Головна Головна -> Реферати українською -> Соціологія -> Нові види програмного забезпечення для здійснення соціально-географічних досліджень

Нові види програмного забезпечення для здійснення соціально-географічних досліджень

Назва:
Нові види програмного забезпечення для здійснення соціально-географічних досліджень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,61 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Нові види програмного забезпечення для здійснення соціально-географічних досліджень
План
1. Забезпечення захисту інформації
2. Удосконалення застосування соціологічних і експериментальних методів у соціальній географії
У XXI ст. при виконанні соціально-географічних досліджень загалом і регіональних соціально-географічних досліджень зокрема стрімко зростає роль програмних продуктів, які повинні забезпечити відносну автономність роботи геоінформаційних систем і користувачів цих систем, можливість використання програмних продуктів у кластерних вирішеннях.
Розробленням програмних продуктів займається низка колективів науково-дослідних інститутів, фірм, окремих вчених, фахівців у сфері комп'ютерних технологій. До найвідоміших і найпопулярніших розробників програмного забезпечення, що може використовуватися в ГІС-технологіях, відносять: ESRI (Environmental Science Research Institute) із програмними продуктами Arclnfo AzcView MapObjects, які особливо ефективні при розв'язанні проблем суспільної географії загалом і соціальної, у тому числі регіональної соціальної географії, зокрема.
Програмні продукти ESRI розробляються в розрізі таких класів розроблень:
1. ГІС, які дають змогу створювати картографічні бази даних за допомогою нанесення на електронну карту місць розташування об'єктів. Інформація про ці об'єкти міститься у відомостях баз даних, електронних таблицях тощо. До програмних продуктів цієї серії належить Business MAP/ Business MAP PRO.
2. Настільні картографічні системи, які мають ширші картографічні можливості для аналізу даних і здійснення геоаналізу. В складі програмних продуктів цієї серії — Atlas GIS, ArcView GIS.
3. Повнофункціональні ГІС, що використовуються при потребі повного набору інструментів автоматизації і перетворення даних, моделювання чи виконання специфічних задач, отримання картографічних матеріалів найвищої якості. До програмних продуктів цієї серії належать пакет ARC/INFO — відкрита професійна ГІС, яка доповнюється ArcFM, що дає змогу отримувати повноцінні рішення для сервісної індустрії, та Маріех, за допомогою чого можна розробити анотування карти та створювати нові символи для карт.
4. ГІС — сервери, призначені для управління даними ГІС з метою інтеграції різних розробок, взаємодією з централізованим сховищем даних, використанням довгих трансакцій, підтримки просторових типів даних і інтеграції мультимедійної інформації, доступу багатьох користувачів, розподіленої доставки даних і дуже великих їх об'ємів.
До програмних продуктів цієї серії належать Spatial Database Engine (SDE) — універсальний сервер просторових даних разом із ARC/INFO — відкритою професійною ГІC, ArcSDE — універсальним сервером просторових даних ARC/INFO, MapObjects Internet Map Server — компонентно-базовані динамічні карти, Arc View Internet Map Server — динамічна публікація карт в Інтернеті (детальніша інформація міститься на web-сайті http://www.esri.com).
5. INTERGRAPH — ГІС цієї фірми мають суттєві переваги у сфері комп'ютерної графіки, візуалізації інформації, тривимірного подання даних (детальніша інформація міститься на web-сайті http://www. intergraph.com).
6. Mapіnfo — фірма, яка є одним із світових лідерів у сфері геоінформаційних систем, настільного картографування, програмних застосувань для локальних і глобальних мереж, телекомунікацій. Детальний опис програмного забезпечення компанії Mapinfo наводиться на web-сайті http://www.mapinfo.com.
7. Mapinfo Professional — провідне програмне забезпечення для ділового картографування, що дає змогу виконувати складні та детальні аналізи даних для кращого розуміння ділової інформації в географічній перспективі.
8. MapBasic — мова програмування для розроблення настроювань при застосуванні Mapinfo або інтеграції Mapinfo Professional з іншими програмними застосуваннями.
9. МарХ — економічно вигідний, надійний ОСХ-компонент (OLE Control Extension), який легко можна вбудовувати у прикладні програми, використовуючи сучасні засоби програмування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Нові види програмного забезпечення для здійснення соціально-географічних досліджень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок