Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Філірування, градуювання, окантування

Філірування, градуювання, окантування

Назва:
Філірування, градуювання, окантування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,22 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Філірування, градуювання, окантування


ФІЛІРУВАННЯ.
Філірування виконується залежно від задуму зачіски на всій масі волосся або на окремих ділянках.
Проріджування волосся філіруванням може дати такі ре-зультати:—
збільшення об'єму волосся;—
полегшення укладання волосся;—
зменшення об'єму волосся.
Волосся перед філіруванням відділяють вертикальними, горизонтальними пасмами або під кутом. Філірування можна починати з будь-якого боку пасма, виконувати на будь-яку гли-бину та з різною інтенсивністю. Розрізняють філірування волос-ся біля кореня, на кінцях, на всій довжині пасма. Місце першого зрізу можна визначити будь-де залежно від густоти волосся та бажаного результату. Кількість зрізів на одному пасмі може бути різною.
Прикореневе філірування передбачає проріджування пасма, відступивши на 2-4 см від поверхні голови. За рахунок того, що ко-ротке волосся підтримує довше, полегшується укладання, ство-рюється форма зачіски, візуально збільшується її об'єм.
Філірування кінців пасма приводить до стійкого вкладання во-лосся, згладжує нерівність стрижки.
Для дуже густого волосся пасма розріджують по всій довжині. Операція виконується прямими та філірувальними ножицями, бритвою.
Філірування можна поєднати з одночасним укороченням волосся.
Прийоми філірування. У перукарській практиці склалися різні прийоми філірування волосся, за якими пасмо філірують із зовнішнього, внутрішнього боку або з обох боків. Філірування ззовні частіше виконують у коротких стрижках, з внутрішнього бо-ку—у довгих, якщо волосся густе і жорстке — з обох боків.
Пасмо відділяється за допомогою гребінця, і кінцями ножиць виконується врізання під гребінцем.
Метод цілеспрямованого врізання застосовується для надання волоссю рухливості, «рваного» ефекту, хаотичної різнорівневості на кінцях; кінці окремих тонких пасом зрізають на різній довжині (рис. 5.25).
Метод «зубці пилки» рекомендується використовувати на за-вершальному етапі стрижки всієї маси волосся або оформлення чілки та нижньопотиличної зони. Пасмо відтягують перпендику-лярно до голови, ножиці вводять у волосся під кутом на рівних проміжках, у результаті чого зріз має однорідну зубчасту форму (рис. 5.26).
Рис. 5.25. Метод цілеспрямованого врізання
Рис. 5.26. «Зубці пилки»
Метод «пойнтинг» — точ-на стрижка та філірування прямими ножицями зубчатим зрізом від середини пасма до кінців (рис. 5.27 а).
Метод вищипування — філірування, за яким у пасмі зрізають окремі волосини на різній висоті або окремі тонкі пасма з проміжком 0,5-1 см на довжині 2-4 см від коренів (рис. 5.27 б).
Рис. 5.27. Точна стрижка та філірування: а — метод пойнтинг; б— метод вищипування
Рис 5 28 Метод ковзаючого зрізу
Рис 5 29 Виконання ковзаючого зрізу на волоссі різних зон
Рис 5.30 Філірування джгута
Метод джгута пасмо перекручують джгутом І в декількох місцях надсікають кін-чиками ножиць або філірувальною бритвою (рис 530)
Прямими ножицями технічно виконується більшість при-йомів філірування. В одних із них працюють кінцями ножиць на пальцях, в інших — основою полотен напіврозкритих ножиць (рис. 5.31).
Рис. 5 31 Філірування пасом волосся прямими ножицями
Філірувальними ножицями зрізаються волосся, яке потрапляє під зубці робочих полотен. Щоб уникнути утворення «сходинок» зрізу, щоб зрізати волосся на різній висоті та забез-печити якісне філірування, філірувальні ножиці розміщують під кутом 45° до пасма, яке охоплюють.
Залежно від густоти волосся, для обробки пасма виконують 3-5 захватів ножицями.
Філірування волосся небезпечними бритвами, філгрувальними ножами дає однаково позитивні результати, плавні лінії стрижки.
Працюючи бритвою або філірувальним ножем , за-стосовують:—
внутрішній зріз пасма;—
зовнішній зріз пасма;—
метод джгута.
Стрижуть тільки зволожене волосся. Пасмо утримують за кінці великим, вказівним, середнім пальцями. Відступивши від коренів приблизно на третину пасма, здійснюють ковзаючі рухи згори вниз уздовж пасма (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Філірування, градуювання, окантування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок