Головна Головна -> Реферати українською -> Соціологія -> Пивний алкоголізм і молодь

Пивний алкоголізм і молодь

Назва:
Пивний алкоголізм і молодь
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,63 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат
Пивний алкоголізм і молодь


План.
1) Вступ.
2) Молодіжна революція.
3) Користь «пивного допінгу»
4) Наслідки-алкоголізм…
5) Боротьба молоді за здоровий спосіб життя.
6) Висновок.
Вступ.
Типовим і дуже розповсюдженим слабоалкогольним напоєм, який найбільш охоче споживає молодь, є пиво. У нашій країні говорять про «пивну революцію». Уже неможливо уявити собі спілкування підлітків і молоді без пива. В останній час все частіше на вулицях, на стадіонах, в кафе, в парках з'являються неповнолітні хлопці і дівчата, які тримають у руці пляшку з пивом. Пиво активно вживають дівчата й жінки. За даними опитувань, школярі систематично п'ють пиво, починаючи з 10-13 років. Для вживання пива ніякого особливого приводу, на думку пивних споживачів, не потрібно. Дорослі й підлітки п'ють його по дорозі додому, на вулиці, «для підтримки розмови» під час зустрічі, під час перегляду телевізійних передач, у тому числі спортивних, дегустують і порівнюють смакові й хмільні властивості різних сортів і т.д. Часто пиво вважають майже безалкогольним напоєм, не тільки не шкідливим, але й корисним. І сьогодні існує думка, що випити пляшку пива для подолання спраги більш корисно, ніж склянку лимонаду. Саме твердження про користь пива є однією з обставин, що сприяють поширенню його розповсюдження.
Цим пояснюється залучення до вживання пива дітей для «підвищення апетиту», «рекомендації» споживати пиво вагітним та для покращення лактації, при гіповітамінозах замість пивних дрожів, полівітамінів. Здійснюється свого роду культ пива.
Виробники пива відверто вказують на джерело розповсюдження пивних спекуляцій – це конкуренти з ринку алкоголю. “Пивна істерія” - це штучно створене суспільне явище, яке нагнітається виробниками міцного алкоголю. В Україні пиво давно стало конкурентом горілчаних напоїв, і через значне зростання споживання пива протягом останніх років (не враховуючи 2008-2009 рр., коли відбувається зниження попиту та виробництва), а також підвищення акцизних ставок на алкоголь, виробники міцних напоїв прагнуть обмежити пивний ринок. Саме їхні прихильники у парламенті «проштовхнули» підвищення акцизу на пиво майже у 2 рази з 1 липня цього року”, - сказав голова Ради ЗАТ «Оболонь» Сергій Блощаневич.


Пивний алкоголізм: спекуляція на фобіях?
Пивний алкоголізм – національна проблема чи скелет у шафі, який витягають лише у потрібний момент, аби згодом знову про нього забути?


Пивний алкоголізм – національна проблема чи скелет у шафі, який витягають лише у потрібний момент, аби згодом знову про нього забути? Істерія навколо статусу пива і його шкідливості базується на промовистій статистиці невідомого походження, та й, зрештою, має ряд ознак надуманості. Втім, від зловживання цим напоєм, правда, як й іншими, таки стають алкоголіками.
Пивний, горілчаний, коньячний, винний... Розмежовувати слід?
Пиво – алкоголь. На цьому давно наполягають працівники ДАІ, з цим довелося погодитися водіям. У дорожній ситуації все зрозуміло. Чому ж на побутовому рівні одні пиво хвалять як вітамінний напій, корисний у помірних дозах, інші – критикують його за вміст алкоголю і навіть... трупної отрути, що впливає на здоров’я людини, й ініціюють акції на подобу: “Обережно, пиво! – тверезий погляд”?
Нагадаємо, експерти погодилися, що пиво знижує рівень холестерину в крові, відповідно, скорочує ризик таких захворювань, як інсульт та інфаркт. Але знавці акцентують увагу саме на помірному і регулярному вживання пива. Ще високоякісним “живим” пивом добре споліскувати волосся – для блиску і сили, робити з нього компреси від набряків, маски для обличчя і подібне.
Водночас, через вміст алкоголю пиво нажило собі ворогів серед громадських активістів, що опікуються здоровою мораллю суспільства. Власне, противники споживання пива акцентують на тому, що найбільше суспільству шкодить пивний алкоголізм, що набув значного поширення серед дітей і молоді. Мовляв, саме у тому його підступність, що неконтрольоване вживання пива, напою з незначним вмістом алкоголю, спричиняє поступову, але незворотну деградацію організму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Пивний алкоголізм і молодь

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок