Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Основні підходи до практичного моделювання зачісок за призначенням

Основні підходи до практичного моделювання зачісок за призначенням

Назва:
Основні підходи до практичного моделювання зачісок за призначенням
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,08 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Основні підходи до практичного моделювання зачісок за призначенням.


Повсякденні ділові зачіски. Ділові зачіски орієнтовані на нові модні рішення, але залишаються стриманими, помірними, звични-ми за сприйняттям і способом подачі. Нескладні у виконанні, з об-меженою кількістю деталей, стриманим декором, вони мають бути зручними, елегантними, створювати враження зібраності, цілеспря-мованості, ділового настрою.
Перспективні тенденції виявляються в силуетних формах стри-жок, у характері окремих є темені. На основі однієї стрижки можна виконати декілька різних зачісок, варіюючи залеж-но від стилю одягу та обставин.
Модними деталями жіночих коротких стрижок можуть стати філіровані чілки, різні форми окантування скронь, окремі подо-вжені пасма в контрасті з загальною короткою довжиною волосся (рис 10.63)
Рис 10.63 Повсякденні зачіски з короткого волосся
Довге волосся можна зачісувати симетрично й асиметрично, зберігаючи загальну збалансованість зачіски (рис. 10.64). Простий і красивий вигляд має волосся, зібране вгору або зачесане назад. Завжди актуальні валики, коси, пучки, «хвости».
Рис. 10.64. Повсякденні зачіски з довгого волосся
Моделювання чоловічих ділових зачісок принципово не відрізняється від створення жіночих. У виборі зачісок чоловіки більш консервативні, зачіски лаконічні, чіткі, стримані, базуються на моделях класичного або спортивного стилю.
Рис 10.65 Повсякденні чоловічі зачіски
Рис 10.66 Баки у класичній чоловічій зачісці
Форми класичного стилю зачісок відходять від установ-лених канонів. На зміну тен-денції подовження волосся нижньопотиличної зони при-ходить інша — його сильного вкорочення. Подовження во-лосся лобно-тім'яної та верхньопотиличної зон створюють нетрадиційний ритм прямого волосся, нове вирішення об'єм-ної форми зачіски (рис. 10.65).
Елементом, що визначає модний стиль класичних чо-ловічих зачісок, залишаються баки, довжина, форма та вико-нання яких визначаються індивідуально (рис. 10.66).
Зачіски для занять спор-том і відпочинку мають забез-печувати збереження форми в активному русі. Спрямуван-ня волосся у більшості зачісок відповідає природному на-прямку росту (рис. 10.67). Зачіски доповнюються про-стими аксесуарами: прогумо-ваною тасьмою, еластичними пов'язками, затискачами.
Рис. 10.67. Спортивні зачіски
Зачіски для танцювальних вечорів, дискотек можуть бути яскравими, оригінальними (рис. 10.68). Бажаний ефект стильності, піднесення та енергійності досягають або монолітністю зачісок з пучками, залакованим начосом, або динамічністю з контрастними об'ємами і довжиною, з філірованими та завитими чілками і тім'я-ною зоною. В обох випадках результат укладання посилюють засто-суванням кольорових лаків, туші, яскравих аксесуарів, підставних постижерних деталей — чілок, кіс, локонів, окремих пасом.
Рис 10.68 Зачіски для танцювальних вечорів
Рис 10.69 Вечірні святкові зачіски
Святкові зачіски відріз-няються ошатністю, вони прикрашають людину, під-креслюють її неповторність, мають ознаки піднесення, урочистості, святковості
Діапазон призначення святкових зачісок досить широкий для домашнього свята, відвідування театрів, концертів, офіційних урочи-стостей, знаменних подій у житті людини — закінчення навчального закладу, весіл-ля, ювілей (рис 10.69)
Для святкових зачісок характерні:—
нейтральні форми — невимушені, компактні, прості, ла-конічні, стримані за стильовим рішенням, які відображають класич-не трактування можливостей сучасних технологій та вимог моди;—
активні форми — складні, декоративні, динамічні й рухомі, в яких застосовуються високохудожні, багатоелементні, в тому числі фантазійні рішення.
Створюючи зачіску, враховують стиль поведінки та індивіду-альні риси людини, її зовнішність, художнє рішення святкового костюма.
До моделювання зачісок застосовують два основних підходи:—
виконання кардинально нової зачіски, нетрадиційної для кон-кретної людини форми й оздоблення;—
видозміна звичайної, традиційної форми зачіски, надання їй декоративності, художньої насиченості.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Основні підходи до практичного моделювання зачісок за призначенням

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок