Головна Головна -> Реферати українською -> Теорія держави та права -> Моє бачення міліції майбутнього

Моє бачення міліції майбутнього

Назва:
Моє бачення міліції майбутнього
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,91 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Твір на тему:
“Моє бачення міліції майбутнього”


Міліція майбутнього. Цікаво, якою вона буде … Якими формами та методами буде працювати; яким буде ставлення до неї громадян?
А якою вона буде, залежить насамперед від держави, уряду, міністра та кожного окремо взятого правоохоронця.
В моїй уяви міліція майбутнього асоціюється із поняттям “законність”, “порядок, “правда”, яка постає фундаментом надійності держави, до якої б ввійшла людина, довіряла, щоб зустрівши міліціонера громадянин не лякався, а навпаки, наповнювався почуттям безпеки.
На жаль, українська міліція наразі переживає ненайкращі часи свого існування. Люди бояться міліції, і мають на це повне моральне право, тому, що міліція не викликає почуття захищеності та поваги громадян. В уяві суспільства, міліція, це каральний орган, а не служба соціально орієнтована, яка має справу із хворобами суспільства і виконує знеболювальну чи хірургічну функцію.
Головними причинами недовіри є низький рівень професійної підготовки та культури, корумпованість, нездатність діяти рамках закону, небажання допомагати громадянам, злиття правоохоронних органів з кримінальними структурами тощо.
Для більшості людей робота в міліції не ділиться на власне її функції та роботу інших владних структур. З міліцією пов’язують усе, що відбувається у сфері права, усі обставини, що заважають громадянину захищати себе за допомогою закону. Така позиція є хибною.
Тому, МВС України має зробити найголовнішим критерієм оцінки роботи міліції саме ставлення до правоохоронців, в основі якого має лежати повага та довіра, тобто подолати упереджене відношення до міліції. Із цим треба не просто боротися, а ламати ситуацію щоденними змінами в роботі самої міліції. Переконувати не словом, а ділом.
І все ж таки, основний тягар виконання вкрай важливих для суспільства вимог щодо забезпечення порядку в країні та боротьби зі злочинністю несе на собі міліція.
Нині система МВС проводить реформи багатьох сегментів своєї діяльності. Це масштабна, послідовна та цілеспрямована робота, спрямована на створення якісно нової правоохоронної структури, котра повинна максимально повно відповідати запитам суспільства та реаліям часу.
На мою думку, існуючі причини неефективності, низького рівня роботи міліції та зниження довіри до неї громадян можна умовно розділити на об’єктивні та суб’єктивні.
Об’єктивні причини, в силу своєї сутності, зумовлені факторами, які не залежать від волі самого міліціонера, існують незалежно від нього. В свою чергу, суб’єктивні причини даного явища закладені в кожному окремо взятому правоохоронці, підгрунттям яких є моральність, професіоналізм, дисциплінованість, відданість справі “слуги” закону.
Отже, такими об’єктивними причинами є:
Низька заробітня плата.
Проблема невідповідності для багатьох працівників розміру грошового забезпечення як прожитковому рівню, так і рівню їх інтелектуальних затрат, що не дає можливості для якісного комплектування особового складу міліції, та є на мій погляд, прямим порушенням ст. 19 Закону України “Про міліцію”. Можна привести слідуючий реальний приклад: оперуповноважений старший лейтенант міліції, при відсутності стягнень, отримує зарплату у розмірі 755 гр., а військовий прапорщик-комірник – 900 гр. Виникає банальне запитання: чи дійсно цей опер, отримуючи таку мізеру зарплатню, буде “не шкодуючи, а ні здоров’я, а ні життя” сумлінно та віддано боротися із злочинністю у всіх її проявах? Адже стимул плідної праці гідна винагорода. Ця формула проста ат зрозуміла, але напевно не для всіх, особливо для тих, хто формує та затверджує бюджет України. Тим більше у деяких райвідділах виплата заробітньої плати постійно затримується, до того ж виплачується у розмірі 70-75 %.


Відміна міліцейських пільг.
У ст. 22 Закону України сказано: “працівникам міліції та членам їх сімей надається 50-ти процентна знижка по оплаті житлової площі, комунальних послуг, а також палива”.
Проте, не секрет, що дана правова норма хоч і чинноті не втратила та на практиці не реалізується.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Моє бачення міліції майбутнього

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок