Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук

Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук

Назва:
Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,08 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Декоративний догляд за нігтями
і шкірою рук.


Декоративний догляд за нігтями і шкірою рик включає їх покриття декоративними лаками, виконання художнього розпису, нарощування нігтів за допомогою штучних матеріалів, а також маскувальний макіяж шкіри рук і ніг.
Естетично виглядають нігті однакової довжини. Якщо ж один ніготь коротший, то інші вкорочують або довжину коректують при-клеюванням тіпси (штучний ніготь) наприкінці манікюру. При над-риві вільного краю довгий ніготь можна зберегти за допомогою спеціальних засобів.
Нігті покривають лаком так: на ніготь наносять основу, потім лак і закріплювач лаку. Професійно лак накладають трьома маз-ками — один посередині і по одному з кожного боку. При такій технології поверхня стає рівною. При довгих нігтях усі препарати наносять на кінчик нігтя, поступово наближуючись до основи. Для прискорювання висихання лаку застосовують спеціальне по-криття.
При виборі кольору лаку враховують форму кистей і пальців, стиль і колір одягу, а також життєву ситуацію (урочиста подія, відпочинок на морі та ін.). До довгих елегантних пальців підійдуть усі відтінки лаку, включаючи яскравий червоний, червоно-коричне-вий і бургундський; до коротких — світлі й бежеві відтінки. Світлі відтінки лаку рекомендуються і для широких нігтів, які можна «звузити», не пофарбувавши тонкі смужки з обох сторін кожного нігтя.
Техніка покриття нігтів лаком при виконанні французького манікюру дещо складна, але проста у виконанні. Для цього потрібні лак білого кольору, прозоре покриття і паперові тіпси. Ніготь по-кривають базовим покриттям, дають йому висохнути, потім рівно і щільно наклеюють тіпси, залишаючи не покритими лише вільні краї нігтів, їх фарбують білим лаком, знімають тіпси, і, трохи підсу-шивши, покривають нігті основним покриттям: бежевим, світлим рожевим або прозорим.
Процедура нарощування нігтів досить складна й потребує пев-них навичок. Суть її зводиться до формування штучної нігтьової пластини із сучасних полімерних матеріалів. Існує багато способів нарощування нігтів: наклеювання типе або моделювання нігтів за допомогою двокомпонентних самоствердіваючих систем (порош-ковий, порцелянові методи з використанням клей-пудри). Нігті нарощують із застосуванням шовкової стрічки, однорідних гелів, за допомогою трикомпонентних моделюючих покриттів, на основі смол із використанням типе і різних форм.
Штучні нігті з'явилися у 20-х роках XX ст. і швидко ввійшли у моду з легкої руки Марлен Дітріх. Ці перші штучні нігті були папе-ровими. Оскільки вони були неміцними, то й носити їх можна було зовсім недовго. На зміну паперовим прийшли пластикові нігті — надійніші, зручніші та красивіші. Відтоді відбувається постійне вдосконаленням штучних нігтів.
Безпечним для натуральних нігтів, а згодом і найпопулярнішим визнано метод, презентація якого відбулася в 1985 р. у Німеччині. В основі цього методу є подовження нігтів за допомогою типсів або ж спеціального гелю. Після на поверхню нарощених нігтів наносять спеціальний еластичний шар, який застигає під дією спеціальної лампи. Цю методику фахівці запозичили в зубних техніків.
Друга дуже популярна технологія - це використання акрилово-го порошку, який також використовували стоматологи при пломбу-ванні зубів. У 1981 р. його почали використовувати для створення штучно нарощених нігтів.
Нарощений — це ніготь, штучно подовжений за допомогою спеціального матеріалу. Матеріал дозволяє моделювати будь-яку форму та розмір нігтя. Для цього використовують гелієву або акри-лову системи, які забезпечують професійне моделювання нігтів. Відрізняються системи тим, що полімеризація (процес твердіння матеріалу) відбувається різними способами. У більшості випадків гель твердіє під впливом ультрафіолетового проміння, акрил — у результаті хімічної реакції мономеру та пудри. Тому ці системи потребують різних технологій нарощування нігтів.
Моделювання акрилових френч-нігтів. В акриловій системі (як і в гелієвій) найбільшого поширення набули дві технології моделювання нігтів: за допомогою типе і на формах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок