Головна Головна -> Реферати українською -> Теорія держави та права -> з предмету "Податкове право України"

з предмету "Податкове право України"

Назва:
з предмету "Податкове право України"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,25 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Контрольна робота
з предмету: Податкове право УкраїниПЛАН:
1. Охарактеризувати систему оподаткування однієї зарубіжної країни. Назва країни – Швеція.
2. Примусове стягнення невнесених в строк податків, зборів (обов’язкових платежів) як вид санкцій за порушення податкового законодавства.
3. ДПА в м. Києві за рахунок майна, що перейшло в податкову заставу передала це майно в натурі як безоплатну допомогу державному підприємству. Чи включається сума ПДВ в ціну товару при оцінці майна при надходженні майна в податкову заставу? Чи є ДПА платником ПДВ? Який порядок сплати ПДВ державним підприємством?
4. При проведенні документальної перевірки АТ „Бао” за період з 01.01.2003 по 01.09.2005 було виявлено порушення податкового законодавства:–
не сплачено податок за землю, у січні, лютому, березні, квітні 2003 р. у сумі 1000 грн;–
мало місце зниження об’єкту оподаткування та несвоєчасна сплата податку на прибуток підприємств – 900 днів (заниження на 1000 грн.)
Розрахуйте штрафні санкції за зазначені правопорушення.
5. До Вашої юридичної фірми звернувся підприємець Тютюніченко, який в орендованому приміщенні надає послуги комп’ютерного клубу (ігри, Інтернет), з проханням дати пояснення:
- чи належать послуги, які надає його комп’ютерний клуб до надання послуг грального бізнесу?
- чи може підприємець бути платником єдиного податку?
6. В рахунок заробітної плати робітникам селянського (фермерського) господарства видали по 3 кг. Маку, по 2 кг. Махорки та по мішку цукру. Продукція розраховувалася за ринковими цінами:
- за 1 кг. Маку – 13 грн.
- За 1 кг. Махорки – 25 грн.
- За мішок цукру – 170 грн.
Селяни не погодилися з такими розцінками і наполягли, щоб їм перерахували вартість в рахунок заробітної плати товарів за пільговими цінами. Бухгалтерія відмовилася зробити такий перерахунок. Як вирішити спір?
1. Охарактеризувати систему оподаткування однієї зарубіжної країни. Назва країни – Швеція.
Податки є основним джерелом коштів, які мобілізує держава для виконання своїх функцій. Також державі належать власні заходи, які вона отримує від виробничої та інших форм діяльності або у вигляді надходжень платежів за ресурси , які належать держав. Основним методом формування ресурсів держави при провідній ролі приватної і колективної власності є податки, що і визначає їх місце в ринковій економіці. Проте податки – це не лише метод формування бюджету, а й інструмент регулювання соціально-економічних процесів.
Податкова система кожної країни відображає її специфічні умови формування. Створення податкової системи повинно базуватися на науковому підході, досягненні орієнтирів економічної політики та максимальному врахуванні зовнішніх чинників.
Податкова система Ї це сукупність установлених у країні податків.
Науковий підхід до створення податкової системи передбачає :
1) системність
2) встановлення визначальної бази
3) формування правової основи
4) вихідні принципи побудови податкової системи
Податкова система Швеції дворівнева, децентралізована: податки стягуються як центральною владою, так і регіональними (земельними) органами влади. Види податків визначає Рикстаг (парламент країни), а ставки встановлюють місцеві влади (лени й комуни). Оподатковування орієнтоване на споживання. Податки на особові податки громадян і внески (податки) по соціальному страхуванню перебувають на досить високому рівні, а за рахунок ПДВ і податків на споживання забезпечується до 2/3 всіх податкових доходів бюджету й ще приблизно 20 % дають прямі податки.
Важливе місце в системі податків займає податок на прибуток корпорацій. Всі компанії й інші види організаційно-правової форми, такі як товариства з обмеженою відповідальністю, повинні бути зареєстровані в Патентному й Реєстраційному відділі, для того щоб одержати статус юридичної особи. Звичайно як мінімум 50 % керуючих директорів і головний директор повинні бути резидентами країн ЄС або Європейських держав. Проте можливі виключення із правил, надавані Відділом Патентів і Реєстрацій або Урядом, відносно юридичних осіб, більша частина ради директорів яких складається з нерезидентів Швеції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: з предмету "Податкове право України"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок