Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

Загрузка...

Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

Назва:
Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,20 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
„Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови”


План
Якісні Альтернативи на Переливання крові.
Хірургія, так – але без перереливання крові.
Свідки Єгови хірургічне – моральне Випробування.
Кров і ваш імунітет.


Ви мабуть думаєте, що «переливання крові небезпечні, але чи є альтернативне лікування?» Це добре питання, і зверніть увагу на слово «якісні».
Усі люди, а також Свідки Єгови, бажають ефективного й якісного медичного догляду. Д-р Грант Е. Стеффен звертає увагу на два головні елементи: Ви мабуть думаєте, що «переливання крові небезпечні, але чи є якісне «Якісне медичне лікування це здатність елементів
того лікування досягти правильних медичних і немедичних (The Journal of the American Medical Association [Журнал американського медичного товариства], з 1 липня 1988). «Неме-дичні мети» поміщатимуть у собі шанування етики або Біблією привченого сумління пацієнта (Дії 15:28, 29).
Але чи вже відкрили правильний й ефективний спосіб виліковувати на серйозні медичні проблеми без крові? На щастя, відповідь — так.
Незважаючи на заяву більшості хірургів, що переливають кров тільки у випадку крайньої потреби, то після скорого поширення епідемії хвороби СНІД застосування крові в лікуванні дуже зменшилось. Редакторська стаття в Mayo Clinic Proceedings (Протокол Мейо клініки, з вересня 1988) каже, що «одна з кількох користей цієї епідемії» була, що «багато пацієнтів, як також лікарів маневрують, щоб уникати переливань крові». Один робітник у сховищі крові пояснює справу так: «Дійсно зміцнилась сила цього повідомлення, сприйнятливість клініцистів (тому що взнали збільшений риск), і вимога обміркувати альтернативні лікування»(Transfusion Medicine Reviews з жовтня 1989).
Зверніть увагу на те, що можливо лікувати інакшим методом! Це стане нам більш зрозумілим, коли перше розглянемо причини з яких переливають кров.
Гемоглобін у червонокрівцях переносить кисень потрібний для доброго здоров'я й життя. Коли б людина загубила багато крові, то логіка доводить до висновку, щоб тільки замінити її. Нормально в кожних 100 кубічних сантиме-трах крові поміщається близько 14 або 15 грамів гемоглобіну. (Інша міра зосередження гемоглобіну є гематокрит [пропорція кровних клітин до її маси], яка звичайно дорівнює близько 45 %). За «правилом» переливали пацієнтові кров перед хірургією, якщо вміст гемоглобіну визначалось нижче 10 (або ЗО % гематокрит). У швейцарському медичному журналі Vox Sanguinis (з березня 1987) було сказано, що «65 % [лікарів, які анестезують] вимагали, щоб перед операцією в пацієнтів вміст гемоглобіну був 10 грамів на децилітр перед оперативною хірургією».
Але на конференції в справі переливання крові в 1988, професор Хауерд Л. Заудер запитав: «Як же ми здобули те „чарівне число"?» Він ясно сказав: «Етіологія [вчення про причини виникнення] тієї вимоги, щоб у крові пацієнта поміщалось не менше, як 10 грамів гемоглобіну перед анестезуванням, є повита традицією, невідомістю, і не є підтверджена клінічним або дослідницьким доказом». Уявіть собі скільки тисячам пацієнтів переливали кров на підставі «невідомої, непідтвердженої» вимоги!
Дехто мабуть бажає знати: «Чому вважають 14 грамів гемоглобіну в крові нормальним, тоді як багато менша вміст вистачить?» Ви вже розглянули змогу крові переносити кисень, щоб ви могли робити вправи або тяжко працювати. Дослідження проведені з недокрівними пацієнтами навіть виявляє, що «трудно викрити незмогу особи працювати, коли вміст гемоглобіну в крові є такий низький як 7 грамів на децилітр. В інших людей знаходився доказ тільки помірної незмоги функціонувати» (Contemporary Transfusion Practce [Сучасна практика переливання крові], 1987).
Тоді як дорослі добре пристосовуються до низького вмісту гемоглобіну в крові, то що ж сказати про дітей? Д-р Джеймс А. Стокман III каже: «Крім кількох винятків, у передчасно народжених немовлятках вміст гемоглобіну знижується протягом перших трьох місяців... Симптоми вимагаючі переливання крові в немовлятках не є точно визначені.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Медичні проблеми у суспільно-політичній доктрині Свідків Єгови

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок