи до уваги, що мені потрібні червонокрівці, щоб переносити кисень по цілому тілі?» Так як уже було згадано, у вашому тілі діють резервні засоби для перенесення кисню. Втрата крові уводить у дію зрівноважувальний механізм. Серце викидає більше крові з кожним биттям. Тому що втрату крові заступалось підхожим розчином, то розбавлена кров легше розходиться кровообігом, а навіть у маленькі кровосудини. Результатом хімічних змін, у тканину вводить-ся більше кисню. Це пристосування таке ефективне, що коли б зосталась половина ваших червонокрівців, то перенесення кисню буде близько 75 % нормального. Лежачий пацієнт користується тільки 25 96 досяжного кисню в його крові. І більшість анестезуючих засобів дуже зменшують тілесну потребу кисню.
Багато людей сьогодні не погоджуються на переливання крові. Заради здоров'я, вони вимагають того, що Свідки вимагають на релігійних підставах: якісного медичного лікування без крові. Так як уже було доведено, велику хірургію таки можливою робити. Якщо ви ще сумніваєтесь, то інший доказ вибраний з медичної літератури може розвіяти ваші сумніви.
У статті «Четверне заміщення суглобів у Свідка Єгови» (Orthopaedic Review [Ортопедичному періодичному журналі], з серпня 1986), говорилось про недокрівного пацієнта з «хронічним погіршенням колін, як також стегон». Перед і після успішної стадіальної хірургії застосовували декстринні препарати. У British Journal of Anaesthesia (Британський журнал анестезії, 1982) говорилось про Свідка, 52 роки віку. Вміст гемоглобіну був менше 10. З допомогою гіпотензійної анестезії, щоб зменшити втрату крові, цілковито замістили стегно й плече. Лікарі Арканзаського університету (США) застосовували цей метод у сотнях операцій на заміщення стегон у Свідків, і всі пацієнти видужали. Голова відділу сказав: «Те що ми навчились з цих пацієнтів (Свідків), ми тепер тим самим методом можемо лікувати всіх наших пацієнтів, яким заміщаємо стегна».
Безкровна пересадка органів не турбує сумління декотрих Свідків. У рапорті про 13 пересадок нирок зробилось цей висновок: «Всеосяжні результати доводять до висновку, що більшості Свідкам Єгови можливо безпечно й ефективно робити ниркові пересадки» (Transplantation [Трансплантація], з червня 1988).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок