Головна Головна -> Реферати українською -> Соціологія -> Соціологічне дослідження: Роль громадського транспорту у житті людини (на прикладі Києва)

Соціологічне дослідження: Роль громадського транспорту у житті людини (на прикладі Києва)

Назва:
Соціологічне дослідження: Роль громадського транспорту у житті людини (на прикладі Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,14 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Соціологічне дослідження: Роль громадського транспорту у житті людини (на прикладі Києва)


план
1 Програма дослідження
1.1 Проблема дослідження
1.2. Мета дослідження
1.3. Задача дослідження
1.4. Об’єкт дослідження, спосіб збору інформації
1.5. Гіпотеза
1.6. Інтерпретація базових понять
2. Анкета
3. Результати дослідження
4. Висновки


Програма дослідження
1.1 Проблема дослідження
Тема мого дослідження на мою думку є надзвичайно актуальною у сьогоденні, саме тому що громадський транспорт становить одну з визначальних ролей та функцій у житті людини. Адже саме за його допомогою реалізується більшість планів, подій у житті населення. Так вже економічно склалося, що на території України, а саме Києва більшість населення не може собі дозволити купувати приватний вид транспорту, тобто автомобілі, тому доводиться користуватись повсякденно, і декому у великій кількості, громадським транспортом. Таким чином я вирішила провести соціологічне дослідження саме на цю тему і наочно встановити на скільки важливий громадський транспорт у житті людини ( на прикладі Києва) у відсотковому відношенні і встановити чи більшість населення задоволені рівнем обслуговування та в цілому наданих їм послуг у вигляді громадського транспорту (пасажирські перевезення)
1.2. Мета дослідження
Дізнатись яке місце полягає громадський транспорт у житті людини, чи задовольняє рівень розвитку транспорту потреби населення, чи можливо прожити хоча би один день без громадського транспорту. Чи наявна кількість транспорту у мегаполісі Київ достатня для задоволення попиту і потреб зі сторони громадян.
1.3. Задача дослідження
Встановити яке саме значення надають люди транспорту та яка роль громадського транспорту у житті населення, які побажання та рекомендації щодо вдосконалення та розвитку цієї сфери.


1.4. Об’єкт дослідження, спосіб збору інформації
Об’єктами мого соціологічного дослідження являється молодь – студенти першого курсу ( 17-18 років), вибіркова сукупність дорівнює 30 осіб. З них кількість хлопців та дівчат порівну – 15 чоловічої статті та 15 жіночої статті.
1.5. Гіпотеза
1. Повсякденне життя міста Києва неможливе без громадського транспорту.
2. Рівень та комфортність громадського транспорту є абсолютно низькою.
1.6. Інтерпретація базових понять
Транспорт — сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів і інформації з одного місця в інше.
Транспорт поділяється на три категорії: транспорт загального користування, транспорт незагального користування і особистий або індивідуальний транспорт.
Транспорт загального користування не слід плутати із (громадський транспорт є частиною транспорту загального користування). Транспорт загального користування обслуговує торгівлю (перевозить товари) і населення (пасажирські перевезення).
Транспорт незагального користування — внутрішньовиробничий і внутрішньовідомчий транспорт.
Особистий транспорт — це легкові автомобілі, мотоцикли, мопеди, велосипеди, яхти, приватні літаки.
утворює нову категорію, тому що поєднує в собі риси міського громадського транспорту і особистого автотранспорту.


Анкета
Шановний друже!
Я прошу виділити небагато часу для моєї анкети і відповісти на декілька неважких запитань, щоб допомогти моєму дослідженню. Прошу відповідати честно. Анонімність та конфіденційність гарантую.
Дайте, будь-ласка відповіді на наступні запитання. До кожного питання наводяться відповідні варіанти відповідей. Оберіть той, який на найбільше відповідає Вашій думці, позначивши його кружечком чи галочкою, або напишіть свій варіант відповіді там де це передбачено.
Від щирості Ваших відповідей залежить якість дослідження, результати якого використовуватимуться в узагальненому вигляді виключно у наукових цілях.
Завчасно дякую!
Вкажіть вашу стать:
А) Жіноча
Б) Чоловіча
2. Ваше місце проживання:
А) Вдома
Б) У гуртожитку
В) Винаймаєте квартиру
3.Зазвичай яким громадським транспортом ви користуєтесь:
А) Ціна на який є найдешевшою
Б) Ціна на який є дещо дорожчою, через комфортність подорожування
В) Залежить від ситуації та часу
4.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Соціологічне дослідження: Роль громадського транспорту у житті людини (на прикладі Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок