Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Порядок прийомки поставленої продукції по якості

Порядок прийомки поставленої продукції по якості

Назва:
Порядок прийомки поставленої продукції по якості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,00 KB
Завантажень:
511
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
План
Вступ
1. Порядок прийомки поставленої продукції по якості;
2. Якість і комплектність продукції;
3. Акт прийоми продукції. Акт про скриті недоліки продукції;
4. Претензійна діяльність.
Додатки
Висновок
Вступ
Основним завданням юридичної служби є організація правової роботи спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів підприємством, а також їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
Хоча юридична служба не має право брати участь в прийманні продукції, але вона організовує навчання представників від громадськості, а також матеріально відповідальних осіб у питаннях правильної організації і проведення приймання продукції. Ці заходи вона проводить для того, щоб не допустити продаж недоброякісних товарів і використання недоброякісної продукції у виробництві. В своїй роботі вона керується стандартами, технічними умовами, договорами, якщо особливості приймання окремих видів продукції (товарів )не встановлені, то інструкцією П-6 при прийманні вантажу від органів транспорту підприємство-одержувач відповідно з діючими на транспорті правилами перевезень вантажів зобов’язано перевірити, чи забезпечена схоронність вантажу під час перевезення. Саме через навчання та роз’яснення особам, які приймають участь в прийманні продукції юридична служба здійснює одну зі своїх головних функції - боротьба з розкраданнями, нестачами, розтратами, безгосподарністю.
1. Порядок приймання поставленої продукції по якості.
При прийманні вантажу від органів транспорту одержувач у всіх випадках, коли це передбачено правилами, що діють на транспорті, зобов’язаний зажадати від органа транспорту складання комерційного акта, а при доставці вантажу автомобільним транспортом - оцінки товарно-транспортної накладної або складання акта.
При безпідставному відмовленні органа транспорту від складання зазначених вище актів одержувач зобов’язаний відповідно до діючими на транспорті правилами оскаржити це відмовлення і зробити приймання продукції в порядку, передбаченому Інструкцією П-7 „Про порядок приймання продукції за якістю”.
При прийманні вантажу від органів транспорту і підприємство-одержувач відповідно до діючими на транспорті правилами перевезень вантажів зобов’язано перевірити, чи забезпечена схоронність вантажу під час перевезення, зокрема:
а) перевірити у випадках, передбачених у зазначених правилах, наявність на транспортних засобах (вагоні, цистерні, баржі, трюмі судна, автофургоні і т.п.) або на контейнері пломб відправника або пункту відправлення (станції, пристані, порту), справність пломб, відбитки на них, стан вагона, інших транспортних засобів або контейнера, наявність захисного маркірування вантажу і справність тари;
б) перевірити відповідність найменування вантажу і транспортної накладної, маркірування на ньому даним, зазначеним у транспортному документі;
в) перевірити, чи були дотримані встановлені правила перевезення, що забезпечують запобігання вантажу від ушкодження і псування (укладання вантажу, температурний режим, льдозабезпечення й ін.), терміни доставки, а також зробити огляд вантажу.
У випадку одержання від органа транспорту вантажу без перевірки кількості місць, ваги і стани його одержувач у порядку, установленому правилами оформлення видачі вантажів, зобов’язаний зажадати від органів транспорту, щоб на транспортному документі була зроблена відповідна оцінка, згідно інструкції П - 6 „Про порядок приймання продукції за кількістю” від 15.06.1965 року.
Зазначені підприємства й організації зобов’язані зберігати продукцію, що підлягає перевідправленню, в умовах, що забезпечують схоронність якості і комплектність неї. Приймання продукції по якості і комплектності виробляється на складі одержувача в наступний термін:
а) при іногороднім постачанні - не пізніше 20 днів, а швидкопсувної продукції - не пізніше 24 годин після видачі продукції органом транспорту або надходження її на склад одержувача при доставці продукції постачальником або при вивезенні продукції одержувачем;
б) при одноміському постачанні - не пізніше 10 днів, а швидкопсувної продукції - 24 годин після надходження продукції на склад одержувача.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Порядок прийомки поставленої продукції по якості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок