Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі)

Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі)

Назва:
Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
164,67 KB
Завантажень:
602
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
План

Вступ 3

1. Індустрія туризму та її складові 5

1.2. Тематичні парки в системі паркової культури 6

1.2. Складові роботи тематичних парків 7

2. Місце тематичних парків в туристичних подорожах 15

2.1. Найвідоміші тематичні парки світу 19

3. Організація роботи “Діснейленда” в Парижі 23

3.1. Місце парку в туристичній індустрії Франції 33

3.2. Перспективи розвитку тематичних парків на Україні 33

Висновки 37

Література 39

Додатки 40

Вступ

Зараз у світі йде удосконалювання видової структури туризму. В даний час популярні традиційні форми організації відпочинку, що передбачають набір екскурсій і видовищних заходів. Туризм стає більш активним. Найбільше перспективними видами туризму є конгресовий, бальнеологічний, спортивно-полювальний, дозвілево-розважальний. Великою популярністю користується спеціалізований туризм, що об'єднує людей по однорідних фахових інтересах. Розвивається й індивідуальний туризм, що дозволяє диференціювати підходи до кожного туриста. Саме до дозвілево-розважального відноситься розвиток тематичних парків, які все більше починають приваблювати до себе туристів і стають перспективною складовою туризму.

Актуальність теми. У теперішній час готельне господарство у всьому світі стало на індустріальну основу і являє собою галузь економіки, яка забезпечує значні валютні надходження за рахунок розвитку іноземного і внутрішнього туризму. Теж саме стосується розвитку підприємств харчування на основі розвитку туризму в країні. Готельне господарство, заклади харчування, транспорт, додаткові послуги, торгівля сувенірами – все це грає провідну роль в організації роботи тематичних парків і приносить неабиякий прибуток, а тому є актуальним для розгляду в кожній державі, яка планує зробити свою туристичну галузь прибутковою.

Тільки цього вже достатньо, щоб зрозуміти, наскільки актуальна тема вивчення роботи в тематичних парках, визначення їх сучасних тенденцій і майбутніх прогнозів та розширення їх географії створення.

Ще за часів своїх перших прототипів, так звані “культурні парки” перш за все створювалися з метою відпочину у пристойних умовах. Поступово почали звертати увагу на настрій і задоволення потреб постояльців. І саме ця риса є особливістю і основою діяльності найбільших тематичних парків світу. Сьогодні в умовах нових тенденцій на ринку індустрії гостинності вони мають унікальну можливість ще більше підняти свій престиж і репутацію за рахунок поліпшення стандартів обслуговування, які б відповідали б самим високим сучасним вимогам.

За основну мету цієї роботи автор ставить дослідження роботи сучасних тематичних парків у межах всього світу, оцінити їх майбутні прогнози і напрямки розвитку.

Для реалізації цієї мети автор ставить перед собою конкретні завдання для роботи:

1) Знайомство з роботою парків взагалі;

2) Надання загальної характеристики вузької спеціалізації сучасних тематичних парків;

3) Визначити основні тенденції розвитку тематичних парків світу;

4) Вивчення перспектив майбутньої паркової справи для України.

У процесі написання курсової роботи було використано не дуже багато джерел літератури через те, що цю вузьку тему майже не висвітлюють вітчизняні і російські автори. Більшість з них являють собою спеціальну літературу останніх років видання (1997 - 2001), яка надає аналіз сучасного стану туризму в світі. Для більш ретельного дослідження тенденцій розвитку тематичних парків у різних країнах, засобів залучення ними клієнтів і впровадження нових технологій було опрацьовано багато матеріалу з Інтернету.

Структурно курсова робота складається з вступу, трьох розділів, висновків, додатків та списку літератури.1. Індустрія туризму та її складові

Індустрія туризму утворюється з підприємств, що випускають товари і послуги, без яких не може існувати сучасний туризм. Тематичні парки, які є з одного боку складовою індустрії туризму, а з другого вбирають в себе майже всі її складові, відносять до організації своєї роботи майже всю інфраструктуру туризму:

- підприємства, що надають послуги по розміщенню (готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, мебльовані кімнати, будинки відпочинку і т.д.), а також підприємства харчування, що є невід'ємною частиною підприємств, що надають послуги по розміщенню - ресторани в готелях, столові в пансіонатах і будинках відпочинку і т.д.;

- туристські фірми, що займаються організацією і продажем туристських поїздок;

- транспортні організації, що займаються туристськими перевезеннями;

- навчальні заклади по підготуванню і підвищенню кваліфікації спеціалістів туристської індустрії;

- інформаційні і рекламні служби;

- органи керування туризмом (державні заснування, у функції яких входить керування розвитком туризму в країні й у регіонах) і науково-дослідні організації, що займаються збором і опрацюванням статистичних даних по туризму, упорядкуванням наукових прогнозів і наукових досліджень в області економіки і соціології туризму;

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок