Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Науково технічний прогрес в перукарській справі

Науково технічний прогрес в перукарській справі

Назва:
Науково технічний прогрес в перукарській справі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,27 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Науково технічний прогрес в перукарській справі
Мати красиве і здорове волосся – бажання кожної людини. Домогтися його допомагає правильне використання операцій миття голови.
Миття голови застосовується майже у всіх видах перукарський робіт. Це дуже важлива операція від якої залежить якість подальшої обробки волосся.
Миття голови переслідує три цілі: гігієнічну – усунення забруднень з поверхні волосся і шкіри; деформаційну – усунення слідів попередньої зачіски; підготовчу – розм’якшення луску вального шару волосся.
Для розуміння гігієнічної цілі миття голови необхідно пам’ятати, що в результаті цієї операції разом з нальотами пилу а іншими забрудненнями змивається і жир, який виділяється сальними залозами голови. Жирне волосся погано піддається обробці, бо жир, покриваючи тонким нальотом лікувальний шар, закриває пори і гальмує проникнення у волосся засобів фарбування і завивки. Знежирення волосся можна вважати не тільки гігієнічною, але й підготовчою операцією.
Якщо волосся зберігає сліди попередніх укладок, або певну форму головних уборів, для цього обробки необхідно спочатку вимити голову потім волосся розчесати.
Підготовча ціль миття голови полягає у розм’якшенні зовнішнього лускуватого шару волосся під впливом миючих засобів , що сприяють швидкій і безперешкодній їх взаємодії з іншими хімічними препаратами.
Укладка волосся за допомогою фена має ???? перевагу, бо не забирає у клієнта і майстра багато часу, при цьому хвилі отримуються більш ?????? і близькими до природних. Із застосуванням фена виконують такі роботи: всі види завивки зачісок, відтяжку заломлення волосся на голові і в бороді, установку волосся на ???? при стрижках.
Наконечник спрямовує струмінь повітря вузьким плоским потоком і таким чином волосся надає йому бажаного напрямку одночасно підсумуючи форму хвилі. Температуру повітряного струменя регулюється наплиненням або віддаленням фена.
Звичайно опір наконечника має форму чотирикутника шириною до 1 см і довжиною до 3-4 см.
Укладка відбувається при чистому вологому волоссі. Попередньо його можна змочити відваром льняного насіння або фіксуючим засобом для уклади волосся.
Завивку зачіски з проділом повітряним струменем починають з більш широкої частини зачіски, в напрямку від проділу, якщо проділ розташований з правого боку голови клієнта, то майстер стоїть спереду з правої сторони, якщо проділ з лівого боку, то – спереду з лівої. Якщо ж проділ розташований посередині голови, то волосся з лівого боку майстер завиває, стоячи спереду клієнта з правої сторони, а волосся з правого боку – стоячи спереду з лівої сторони.
Напрям хвилям надається в залежності від напрямку волосся в зачісці клієнта. Якщо клієнт розчісує волосся прямо, без нахилу вгору, лінії ідуть паралельно проділу. При розчісуванні волосся з нахилом назад лінії йдуть навкіс до проділу.
Завжди, при будь-якій зачісці, під час завивки повітряним струменем волосся має бути спрямоване в сторону від майстра. Щоб не обпекти шкіру клієнта, струмінь повітря спрямовують на голову не прямо, а положисто.
При переході завивки хвиль углиб зачіски голову клієнта нахиляють трохи вниз у сторону майстра. Кінці волосся з допомогою гребінця згинають униз, а потім формують лінії хвилі так, як роблять локони з короткого волосся: спочатку зворотну хвилю, а потім лицеву, щоб волосся не падало на лице.
Нахил хвилі залежить від більш або менш положистого положення гребінця по відношенню до проділу. Волосся зсувають спочатку до проділу, а потім, при створенні другого краю хвилі, відсувають від проділу.
Завиваючи хвилі паралельно проділу волосся спочатку відсовують назад, а при створенні другого краю хвилі – вниз до обличчя, також паралельно проділу. Решту хвиль створюють ???? на положенням гребінця, яким було створено перший і другий край хвилі.
При завивці зачіски з проділом посередині на потиличній частині голови одну лінію поступово звужують до закінчення проділу, а другу, зустрічно, незначно розширюють і приєднують до ?????? частини другої хвилі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Науково технічний прогрес в перукарській справі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок