Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> Християнство та сім’я

Християнство та сім’я

Назва:
Християнство та сім’я
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,37 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат з релігієзнавства:
Християнство та сім’я


Вступ .
 
Я вважаю тему сім я та шлюб дуже важливою тому , що сьогодня багато людей сумніваються в життіздатності та правомірності існування шлюбу .
Епідемія розводів ще більше нагнітає страху , безнадійності , розчарування та відчаю – почуттів , які люди переживають по відношенню до шлюбу . Ми живем в такий час , коли Божі основи відкинуті людством та поширюється беззаконня , людина відхиляється від Божих заповідей . Свобідна любов , невірність , розводи ведуть сім ю до упадку . Люди запитують себе чи є шлюб хорошою ідеєю особливо в сьогодняшніму більш “ свобідному “ суспільстві . Такі поняття , як честь , довіра , вірність здаються старомодними . Головною ознакою хворого суспільства є те , що люди відносяться один до одного , як до предметів , якими користуються кожен день і можуть викинути в любий момент . Шлюб – це самі глибокі та близькі з усіх людских взаємовідносин . Я впевнена , що шлюб залишається хорошою ідеєю , тому , що це Божа ідея . Бог створив шлюб , Він встановив його та опреділив його параметри . Шлюб не являється людскою ідеєю . Шлюб має Божественне походження . Бог задумав чоловіка і жінку так , щоб вони взаємно доповнювали один одного .
Тому основною метою вступлення до шлюбу має бути бажання прославити Господа та вгодити Йому , виповняючи те презначення , яке на початку було опреділене Богом .
 
Походження шлюбу.
Сам Бог встановив шлюб на самому початку історії людства . В другій голові книги Буття мит бачимо як Бог , взяв ребро у Адама та виліпив з цього ребра жінку , щоб вона була підходячою помічницею ( Буття 2:20 ) чоловікові . Після цього Бог привів жінку до Адама та затвердив їх взаємовідносини , як чоловіка та жінки , тим самим заклавши основу шлюбу . Бог встановив шлюб , як постійні взаємовідносини , які зєднують двох окремих людей в одну плоть . Коли Адам вперше побачив Еву , він сказав : “...Вот,это кость от костей моих и плоть от плоти моей ; она будет называться женою : ибо взята от мужа ” ( Буття 2:23 ) . Божу ідею шлюбу ми бачимо в слідуючому вірші : ” Потому оставит человек отца своего и мать свою , и прилепится к жене своей ; и будут одна плоть ” ( Буття 2:24 ) .
Одна плоть - це не просто “ склеювання ” двох людей , це скоріше “ сплав ” двох в одне ціле . В хімії коли два елементи сплавляються в один , вони стають одним цілим .
Велика сила може зруйнувати їх , але ніколи не зможе роз еднати . Чоловіка та жінку , ставших “ одніею плоттю ” згідно Божого плану , неможливо роз еднати , не причинивши при цьому ушкоджень
Коли Бог постановив , що чоловік та жінка “ стануть одніею плоттю ” Він вказував на постійні взаемовідносини на ціле життя . Коли фарисеї спитались у Ісуса , чи можна чоловікові розводитись зі своею жінкою , зсилаючись на дозвіл Моісея , Ісус відповів : ” По жестокосердию вашему он написал вам сию заповедь ; В начале создания , Бог мужчину и женщину сотворил их . Посему оставит человек отца своего и мать и прилепится к жене своей , и будут два одной плотью ; так что они уже не двое , но одна плоть . Итак ,что Бог сочетал,того человек да не разлучает ” ( Мрк 10 : 5-9 ) .
Якщо шлюб походив би від людини , тоді люди мали би повне право закінчити його , при першому бажанні . Але так як Бог створив шлюб , то тільки Він мае владу оприділяти стандарти та правила шлюбу . Писання ясно говорить , що шлюб включае в собі з еднання чоловіка і жінки як “ одної плоті “ для близьких взаемовідносин на все життя . Ця постанова буде на землі буде до тих пір поки людина живе на землі і буде відмінена тільки в вічному житті .
Шлюб основа сім ї.
 
Шлюб є основою сім ї саме тому , що на цих принципах взаемовідносин Бог почав будувати суспільство . Саме в шлюбі Адам і Ева взнали про свої обов язки по відношенню один до одного та виконували свої обов язки один перед одним . Майбутне нашого суспільства в усіх його формах залежить від шлюбу . Глобальні напади ворога на шлюб фактично є нападом на саме суспільство , а так само на Бога , який створив шлюб та суспільство .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Християнство та сім’я

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок