Головна Головна -> Реферати українською -> Релігієзнавство -> реферат на тему: Християнські ідеали та цінності українського народу в морально – духовному вихованні молоді

Загрузка...

Християнські ідеали та цінності українського народу в морально – духовному вихованні молоді / сторінка 3

Назва:
Християнські ідеали та цінності українського народу в морально – духовному вихованні молоді
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,24 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Найбільш сприятливим середовищем для реалізації цих ідеалів є найвища цінність людського буття – любов. Любов золотою ниткою вплітається у наше життя від раннього дитинства і аж до глибокої старості, наповнюючи його змістом і цілеспрямованістю. Вона без сумніву являє собою зв’язок усіх людських учинків, які у ній і для неї здійснюються. І що найважливіше – через любов і у любові пізнається Бог, оскільки Він і є Любов. Однак ця найбільша людська цінність втрачає свою істинну вартість завдяки втручанню у її суть зматеріалізованого людського розуму, який інтерпретує це поняття на власний розсуд. І хоча все людство на перший погляд, боротиметься за свободу, мир та справедливість, однак реально по усій землі розгорятимуться тільки війни, насилля та ненависть. Причиною таких непорозумінь є власне викривлення цієї цінності, оскільки у самій її зміст кожен вкладає своє, часто користолюбиве і егоїстичне розуміння.
Працю педагогів можна порівняти з працею сіяча, який засіває в душу дитини зерна правди, добра, справедливості, чесності, милосердя і любові. Однак „пісна” земля навіть після вкинутого в неї найкращого добірного зерна позбавляє його первинного змісту та сили, народжуючи збіднілі та гіркуваті плоди. Подібно ж і хвора людська свідомість усі світлі ідеї, думки та наміри обмежує, спотворює, позбавляє онтологічної цінності. Тому незважаючи на „інтенсивну” євангалізацію молоді, ми ,педагоги, не завжди пожинаємо очікуваних плодів. Отож у процесі виховання заслуговує на увагу також і психологічний аспект людського буття.
Не уникай піти до церкви кажучи:
-НАДВОРІ СПЕКА,-А НА ФУТБОЛІ СПЕКИ НЕМАЄ?
-Так холодно надворі !- А в церкві так тепло і приємно !
-Я такий убогий ! –За вхід до церкви грошей не беруть .
-Я багач ! –Цьому можна запобігти .
-Ніхто мене до церкви не запросив .-А в кіно або театр запрошення треба ?
-У мене малі діти.-Господь дітей любить .
-Там стільки лицемірів!-Ти ж їх стрічаєш усюди щоденно.
У мене ж гості !-Вони поважатимуть тебе,коли ти їх попросиш піти із собою або попросиш почекати , заки ти повернишся .
-У мене немає відповідної одежини !-У церкві виставки моди немає.
-У церкві завжди просять грошей.-Та й у харчовій крамниці грошей треба дати.
-Піду може пізніше .-А що буде , коли того” пізніше”не побачиш?
ПРО ХВОРОБИ ТІЛЕСНІ, ДУШЕВНІ І ДУХОВНІ
ПРАВОСЛАВ'Я І МЕДИЦИНА
Душевні хвороби
(Продовження. Початок у №6)
Це хвороби, які пов'язані зі зміною стану психіки людини, і які не вкладаються в звичні рамки визначення захворювань.
Душа, психіка - це життєва сила, яку не збагнути і не пояснити людським розумом, і дана людині Богом: “І створив Господь Бог людину з праху земного, і вдунув в лице її подих життя, і стала людина душею живою” (Бут. 2, 7).
У Святому Письмі ця життєва сила називається душею - “психи”, “аніма” (греч.), “непеш” (євр.), духом - “спірітус” (лат.), “руах” (євр.).
Душа вічна, незалежно від того, що відбувається з тілом. Про вибраність, винятковість, перевагу людської душі пророк Мойсей говорить що, якщо тіло людини і душі тварин (Бут. 1, 20, 24) Бог створив з праху земного Своїм Творчим “хай буде”, то для створення богоподібної людської душі Він не використав нічого з земних стихій, а вжив тільки Своє Творче Дихання (Бут. 2, 7). Життя і смерть взаємопов'язані. Екклезіаст говорить про смерть людини так: “І повернеться прах в землю, чим він і був; а дух повернеться до Бога, Який дав його”(Еккл.12,7). Та ж істина підтверджується численними свідченнями Старого Завіту про безсмертя душі і в прикладах воскресіння мертвих - повернення душі в тіло (3Цар.17,21; Єз. 37, 69).
Ісус Христос говорить Своїм учням у Новому Завіті про душу: “І не бійтеся тих, що вбивають тіло, а душі ж не можуть убити; але бійтеся більше Того, Хто може і душу і тіло погубити в геєні”(Мф. 10, 28). Про високе призначення людської душі і перевагу її над земним і чуттєвим сказано: “яка користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить? або який дасть відкуп людина за душу свою?”(Мф.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Християнські ідеали та цінності українського народу в морально – духовному вихованні молоді

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок