Головна Головна -> Реферати українською -> Теорія держави та права -> Українська держава та право під час гетьманату П.Скоропадського

Українська держава та право під час гетьманату П.Скоропадського

Назва:
Українська держава та право під час гетьманату П.Скоропадського
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,76 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Українська держава та право під час гетьманату П.Скоропадського


План.
1. Походження та раннi роки.
2. Боротьба за владу.
3. Гетьманат Павла Скоропадського.
4. Роки еміграції.
5.


Павло Петрович Скоропадський

гетьман України Павло Скоропадський
Дата народження:
Місце народження:
Дата смерті:
Місце смерті: | шпиталь монастиря Меттен
Громадянство:
Рід діяльності: | , громадський діяч
Павло Петрович Скоропадський (3(16) травня - 26 квітня ) — український громадський, і , у р. (29. 4 1918 — 14. 12. 1918), один із лідерів та ідеологів . З кінця р. в еміграції у та , де і далі очолював , навколо якого групувалися різні консервативно-монархічні течії, політичні і громадські організації та діячі.


1. Походження та раннi роки
Генеалогія , за відомими сьогодні історичними джерелами, веде свій початок від першої половини XVII століття. Скоропадські - один з найщляхетніших українських родів, який упродовж кількох століть грав провідні ролі у вітчизняній політичній та культурницькій історії. Рід був пов'язаний шлюбними зв'язками з такими визначними українськими козацько-шляхетськими родинами, як Апостоли, Закревські, , Лизогуби, Лисенки, Милорадовичі, Полуботки, , Тарнавські, . Сам Павло Петрович є нащадком Василя Скоропадського, брата гетьмана , син Петра Скоропадського(див. ) і Марії Андріївни Миклашевської (див. ).
Народився 3(16) травня 1873 року у Вісбадені. Дитячі роки провів у родовому маєтку Тростянець на Полтавщині. Саме там увібрав перші паростки розуміння спорідненості з рідним краєм. У садибі Скоропадських була велика колекція предметів української старовини, портретів визначних діячів. У сімейному житті родина зберігала і трималася старих українських звичаїв. Освіту Павло Петрович розпочав з Стародубської гімназії. Сімейні традиції, як і традиції всієї тодішньої аристократії Російської імперії, вимагали, щоб юний Скоропадський пішов шляхом військовика. Військова кар'єра приваблювала і його самого. У 1886 році Павло Скоропадський вступає до Петербурзького Пажеського корпусу і успішно закінчує його у 1893 році. Молодого офіцера призначають на службу до Кавалерґардського полку тимчасово виконуючим обов'язки командира ескадрону. Через два роки він отримує призначення на посаду полкового ад'ютанта цього полку, а у грудні 1897 року стає поручником.
З початком російсько-японської війни 1904-1905 років молодий офіцер прагне на ділі виконувати обов'язки військового і подає рапорт з проханням перевести його на фронт у діючу армію. На початку квітня 1904 року Скоропадський виїздить з Петербургу на фронт. Восени 1904 р. його призначають командиром сотні 2-го Читинського козачого полку Забайкальського козачого війська, згодом - ад'ютантом командувача російськими військами на Далекому Сході генерала Ліневича. Під час війни Скоропадського нагороджено Георгіївською зброєю та багатьма орденами. У грудні 1905 року імператор Микола ІІ призначив Скоропадського своїм фліґель-адьютантом, з наданням звання полковника. 4 вересня 1910 року полковник Скоропадський призначається командиром 20-го драгунського Фінляндського полку, лишаючись фліґель-адьютантом. У 1912 році йому було присвоєно звання генерал-майора імператорського полку.
З початку Першої світової війни Павло Скоропадський відправляється на фронт, і вже 6 серпня 1914 року Кінний полк генерала Скоропадського відзначився у бою під Краупішкеном.Подальша військова служба проходила вдало і незабаром він вже командував ґвардійською кавалерійською дивізією. Відзначився у боях з німцями під Каушеном і Трисвятами. Після отримання влітку 1916 року чину генерал-лейтенанта, Павло Скоропадський 22 січня 1917 року приймає командування 34-м армійським корпусом, який розсташовувався на теренах України. Перебуваючи на посаді командувача цього корпусу, Павло Петрович вперше познайомився з масовим українським революційним рухом.


2. Боротьба за владу
Революційні події у Петрограді призвели до деморалізації армії і поступової її більшовизації. В Україні національний революційний рух очолила , з поглядами якої, втім, Павло Скоропадський згідний не був, бо не сприйняв соціалістичні ідеї українських та російських революційних партій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Українська держава та право під час гетьманату П.Скоропадського

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок