Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Тонування та колорування волосся.

Тонування та колорування волосся.

Назва:
Тонування та колорування волосся.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,23 KB
Завантажень:
519
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Тонування та колорування волосся.
Причини неякісного фарбування


Тонування та колорування волосся.
Вершиною майстерності у фарбуванні волосся справедливо вва-жається тонування та колорування. Сьогодні завдяки вдосконален-ню звичних процесів однотонного фарбування, технологій мелірування та блондування досягаються чисті природні кольори, волоссю надаються природні відтінки, живий блиск. Застосування двох і біль-ше кольорів, їх різних відтінків характеризує сучасний колірний ди-зайн у перукарській справі, зумовлює безмежність стильових рішень і варіантів зачісок Колірний «бум» на початку нового тисячоліття з поєднанням контрастних І сумісних, яскравих І «глухих», теплих І хо-лодних кольорів, вишуканості та ексцентричності у фарбуванні своїм виникненням завдячує саме бурхливому розвитку й упровадженню нових технологій тонування та колорування волосся (рис 9.12).
 
 
Рис 9.12 Зачіски із застосуванням колорування волосся
Під тонуванням розуміють процес фарбування волосся в різні тони одного кольору та зі зміною тональності в межах однієї глиби-ни кольору.
Для тонування підбираю І ь відтінки барвника одного кольору. Кольорова відтінкова гама може бути різноманітною.
Тонування може бути первинним і повторним процесом. Повтор-не тонування можна розціниш як зміну тональності кольору волосся порівняно з кольором попереднього фарбування.
Тонування можна здійснити на всій масі волосся, на окремих зонах або для отримання різної тональності волосся вздовж одного пасма.
Якщо тонування пасма волосся виконують із поступовим пере-ходом від темного тону біля коренів до світлого тону на кіпцях, таку операцію називають розтягуванням кольору.
Колорування у перукарській практиці визначається як фарбу-вання волосся у більш ніж два кольори. Техніка колорування перед-бачає використання готових до застосування барвників різних відтінків і кольорів однієї фірми-виробника.
Існують різні послідовності технології виконання колорування. Серед них виділяють декілька принципових підходів, які дають у кінцевому результаті різні ефекти.
1. Барвники, різні за кольором, наносять на волосся по черзі, ок-ремо один від одного, з розривом у часі, потрібним для витримки барвника.
2. Барвники наносять на окремі пасма волосся або волосся різних зон, ізолюють один від одного, але хімічна реакція відбу-вається одночасно.
3. Барвники наносять на пасма по черзі з подальшим змішуван-ням на волоссі вздовж усього пасма або на різній його довжині.
Кольори можуть підбиратися контрастними, яскравими або більш спокійними, близькими за насиченістю.
Частину волосся можна залишити натурального кольору, засто-сувати чергування фарбованих і натуральних за кольором пасом. Волосся окремих зон або деякі широкі пасма фарбують у різні ко-льори.
Кольори також урізноманітнюють вздовж одного пасма Кольо-ровий ефект створюють завдяки комбінації варіантів розподілу волосся проділами різної спрямованості — горизонтальними, вер-тикальними, діагональними, зигзагоподібними або за певними схемами. Пасма дія фарбування відділяють різної ширини, «што-панням» парами або блоками (рис 9.15). Залежно від того, чи допу-скається змішування барвників різних кольорів, чи їх необхідно Ізолювати один від одного або створити бар'єр, який забезпечить різницю в яскравості кольору в процесі колорування застосовують фольгу, моделювальну плівку, термопапір
 
Рис 9 15 Робочі моменти колорування.
Побудова формули кольору. Під час консультації з клієнтом та обстеження стану волосся з'ясовують складові (глибину і тон) натурального й наявного косметичного кольорів. Спираючись на теорію кольорів, їх співвідношення, взаємонейтралізацію, на-лежність до теплих і холодних кольорів, а також природу впливу пігментів меланіну на колір волосся, визначають, які кольори формують очікуваний (новий) косметичний колір, який корек-тор у вигляді мікстону потрібен для отримання кінцевого ре-зультату.
Підібрати необхідні за кольором (номером) барвники допомагають фарб-карти фірм-виробників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Тонування та колорування волосся.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок