Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Теорія держави та права -> Умови здійснення підприємництва

Загрузка...

Умови здійснення підприємництва

Назва:
Умови здійснення підприємництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,31 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Умови здійснення підприємництва
Державна реєстрація суб'єктів підприємницької діяль-ності здійснюється відповідно до ст. 8 Закону України «Про підприємництво» і детально регулюється Положен-ням про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 р. №740 (Офіційний вісник України. - 1998.- №21).
Державна реєстрація суб'єктів підприємницької діяль-ності проводиться у виконавчому комітеті міської, район-ної в місті ради народних депутатів або в районній, район-ній міст Києва і Севастополя державній адміністрації за місцезнаходженням або місцем проживання цього суб'єкта, якщо інше не передбачено законом.
Для державної реєстрації суб'єкта підприємницької ді-яльності - юридичної особи подаються такі документи:*
рішення власника (власників) майна або уповноважено-го ним (ними) органу про створення юридичної особи (крім приватного підприємства). Якщо власників або уповнова-жених ними органів два і більше, таким рішенням є уста-новчий договір, а також протокол установчих зборів (кон-ференції) у випадках, передбачених законом;*
статут, якщо відповідно, до законодавства це необхідно для створюваної організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності;*
реєстраційна картка встановленого зразка, яка є водно-час заявою про державну реєстрацію;*
документ, що засвідчує сплату власником (власниками) внеску до статутного фонду суб'єкта підприємницької дія-льності в розмірі, передбаченому законом;*
документ, що засвідчує внесення плати за державну ре-єстрацію. Громадяни, які мають намір здійснювати підпри-ємницьку діяльність без створення юридичної особи, по-дають реєстраційну картку встановленого зразка, яка є во-дночас заявою про державну реєстрацію, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичній особі - платника податків та інших обов'язкових платежів і доку-мент, що засвідчує внесення плати за державну реєстрацію.
За державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єктів під-приємницької діяльності вноситься плата (реєстраційний збір): для громадян-підприємців - 1,5, для юридичних осіб - 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; за прискорену (протягом одного дня) державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єктів підприємницької діяльності -потрійний розмір відповідного реєстраційного збору; за державну реєстрацію змін (доповнень) до установчих до-кументів суб'єктів підприємницької діяльності - 30 відсот-ків реєстраційного збору.
Органам державної реєстрації забороняється вимагати від суб'єктів підприємницької діяльності додаткові доку-менти, не передбачені Законом «Про підприємництво».
Державна реєстрація суб'єктів підприємницької діяль-ності проводиться за наявності всіх необхідних документів за заявочним принципом протягом не більше п'яти робочих днів. Органи державної реєстрації зобов'язані протягом цього терміну внести дані з реєстраційної картки до Реєст-ру суб'єктів підприємницької діяльності та видати свідоцт-во про державну реєстрацію встановленого зразка з проста-вленим ідентифікаційним номером фізичної особи-платника податків та інших обов'язкових платежів.
У п'ятиденний термін від дати реєстрації органи держа-вної реєстрації надсилають примірник реєстраційної картки з позначкою про державну реєстрацію відповідному дер-жавному податковому органу і органу державної статисти-ки та подають відомості про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності до органів Фонду соціального страхування і Пенсійного фонду України.
Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприєм-ницької діяльності та копія документа, що підтверджує взяття його на облік у державному податковому органі, є підставою для відкриття рахунків у будь-яких банках України та інших держав за вибором суб'єкта підприємни-цької діяльності і за згодою цих банків у порядку, що вста-новлюється Національним банком України.
У такому самому порядку проводиться і перереєстрація суб'єкта підприємницької діяльності. Підстави перереєст-рації вказані в ст. 8 Закону «Про підприємництво», відпові-дно до якої перереєстрація проводиться у разі зміни назви, організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності, а також форми власності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Умови здійснення підприємництва

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок