Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Стрижка

Стрижка

Назва:
Стрижка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,91 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Стрижка є основою майбутньої зачіски. Стрижка сьогодення, як самостійна операція не використовується., а обов’язково в ній присутні елементи укладки. На сьогоднішній день є такі методи стрижок:
Тупий зріз – це підрізка або вкорочування волосся на одному рівні, коли кожна наступна прядка довша за попередню на 1-2 міліметра. Виконана за допомогою ножиць;
Філірування – це ??? проріджування або вкорочування волосся, іншими словами “структурування”, можна виконати небезпечною бритвою, простими та філіруючи ми ножицями;
Градуювання – це спосіб вкорочення волосся із зовнішнього боку долоні, коли кожна наступна прядка буде коротшою за попередню від 1 до 5 міліметра.
Зараз є дуже багато стрижок в яких використовуються ці методи. Наприклад в моїй роботі є деякі з цих методів. В стрижці “Гарсон” є зовнішнє градуювання і т.д.
Стрижка “Гарсон” рекомендується для волосся будь-якого типу і довжини. Форма стрижки наповнена в лобно-тім’яній зоні, коротка в нижньопотилочній. Техніка стрижки: спосіб “пасмо на пасмо”, зовнішнє градуювання під різним кутом до поверхні голови.
Технологія виконання. Виконується на витягнутому вологому волоссі методом зовнішнього градуювання.
Відділяють волосся тім’яної, потиличної, скроневих зон. Волосся на потилиці ділять навпіл вертикальним проділом від маківки до шийної виїмки. Стрижку починають з нижньопотиличної зони. ??? пасмо в 0,5 сантиметрів відділяють паралельно крайовій лінії росту волосся на шиї, відчісують його вниз, виконують окантування волосся бажаної довжини у вигляді овалу або ???. перше пасмо є контрольним.
Решту пасом потиличної зони до маківки відчісують паралельно до першого пасма. Кожне наступне пасмо стрижуть, орієнтуючись по контрольному пасму, у два прийоми – ліворуч від вертикального проділу до вуха, а потім праворуч.
Кут відтягування пасу поступово збільшують від 0 градусів для першого пасу до 90 градусів для пасу середньо – потиличної зони. Для створення об’єму у верхньопотиличній зоні плавно зменшують кут відтягування пасом до 45 – 30 градусів. На скронях відділяють перше пасмо паралельно крайовій лінії росту волосся, відчісують униз, виконують кантування за бажаною формою і довжиною.
Друге пасмо, паралельно першому, і всі наступні відтягують під кутом 90, зістригають методом зовнішнього градуювання. Для плавного переходу довжини волосся. Довжину пасм на потилиці та скронях постійно контролюють їх з’єднуванням.
Волосся тім’яної зони відділяють проділами завширшки 0.5 см, стрижуть на рівні остального зрізаного пасма на скроні, рухаючись від маківки до обличчя.
Перевірку стрижки виконують способом “на пальцях”.
На заключному етапі окантовують чілку. Укладують стрижку. Заключні роботи.
Окрім цієї стрижки є ще багато інших, наприклад:
“Каскад”
“Паж”
“Гаврош”
“Гарсон”
“Сессун”
“Каре”
Сучасний підхід до стрижки передбачає роботу з чистим, сухим і вологим волоссям. На вологому волоссі визначають лінії стрижки. На сухому ці лінії допрацьовують.
При стрижці вологого волосся необхідно підтримувати рівномірність його зволоження.
Потрібно пам’ятати, що вологе волосся здається довшим, якщо притискати його до голови під час стрижки. Особливо уважним необхідно бути з кучерявим волоссям. яке скорочується при висиханні значно більше ніж пряме.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Стрижка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок