Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Інструменти і пристрої в перукарській роботі.

Інструменти і пристрої в перукарській роботі.

Назва:
Інструменти і пристрої в перукарській роботі.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,91 KB
Завантажень:
506
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Інструменти і пристрої в перукарській роботі.
Перукарські інструменти – це знаряддя праці перукаря, що використовуються для виконання різних операцій з волоссям, в результаті чого волосся змінює свій вид, форму, структуру. По призначенню перукарські інструменти поділяються на інструменти чоловічого майстра перукаря і жіночого. Перукарські інструменти в залежності від використання поділяються на:
Інструменти для розчісування (гребні, масажні щітки).
Інструменти ріжучі (ножиці, бритва, ??? для стрижки волосся).
Інструменти для укладки волосся (бігуді, електричні щипці, ручний електричний фен (сушка)).
Інструменти для завивки ??? , комплекти інструментів для термічної завивки, гребінець пластмасовий з хвостиком.
Для стрижки в чоловічому залі використовують комбінований.
Для фарбування волосся використовують пластмасовий гребінець з рідкими зубцями. Для укладки волосся феном використовують ??? середнього розміру.
При перукарській роботі застосовують різні пристрої. Це допоміжні інструменти, які сприяють виконанню того чи іншого виду роботи:
зажими;
кисточки;
парамонові губки;
резинові рукавички;
утепляючи ковпачки;
пластмасові або скляні кісточки для фарбування волосся.
В кожній перукарні та салоні знаходиться таке обладнання і сушка для волосся, яка на спинці пів’якого крісла кріпиться з ковпачком за допомогою великої гайки, якою можна регулювати висоту ковпачка. В ковпачку знаходиться мотор, нагрівальні елементи – спіраль, вентилятор, сіточка металева, яка роз’єднує простір ковпачка від мотора і нагрівальних елементів і вентилятора.
В перукарні повинен бути апарат для обробки волосся парою. Його застосовують при вертикальній хімічній завивці, при фарбуванні волосся. Для термічної хімічної завивки в перукарнях використовують апарат, який вирівнює.
Особливо в перукарнях повинні бути...
Бритви: вони повинні задовольняти високі вимоги і тому виготовляються з високоякісної еластичної і дрібнозернистої сталі. Є два способи ??? бритв: а) бритви тримають різальною кромкою вниз; б) різальною кромкою вгору. Бритви є безпечні, небезпечні і філіровочні.
Ножиці для стрижки волосся відрізняються від звичайних якістю сталі і спеціальним ???.
Розрізняють звичайні ножиці для стрижки волосся різних розмірів, маленькі загнуті для бороди і філіровочні, які мають особливості покрову голов. положення ножиць може мінятись.
Таким образом готуємо потрібний участок волосся в лінії їх росту на лінії до верхньої границі їх обробки.
Лінія верхньої границі обробки залежить від того, який перехід в довжині волосся потрібно получити. Чим більш плавний перехід потрібен, тим вище буде проходити границя їх обробки.
Бритву потрібно тримати під кутом 45 до волосся. Рухи бритви і гребінця повинні бути легкими без сильного нажима. За одним рухом бритва повинна пройти в середньому 1,5-2 см. Як тільки бритва пройде цю відстань треба припинити зріз волосся. По мірі просування бритви і гребінця вниз по лінії росту волосся на ній, необхідно постійно збільшувати ??? бритву. В зв’язку з цим збільшується і кількість зрізаних до ??? їх робочий хід волосся. Таким способом поступово зменшення довжини волосся від границі, обробляємо участок до лінії росту волосся на ній.
Щоб підрівняти кінці короткого волосся в області шиї, їх стрижуть прийомом на пошук.
Для цього необхідно ввести гребінець в волосся від лінії їх росту на шиї і почати рух вверх.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Інструменти і пристрої в перукарській роботі.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок