Головна Головна -> Реферати українською -> Теорія держави та права -> "Новый курс" президента Ф.Д.Рузвельта

"Новый курс" президента Ф.Д.Рузвельта

Назва:
"Новый курс" президента Ф.Д.Рузвельта
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,16 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Контрольна робота
Дисципліна: Історія держави і права зарубіжних країн
"Новый курс" президента Ф.Д.Рузвельта


План
Передумови впровадження та суть “нового курсу”.
Значення “нового курсу” в подальшому рзвитку США та інших країн.


Вступ
Перш за все хотілося би відповісти на питання «Чому я обрав саме цю тему?». На мою думку, вивчення цієї теми може стати мені у нагоді. Чому? Тому що у цей період США долали економічну кризу, кризу яка за деякіми економічними проблемами схожа на економічну кризу України. Наприклад: безробіття, банкрутство підприємств, і таке інше… У цій темі є багато дуже цікавих і цінних речей - побудова адміністративного права, перехід держави від монополістичного капіталізму до державно-монополістичного, методи переходу, співвідношення ідей Г.Гувера ідеям Ф.Д.Рузвельта, методи вирішення багатьох економічних і юридичних проблем і так далі…. Одже для себе я знайшов у цій темі дуже багато оригінальних способів подолання різних проблем. А тепер щодо самої кризи….. Після першої економічної кризи (1920-1921) був тимчасовий затишок аж до 1929 року. Того ж року інші капіталістичні держави подолали наслідки другої світової війни, у цей же час була ліквідована нестача товарів, яка з'явилась завдяки другій світовій війні. На товари, які США збували на світовому ринку зник попит. У середині 1929 року товарний ринок був перенасичений, і у США почалась наступна економічна криза.
Згодом ця криза вплинула на весь капіталістичний світ.Одже, восени 1929 року Сполучені Штати Америки перейшли межу яка розмежувала два етапа її історії. Криза 1929 – 1933 років була самою довгостроковою в історії капіталізму. Якщо криза 1920 – 1921 років продовжувалась лише 9 місяців, то криза 1929 – 1933 років - 44 місяці. Наслідки цієї кризи були дуже жахливі. Майже 45 мільйонів чоловік опинились за межою бідності. У період з 1930 до 1932 років, більш ніж 5 тисяч банків оголосили про свою розрахункову неспроможність. Зачинялись виробничи підприємства, люди опинялися на вулиці без грошей, роботи і соціального захисту. Найбільш тяжкими роками, так званими «роками великої депресії» було потім визнанно період з 1929 по 1933 рік. У 1933 році, на зміну президенту США Г.Гуверу, до влади прийшлов Франклін Делано Рузвельт зі своєю адміністрацією. Отримавши владні повноваження, Ф.Д.Рузвельт одразу почав впроваджувати свою програму під назвою «Новий курс». Ця програма - найважливіша подія у розвитку Сполучених Штатів Америки. Вона, збентежила усю державу, все її населення і кожного окремого громадянина. Вона змінила весь устрій державного апарату, ставлення держави до людей, і точку зору що до соціального захисту населення. З одного боку криза завдала дуже багато шкоди окремому громадянину, невеликим підприємцям і бізнесменам. З другого боку впровадження «нового курсу» доповнило законодавство США багатьма дуже важливими і необхідними законами і постановами що направлені на поліпшення життя людини, її соціальний захист, на підтримку підприємств, банків та бізнесменів. Дуже важливе значення для всього подальшого розвитку США має зв'язаний з «Новим курсом» процес переростання монополістичного капіталізму у державно- монополістичний. «Новий курс» передбачував різке посилення державного впливу. Під час цієї реформи серйозно збільшився державний аппарат, була ускладнена його структура і функції. За перші два роки кількість федеральних службовців збільшилась майже на 25 відсотків, було сформовано 35 великих, самостійних відомств і безліч малих підпорядкованих існуючим міністерствам. А насамперед одне із найважливійших досягнень - це утворення нової правової галузі, як адміністративне право.
1.
У 1928 році, у Сполучених Штатах Америки жодна людина не могла собі уявити, що може трапитись лихо – економічна криза. У державі панував монополістичний капіталізм, однак восени 1929 року держава відчула початок кризи. Перші прояви кризи можна було побачити вже у середині 1929 року, вони виявлялися в скороченні будівництва, в значному падінні виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: "Новый курс" президента Ф.Д.Рузвельта

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок