Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ”

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ”

Назва:
Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
На сьогоднішній день готельна і туристична індустрія є тією галуззю, де рівень конкуренції в ряді країн досить високий. Постійно відкриваються нові підприємства, які надають послуги: харчування, туристично-екскурсійного обслуговування і розміщення. Нові підприємства створюються з метою більш повного задоволення потреб відповідних груп споживачів. Різні типи підприємств з різними формами власності, різними видами обслуговування створюється, але далеко не всі витримують в умовах конкуренції і через певний час виходять з бізнесу.

Для того, щоб підприємство вижило у складних економічних умовах, необхідно розробити послідовну відповідно до обставин стратегію обслуговування.

Хороша стратегія – це план дій, який дає відповідь на запитання, яким чином витримати конкуренцію у відповідному ринковому просторі. Для того, щоб створити цю стратегію керівник підприємства чи організації перш за все повинен зрозуміти, що собою представляє те ринкове середовище і яке місце займає в ньому він.

Добре розроблена стратегія дає відповідь на такі питання:

1. Які потреби споживачів задовільняються.

2. Чи маємо достатньо досвіду і знань, щоб надати обслуговування краще за когось.

3. Як потрібно обслуговувати, щоб отримати високий прибуток, який дозволить довгий час бути конкурентоспроможними і отримувати достатній прибуток на вкладений капітал.

Отже сфера обслуговування торкається трьох головних компонентів будь-якого підприємства, зайнятого у сфері обслуговування, а саме: потреб клієнтів, здатності компанії задовільняти ці потреби і тривала прибутковість підприємств.

Добре розроблена стратегія є основою для всіх відносин між клієнтом і підприємством. Інакше це є спинний мозок корпоративної культури.

В нашому насиченому ринку, компанії, які зайняті в обслуговуванні, не в змозі пропонувати свої послуги, для всього ринку, споживачі мають свої специфічні потреби, які можуть замітно змінюватися в залежності від ситуації.

Будь якому підприємству дуже важко успішно задовольнити усі різноманітні потреби клієнтів, тому переважно підприємства вибирають відповідну категорію клієнтів чиї потреби їм найближче до душі, з точки зору можливості найбільш повного їх задоволення і стабільного прибутку. Так поступово створюється власна стратегія обслуговування на комерційній основі.

Технології є одним з численних чинників впливу на продукт, що визначають основні етапи виробництва: опрацювання сировини, дизайн, власне виробництво, обслуговування, надходження продукту до покупця. Технологія полягає в застосуванні нових знань у будь-яких аспектах виробничих відносин.

Прогноз розвитку технологій впливає на інтенсифікацію наявних потужностей виробництва.

Технологічні прогнози визначаються можливістю співробітництва в галузі технологій: співробітництво – це передача технологій як між регіонами у середині держави, так і обмін ними із зарубіжними країнами. Передача технологій включає обмін інформацією, розробку нормативних документів, єдиних для даної галузі, підготовку кадрів. Прикладом може бути нова система класифікації рівнів, комфорту в готелях на основі європейських стандартів.

Отже, технології впливають як на одержання нового продукту, так і на його зміну.

І. Технологія туристської діяльності в туристичному підприємстві “АУСКОПРУТ”

1.1 Загальна характеристика туристичного підприємства.

Спільне підприємство “АУСКОПРУТ” було засноване 10 жовтня 1991 року. Назва віддзеркалює трьох партнерів: АВСТРІЯ – АГА АВТОЦЕНТРУМ, одна з найбільших автоторгівельних і інвестиційних фірм Австрії і Мадярщини, СКОУП ТРЕВЕЛ ІНК, партнер з США, провідна туристична агенція туризму в Україні, як рівний ініціатор АУСКОПРУТУ, і наш український партнер, Анатолій Попадюк.

СП ”АУСКОПРУТ” розташований в місті Івано-Франківську по вул. Грюнвальдській 7-9, 500 метрів від залізнодорожного вокзалу і 5 км. від аеропорта в центрі міста, товариство з обмеженою відповідальністю.

СП “АУСКОПРУТ” – це туристичне підприємство на базі готелю, тобто має власне приміщення для розміщення та харчування клієнтів.

У 1996 році американська сторона вибула з членів партнерства.

Офіційна назва готелю “Роксолана” була до 1998 року, а з 1998 року змінюється на готель “Аускопрут”.

Розрахунковий рахунок 26003300010285, в АКБ “Прикарпаття”, що в м. Івано-Франківську. МФО – 336310, ЗКПО – 14294666, індивідуальний податковий номер 142946693138, свідоцтво 12827105.

Ліцензування туристичної діяльності на території України проводиться відповідно до інструкції про порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на діяльність пов’язану з наданням туристичних послуг, затвердженої законом Держкомтуризму України 27 липня 1994 року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок