Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Науково-технічний процес в перукарській справі.

Науково-технічний процес в перукарській справі.

Назва:
Науково-технічний процес в перукарській справі.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,67 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Науково-технічний процес в перукарській справі.
Перукарська справа розвивалася і удосконалювалась на протязі багатьох століть. Перукарське мистецтво було відоме ще до нової ери. Так зараз у перукарському мистецтві відбулося багато змін, якщо порівнювати з тим, яке воно було, коли тільки починало розвиватися. З кожним роком перукарське мистецтво все більше і більше удосконалювалось. Так удосконалювалось усе: зачіски, стрижки, пристрої та інструменти.
Зачіски ставали все більше вишуканими, до них почали додавати чудові прикраси. З кожним роком зачіски робили з більшим ентузіазмом.
Стрижки також стали іншими, їх почали більш удосконалювати, стригти почали різними методами, якими не стригли раніше. Все кращими стають інструменти, ножиці різних видів, все більше різновидностей гребінців і щіток. Почали виготовляти машинки для стрижок, які також з часом все більше удосконалювались були менші та більші, з насадками та без, машинки з декількома насадками та з одною, яка переключається. Ще кілька десятків років назад не було сушок та повітряних фенів для волосся, зараз же є і сушки для волосся, і фени, які за кілька років стали все більше придатними для користування. Раніше не було таких закріплюючих, фіксуючих засобів, зате на сьогоднішній день їх є багато, наприклад, лаки, гелі, піни різних фіксацій та різних фірм. Шампуні та бальзами також стали більш різноманітнішими з різними запахами, та для всіх типів волосся. Раніше інструменти дезінфікували у кип’яченій воді та спирті, а зараз для цього є спеціальний пристрій, який дезінфікує інструменти ультрафіолетовим світлом. Не було також таких різноманітностей фарб, які є зараз. Не було такої різноманітної гами кольорів, яка є зараз. Відомий на сьогодні комп’ютерний підбір зачісок, його звичайно ще немає у кожній перукарні на Україні, та у інших країнах світу він є дуже популярний.
На сьогоднішній день відомо багато методів хімічної завивки, зараз набагато різноманітнішим є вибір препаратів для хімічної завивки. Раніше була відома термічна завивка, а зараз – хімічна завивка. Зараз виготовляються препарати для завивки, які мають поміняти негативний вплив на структуру волосся.
Науково-технічний прогрес відіграв велику роль у розвитку перукарської справи. Дуже важливу роль у перукарській справі відіграли такі науки, як фізика та хімія. Завдяки фізиці та хімії винайдено багато інструментів, хімічних препаратів, без яких, на теперішній час, перукарі не змогли б працювати.
Охорона праці і техніка безпеки в перукарській справі.
Електроустаткування, електроапаратура та електроінструменти повинні зберігатися у справному стані, провода не мають бути оголеними, бути безпечними в роботі і мати захист при випадковому дотиканні до струмоносних елементів. При виявленні будь-яких несправностей робота з устаткуванням мусить бути припинена до усунення цих несправностей.
Перукареві забороняється.
Розбирати електроапарати, інше електроустаткування і робити самостійно будь-який ремонт.
Користуватися для чищення електроапаратів, що мають нагрівні елементи, спиртом, або засобами, до складу яких входить спирт.
При користуванні різальними інструментами треба:
Зберігати їх у спеціальних футлярах.
Не передавати різальний інструмент у відкритому вигляді.
Не допускати зберігання різального інструменту в кишенях.
Не залишати у відкритому вигляді на туалеті.
Категорично забороняється зберігати легкозаймисті і горючі речовини в безпосередній близькості від речей.
Забороняється сушити білизну на стаціонарних фенах і поблизу печей.
Забороняється користуватися сурогатними вставками (“жучками”) замість згорілих електропробок.
Запасний вихід повинен бути завжди вільним.
Курити і запалювати сірники дозволяється тільки у відведених для цього місцях.
Навіть під час короткочасної відсутності на своєму робочому місці перукар зобов’язаний вимкнути місцеве індивідуальне освітлення і нагрівні прилади.
Категорично забороняється закривати папером, серветками електролампочки та штепсельні розетки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Науково-технічний процес в перукарській справі.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок