Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Сім «китів» професійного продавця перукарських послуг

Сім «китів» професійного продавця перукарських послуг

Назва:
Сім «китів» професійного продавця перукарських послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,03 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Сім «китів» професійного продавця перукарських послуг


Знання бізнесу. Перукарі повинні бути всебічно інформовані про сучасні тенденції та ситуацію у сфері перукарських послуг у країні та за кордоном.
Високо цінується обізнаність, начитаність, уміння вести з клієнтом бесіду про останні новинки моди, в тому числі перу-карської.
Знання технології виконання послуг. Професійний перукар має ідеально знати технологічний процес здійснення послуги, стан надання та ціни аналогічних послуг у салонах-конкурентах. У ситу-ації порівняння слід зробити акцент на перевагах Ваших послуг та умов їх надання. Уникайте різкої критики конкурентів, бо це нега-тивно вплине на Ваш імідж.
Рекомендується знати провідних спеціалістів перукарської галузі не тільки столиці, а й інших регіонів, Вашого міста. Для цього необхідно спілкуватися з колегами, відвідувати майстер-класи, фестивалі, демонстрації колекцій, брати участь у кон-курсах.
Знання свого салону. Необхідно уявляти структуру салону, в якому Ви працюєте, знати межі відповідальності кожного зі співро-бітників, бути в курсі проведення рекламних акцій, уміти прокон-сультувати клієнтів про спеціальні знижки на послуги салону.
Знання послуг і продукції. Клієнта ніщо так не шокує, як ситу-ація, коли перукар погано виконує послугу або не знає продукцію, з якою працює.
Без глибокого, професійного знання продукції Ви не зможете навчитися мистецтву переконувати клієнта. Для цього слід буї и в курсі новинок, користуватися доступною пресою для перукарів, відвідувати семінари, ярмарки.
Уміння викликати довіру клієнта. Щоб продати послугу, пе-рукар повинен викликати довіру клієнта. Дуже важливо виглядати модним і сучасним. Підтримуйте власний імідж перукаря модною зачіскою, модним кольором і здоровим станом волосся, сучасним макіяжем.
Якщо салон спеціалізується на прогресивно налаштованій моло-ді, Ваша зовнішність має бути авангарднішою, якщо ж відвідувачі — класичні жінки, дотримуйтесь консервативнішого стилю.
Ще раз підкреслюємо важливість організації робочого місця. Чистота, завжди стерильний інструмент, представлена продукція, з якою працює майстер, позитивно впливають на клієнта.
Більшість купівель послуг і товарів базується на внутрішніх відчуттях, емоціях, перших враженнях. У сфері послуг перше вра-ження має реальне значення.
Ваші знання індивідуальних рис клієнтів, змісту попередньої послуги, бажаного стилю, кольору волосся є досить сильним аргу-ментом у створенні між вами повної довіри щодо постійного надання перукарських послуг.
Ставлення до справи в будь-якій сфері — це основа успіху, який у першу чергу визначається бажанням, а не здібностями. Пе-рукарі, які вірять у себе, досягають більшого успіху в професії. Як досягти успіху? Дуже просто: не лінуватися, не нудьгувати на робо-чому місці, весь час учитися, завжди робити більше, ніж це необ-хідно. Це допоможе Вам бути попереду.
І найголовніше — перукар має бути оптимістом, ентузіастом своєї справи. Тому частіше усміхайтеся. Бути в компанії з усміхне-ною людиною завжди приємно. Складно сказати щось неприємне тому, хто усміхається. Поряд з усміхненою людиною важко залиша-тись похмурим.
І. Правила та навички продажу перукарських послуг.
1. Продавайте людям. Потенційні клієнти дуже різні: живуть у різних будинках, працюють у різних місцях і ділових сферах. У них різні проблеми і мета в житті. Вони можуть бути молодими і стари-ми, щасливими і нещасними, добрими і злими, оптимістами і пе-симістами. Тому професійний перукар повинен:—
стати знавцем людей, для чого слід відвідувати семінари із психології спілкування, читати спеціальну літературу;—
справді любити людей, і тоді будь-який клієнт буде радий спілкуванню з Вами;—
при спілкуванні з клієнтами не цікавитись іншими людьми, розпитувати, нехай вони самі говорять про себе.
2. Ставте слушні запитання. Виграє той, хто запитує. Питан-ня завжди повинно вести до позитивних відповідей. Ставте такі пи-тання і таким чином, щоб клієнт відповів «так»:—
Ви бачите, якого блиску надала Вашому волоссю ця фарба?—
У Вас обмаль часу для догляду за волоссям удома? Ви надаєте перевагу стрижкам, які не потребують укладання?—
Бачите, як активно діє ця лікувальна маска для волосся? Завдяки цілеспрямованим питанням майстер може дізнатися
про бажання клієнта.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Сім «китів» професійного продавця перукарських послуг

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок