Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Особливості виконання дитячих стрижок

Особливості виконання дитячих стрижок

Назва:
Особливості виконання дитячих стрижок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,41 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Особливості виконання дитячих стрижок


Дитячим зачіскам приділяється дедалі більше уваги. Прово-дяться конкурси, благодійні акції, «Дні дитинства». Створюються спеціалізовані дитячі перукарні, в яких усе — форма перукарів, за-хисний одяг для маленьких клієнтів, інтер'єр, меблі, використання іграшок, веселих картинок, ігротек сприяє якнайкращому обслуго-вуванню, перетворює звичайну процедуру стрижки у справжнє свя-то для дитини.
У популярних дитячих виданнях, енциклопедіях для хлопчиків і дівчаток є спеціальні розділи, у яких розповідається, як правиль-но доглядати за волоссям і стригти дітей. Зачіски для дітей не повинні бути схожими на зачіски для дорослих. Зачіски для дітей мають бути різноманітними, витонченими, сучасними, модними, вдало приховувати недоліки обличчя та форми голови.
У виборі моделі стрижки слід пам'ятати, що діти не зможуть самостійно робити зачіску. Тому перевагу надають зручним, про-стим моделям, для яких досить просушування волосся і не потрібне укладання.
У догляді за волоссям дворічного малюка обмежуються під-стриганням неслухняних пасом, укороченням чілок. Дитина віком 2 роки може витримати процес стрижки в усій послідовності.
Кучері немовляти в перші місяці життя не створюють проблем, але, відростаючи, починають сплутуватись, потрапляти в очі. Коли настає час першої стрижки (приблизно наприкінці першого року життя), її виконують частіше в домашніх умовах. Адже вдома дити-на почуває себе спокійно, і батьки, майстер, якого запросили для стрижки, менше хвилюються.
До цієї нової події батьки мають підготувати дитину і на випа-док, коли роблять стрижку самі, і тим більше, якщо стригти буде стороння людина. Порадьте батькам у доступній потішній формі пояснити дитині, що буде відбуватися, придумати казку про стрижку. Де б не підстригали малюка, вдома чи в перукарні, перетворюйте цей процес у гру, особливу і захоплюючу подію.
Перш ніж приступити до стрижки, перукарю необхідно викли-кати позитивну реакцію дитини, прихильність і довіру до себе, створити відчуття зацікавленості та приємності. Під час стрижки слід постійно підтримувати цікавість дитини до маніпуляцій майст-ра, підбадьорювати її, хвалити.
Якщо дитина не хоче сидіти, вередує, застосуйте такі прийоми:—
посадіть її на високий стілець і дайте в руки улюблену іграшку;—
попросіть дорослих підтримувати малюка під час стрижки;—
посадіть дитину перед дзеркалом, зосередьте її увагу на спо-стереженні за вашими діями;—
приготуйтесь до постійних рухів дитини і рухайтесь разом із нею. Перед стрижкою важливо з'ясувати з батьками, як саме потрібно стригти дитину. Маленьким дітям 1-2 років роблять дуже прості стрижки машинкою та способом «на пальцях». Форму підкреслюють окантуванням. Оскільки волосся в цьому віці частіше рідке, несформоване, нерівномірної довжини, структури та росту, то не варто залишати довгі пасма волосся.
У дітей віком 2,5-3 роки волосся досягає однорідної структури, починає рівномірно рости, але все ще залишається тонким. Тому ре-комендуються короткі стрижки з тушуванням ножицями або ма-шинкою; філірування ще не застосовують.
Стригти дитину потрібно впевнено, із задоволенням. Ваш гар-ний настрій і доброзичливість позитивно вплинуть на поведінку дитини. Стрижку починайте з тих ділянок, які потребують втручан-ня в першу чергу. Якщо поведінка дитини зміниться і ви змушені будете перервати роботу, то основне буде вже зроблене. Будьте пе-редбачливі й обережні при стрижці, щоб не поранити дитину, засто-совуйте ножиці з тупими кінцями.
Закінчивши роботу, обов'язково похваліть малюка, скажіть, як красиво він (вона) тепер виглядає. Нехай батьки дитини також помилуються стрижкою. Діти люблять бути в центрі уваги, тож скористайтесь цим, щоб закріпити прихильність до себе і своєї роботи.
Стрижки для дітей 3-5 років мають бути нескладними, зручни-ми, сучасними; виконуються на основі базових. Поряд із короткими дівчаткам пропонують стрижи «сессун», «паж»; хлопчикам — в ос-новному короткі стрижки «бокс», «їжак».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Особливості виконання дитячих стрижок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок