Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Сон Божої матері Пресвятої Богородиці Пріснодіви Марії

Сон Божої матері Пресвятої Богородиці Пріснодіви Марії

Назва:
Сон Божої матері Пресвятої Богородиці Пріснодіви Марії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,37 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Пресвята Богородиця в святій святині на святій горі у вертепі над святою річкою Йорданією в святім городі Вифлиєєемі Іюдейськім в місяці березні, тринадцятого числа.

Лягала Владичиця спати і відпочивати, Владичиці мало спалось і в сні багато бачилось, бачила дуже сон страшний і грізний, і чудний про возлюбленого Сина свого, про самого Ісуса Христа, Царя Небесного, Спасителя. Тобто Господа нашого Ісуса Христа Сина Божого піймано було і для жидів приведено було, було зв’язано, передано жидам в руки для поручення Господа Нашого Ісуса Христа Бога ученикам, первим Іюдою Іскаріотським ціною за 30 серебряників.

І приведено було для жидів Господа Нашого Ісуса Христа Сина Божого, в руки Понтейському Пилатові і гемону на розп’яття в третій день розп'явши на хресті на трех деревах, на кедрі, на кепарисі і на нівсі.

Між двома розбійниками на горі Голгофі в руках і ногах цвяхами пробито, і ножем в ребро його пробивши святую кров проллєевши сонце померкло, місяць кров'ю став, небо і земля затряслися, церковна завіса на двоеє роздерлась, і зверху до низу каміння розпалось, могили відкрились і багато вмерших тілом встали і Бачили Господа нашого Ісуса Христа Сина Божого жовч'ю напоеєно і тростю на голові битого вінець з голови звивши, терновий вінець на голову положивши, бачила Господа Спаса Нашого Ісуса Христа за ноги тягли і чоло його все порубано, і по святому місцю бито, опльовано було від беззаконних і нечистивих жидів і скуплено і в гріб положено в землю поховано.

І так у третій день писало від гроба воскрес Христос. Бачила Господа Спаса Нашого Ісуса Христа Сина Божого з ангелами херувимами і серафимами, воскрес Христос Бачила Господа Спаса Нашого Ісуса Христа на первиннім престолі воскрес Христос І прийшов до неї Господь Наш Ісус Христос Син Божий Спаситель мира цього до Матері своєеї Діви Марії.

Говорить їй Господь Наш Ісус Христос Син Божий Спаситель мира цього Мати моя возлюблена Госпоже Пресвята Богородице Діво Маріеє.

Спиш ти чи так лежиш. Встань і пробудись. І каже йому Пресвята Богородиця Діва Марія. Возлюблений Сину мій Господи Ісусе Христе Сину Божий Спаситель мира цього. Кажу тобі я спала в святім городі Вифлиємі Іюдейськім в місяці березні 30 числа в святій святині на святій горі в вертепі над святою річкою Ійорданієею.

Лягла я Владичиця спати і відпочивати Мені Владичиці мало спалось і відпочивалось а в сні багато бачилось, Сон бачила страшний і грізний і чудний про тебе про возлюбленного сина свого про самого Ісуса Христа Царя небесного святого і не можна тобі розказати.

І говорить їй Господь Наш Ісус Христос Син Божий Спаситель мира цього.

Ой ти Мати Моя возлюблена Госпоже Пресвята Богородице діво Марієе і розкажи мені сон твій що ти в сні своїм. Бачила про мене.

І говорить йому Пресвята Богородиця

будь-то тебе Господа мого Ісуса Христа

Спіймано було жидами і приведено було і зв’язано і передано до жидів у руки ученикам його привозлюбленим другом Іюдою Іскаріотським ціною за 30 срібняків і передано було в руки Понтійському Пилатові і гемоту для розп’яття.

І в третій день на хресті розпявши на трьох деревах на нівсі на кедрі на кепарисі поміж двома розбійниками на горі Голгофі в руках і ногах Твоїх цвяхи забиті.

Один воїн прийшов і ножем ребро пробив щоб зійшла кров і вода для зцілення православних християн.

Святим Никодимом пресвяте тіло твоєе знято з хреста і Благообрадним Йосифом плащаницею чиcтою обвито і в гріб положено і в землю поховано, сонце померкло, місяць кров'ю став, небо і земля затряслися церковна завіса розпалась, могили відкрились і багато вмерлих тілом встало. І бачили тебе Ісуса Христа жовч'ю напоєеного, тростю по голові битого вінець з голови збивши, терновий вінець на голову твою положивши.

Бачила тебе Господа Ісуса Христа за ноги тягли і тіло твоеє все поругане.

Бачила тебе Ісуса Христа від беззаконних жидів поругано було і спльовано було. І по святому місцю пречистому твому бито було.

Бачила Господа Ісуса Христа пока в третій день від гроба із мертвих воскрес Христос і вознісся в славі на небеса і сидиш Одестую Христа. І бачила тебе Господа Ісуса Христа з ангелами з херугвами і серафимами воскрес Христос.

І говорить їй Господь наш Ісус Христос Син Божий Спаситель мира цього.

Ой Мати моя возлюблена госпоже Пресвята Богородице, Діво Марієе.

Справедливий сон твій правдивий, що ти в сні своїм бачила про мене, мої страсті то все наді мною збудеться. Раз за те від тебе родився і зійшов від Отця мого з небес і смертю моєю хрестною спасти погибаючий рід чоловічий а кров’ю моєю ізбавити і вивести із ада преісподнього і онегінського від мучення матар всіх грішних і праведних християн і ще мені твій сон востань кажу тобі це.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Сон Божої матері Пресвятої Богородиці Пріснодіви Марії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок