Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».

Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».

Назва:
Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,88 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Звіт
Економічної частини виробничої організаційно-економічної практики
Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».
Готельне господарство,як одна з основних складових туристичної індустрії, є високодохідною галуззю економіки України, що динамічно розвивається.
Фінансові особливості готельних комплексів визначається в першу пергу їх Статутом та іншими установчими документами. Ці особливості визначаються наступними чинниками:
1.Фінансовими взаєминами з державою, зокрема податковими пільгами і санкціями;
2.Умовами і методами формування капіталу;
3.Розподільними відносинами і мірою фінансової відповідальності перед акціонерами, пайовиками, вищою управляючою компанією, міністерством, асоціацією або холдинговою компанією.
Готель «Дружба» керується такими установчими документами, які відповідають усім обов’язковим вимогам, що встановлені в ГОСТ 28681.3-95, ДСТУ 4269:2003,ДСТУ 4268:2003, ГОСТ 12.1.004-91,ДБН В.2.2-9-99, СанПін 42-128-4690-88, СНІП 2.04-85, «Правила пожежної безпеки в Україні», «Правила користування готелями».
Сертифікат видано органом сертифікації продукції та послуг ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 127, атестат акредитації № UA 4.001.023 від 09.12.2002, свідоцтво про призначення № UA. Р.023 від 22.03.06. На підставі Акту сертифікації перевірки готельних послуг № ГОЗ від 14.05.2007, виданого ОС ДП «Івано-Франківськстандартметрологія » м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 127, атестат акредитації № UA 4.001.023 від 09.12.2002.
В готелі «Дружба» присутні такі фінансові служби: кадрова служба, бухгалтерія, аудиторська служба, інженерно-технічна, відділ обслуговування, ресторанне господарство,служба прийому і розміщення, служба номерного фонду.
Відділ кадрів виконує функції: набір, навчання, оцінка персоналу; регулювання праці та зарплати; питання преміювання; дисциплінарні стягнення; недопущення випадків незаконного звільнення.
Відділ охорони праці виконує функції: інструктаж з техніки безпеки; контроль за виплатою грошової допомоги з непрацездатності, пов’язаної з виробничими травмами; щомісячний інструктаж і перевірки; контроль за кошторисом витрат.
Нічний аудит перевіряє правильність складання бухгалтерської документації і складає денний звіт за даними комерційної діяльності готельного комплексу. Зазвичай звіт складається наприкінці робочого дня, під час робочої зміни, а службовець називається нічним аудитором. Доти, поки аудиторські процеси не знаходяться в стані балансу, аудит вважається незавершеним.
Функції інженерно-технічної служби готелю «Дружба» виконує такий персонал:головний інженер, старший енергетик, електромонтер, слюсар-сантехнік.
Служба експлуатації номерного фонду відповідає за ремонт і експлуатацію номерного фонду (освітлення, опалювання, вентиляція, сантехніка, меблі).
Старший адміністратор готелю – повинний вести постійний контроль за роботою і трудовою дисципліною обслуговуючого персоналу, контроль за своєчасним обслуговуванням гостей і розрахунків з ними. Він стежить за своєчасною підготовкою місць по броні і правильністю розрахунків. Він повинний знати посадові інструкції всього персоналу, інструкції з ведення експлуатаційної документації, прейскуранти цін на номери і надані послуги.
Старший адміністратор – розглядає скарги з боку клієнтів і вживає заходів для усунення проблем, конфліктів. Він організовує рекламно-інформаційну діяльність. Старший адміністратор має право займатися кадровими питаннями, давати подання на звільнення від займаної посади або прийом на роботу адміністраторів, покоївок. Він повинний стежити за чітким, своєчасним і якісним виконанням службових обов’язків адміністраторів, касирів-розраховувачів, портьє та ін.
Адміністратор служби розміщення – контролює надання номерів, приймає заявки на бронювання і розміщує гостей, узгоджуючи це зі старшим адміністратором готелю. Він також повинний знати категорії і прейскурант на номери, місця та інші послуги, що надаються готелем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Ознайомлення з планово-економічною роботою на підприємстві «Дружба».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок