Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Скачати реферат: Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».

Загрузка...

Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба». / сторінка 4

Назва:
Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,88 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 

До перших відносяться витрати , які несе готельний комплекс для того, щоб визначити, чи відповідають його послуги запланованим технічним, екологічним, ергономічним та іншим умовам.
До других відносяться витрати на доопрацювання і удосконалення готельних послуг, що не відповідають стандартам, кращим світовим зразкам, вимогам постояльців, на перевірку, на ремонт, удосконалення устаткування, оснащення, методи і технології обслуговування.
Бухгалтерія відповідає за своєчасне складання бухгалтерської звітності у суворій відповідності з нормативними документами; несе відповідальність за дотримання фінансової і договірної дисципліни; проводить аналіз фінансово-господарської діяльності; організовує складання бізнес- планів. Департамент бухгалтерського обліку тісно пов'язаний із лінійними службами, і з персоналом всього готелю. До його обов’язків входять здійснення грошових переказів, підготовка фінансових звітів від касирів кожної торгової точки готельного комплексу, включаючи службу харчування.
Одним із методів, що дозволяють проаналізувати зміну витрат, пов’язаних із зміною якості обслуговування є індексний метод. Складність його застосування полягає в тому, що обидві ознаки повинні бути виражені кількісно. Якість не завжди має кількісне значення і може описуватися словесно.
Аналіз витрат на якість-сильний інструмент управління, зокрема використовується керівництвом готелю «Дружба» і для вимірювання досягнутої якості обслуговування і виявлення проблем, при встановлення цілей по досягненню якості обслуговування. Звіт повинен містити інформацію, яка дозволить:
Порівняти поточний рівень досягнень і з рівнем минулого періоду, тобто виявити тенденції;
Порівняти поточний рівень із поставленою метою;
Виявити найбільш значні області витрат;
Вибрати області для поліпшення;
Оцінити ефективність програм по поліпшенню.
 
Аналіз і планування доходів підприємства.
Практика формування готельних тарифів і цін на основні та додаткові послуги готелів, у тому числі при розміщенні туристів та інших категорій клієнтів має свою специфічну методологію. Структура вартості розміщення гостей включає повну собівартість послуг розміщення, прибуток, кількість видів податків і зборів, комерційних надбавок і знижок.
До складу готельного тарифу, окрім вартості розміщення у номері певної категорії, входять інші складові,такі, як дворазове чи триразове харчування або лише сніданок, як в готелі «Дружба», послуги міні-бару та відповідної маркетингової політики готельного підприємства. Водночас надають знижки, якщо деякі складові не включаються до готельного тарифу.
На основі цих та інших особливостей формування готельних тарифів їм присвоєні спеціальні назви («сімейний тариф», «родинний тариф», «європейський тариф», «американський тариф»). У зв’язку з введенням в Україні міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, облік поточних витрат готельного комплексу ведуть за економічними елементами (за класом 8), що відбивають витрато ємність загального обсягу робіт і послуг, та за видами діяльності (за класом 9) з метою визначення собівартості окремих видів робіт, продукції та послуг.
Класифікація витрат за економічними елементами дозволяє визначити загальну суму витрат на виробництво та реалізацію всіх видів продукції, робіт і послуг.
Незалежно від місця їх утворення та призначення витрати поділяють на такі економічні елементи:
- Матеріальні витрати;
- Витрати на оплату праці;
- Відрахування на соціальні заходи;
- Амортизація;
- Інші витрати.
Аналіз і планування товарообігу підприємств (підрозділів) громадського харчування і торгівлі.
В умовах ринкових відносин в громадському харчуванні доцільно розраховувати планову виробничу та повну собівартість, планову прибутковість і рентабельність окремих груп сировини й на цій основі калькулювати ринкові ціни страв, напоїв, кулінарних і кондитерських виробів.
В основному в розрахунку планової собівартості окремих груп сировини можуть бути покладені ціни на сировину, структура сировини, фактичні та планові середні витрати підприємства громадського харчування їх коефіцієнти витрато місткості окремих товарних груп.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок