Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> реферат українською: Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови / сторінка 5

Назва:
Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,20 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
..(З того часу) відкрили найменше 400 додаткових антиген (речовина, що стимулює творення протитіл) червонокрівців, яких ототожнили й класифікували. Немає сумніву, що кількість антиген збільшиться через складність оболонки червонокрівців” (Journal of the National Medical Association (Журнал державного медичного товариства), з липня 1989).
Науковці тепер досліджують реакцію перелитої крові на імунну, або захисну, систему тіла. Як це може вплинути на вас, або родича, якому потрібно хірургії?
У трансплантації серця, печінки, або іншого органу, імунна система реципієнта може усвідомлювати чужорідну тканину й не сприймати її. Однак, переливання крові це таке саме як пересадка тканини. Навіть коли б „правильно” враховували групову належність крові донора й реципієнта, то це може тамувати імунну систему. На конференції патологів довели пункт, що сотні медичних документів „поєднують переливання крові з імунологічними реакціями” („Підготованість справи проти переливань крові”, Medical World News (Вісті медичного світу), 3 11 грудня 1989).
Імунна система вашого тіла викриває й знищує злоякісні (ракові) клітини. Чи придушення імунітету (відпорності) доводить до раку й смерті? Читайте цих два рапорти.
У журналі Cancer (Рак, з 15 лютого 1987) поміщаються результати дослідження проведене в Нідерландах: „У пацієнтах заражених раком грубої кишки, помітили шкідливий ефект переливання крові на довготривале видужування. З цієї групи протягом 5 років видужало 48% пацієнтів, яким перелили кров і 74% пацієнтів, які не приймали переливання крові”. Лікарі Південного Каліф іонійського університету дослідили результати сотням пацієнтам, яким робили хірургію на рак. „14% пацієнтів, яким не переливали крові знову захворіли на рак гортані, в порівнянні з 65%, яким переливали кров. 31% пацієнтам, яким не переливали кров, рак ротової заглибини, горла, носа або синуса знову виник, у порівнянні з 71% пацієнтів, яким переливали кров” (Annals of Otology, Rhinology @ Laryngology (Аннали оториноларингології) з березня 1989).
Що всі дослідження доказують відносно переливань крові? У статті „Переливання крові й хірургія на рак”, Д-р Джон С. Стратт дійшов до цього висновку: „Хірург, який робить операції на рак, мабуть мусить стати безкровним хірургом” (The American Journal of Surgery) (Американський журнал хірургії), з вересня 1986).
Імунна система вашого тіла захищає вас від інфекційних хвороб. Зрозуміло, декотрі дослідження показують, що пацієнти яким переливають кров скоріше заражаються ніж ті, яким крові не переливають. Д-р П.І.Тарттер провів дослідження в хірургії грубої й прямої кишок. З пацієнтів, яким переливали кров, 25% знов захворіли, у порівнянні з 4%, яким не переливали крові. Він каже: „Переливання крові перед, під час, і після операції спричинили заразні ускладнення... Чим більше переливали пацієнта кров, то риск набратись інфекційної хвороби прогресивно збільшувався після операції” (The British Journal of Surgery) (Британський журнал хірургії), з серпня 1988). Ось, що присутні на зібранні Американського товариства сховищ крові й плазми в 1989 році навчились: Тоді як 23% пацієнтів, яким переливали кров під час операції на заміщення клуба заразились інфекційною хворобою, то пацієнти, яким не переливали крові, зовсім не заразились.
Д-р Джон А. Коллінс написав відносно цього ефекту переливань крові: „Це справді було б іронічно, коли б таке малокорисне „лікування” погіршувало головну проблему тих пацієнтів” (World Journal of Surgery) (Світовий журнал хірургії), з лютого 1987).


Список використаної літератури
1. „Пробудись” „як врятувати життя без переливання крові”.
2. „Як кров може врятувати вам життя?”
3. „Вартова Башта „Медичні проблеми. Свідків Єгови” 2003р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок